Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

no i wsio wiadomo... a co do mojej relacji to to dalej sie w czasie odklada... ja dalej nowej fury nie kupilem.. nic nie jezdzilem... a w niedziele bedzie tor ktory lubie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam.. Czy organizatorzy w ogóle testowali to auto przed wyborem do następnego event'u? Przecież to co się dzieje po picie to jest porażka, i nieporozumienie! Strata od 2,5 do 3 sekund na okrążeniu praktycznie przekreśla jakiekolwiek szanse osobie która ucierpiała w początkowej fazie wyścigu.. Dodatkowo tylne opony po picie schodzą 2 razy szybciej, więc jak ktoś zjedzie na 1okr, to (najprawdopodobniej) bd musiał zjechać jeszcze raz po nowe gumy..! Na Nurbie tego jeszcze tak nie widać, ale na Monaco, to będzie rzeź..

 

Proszę przemyślcie zmianę uszkodzeń na lekkie, przynajmniej do czasu załatania tego bug'a z oponami.. 

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zrobimy tak, że zostawimy uszkodzenia ciężkie, ale wyłączymy zużycie? Paliwa i tak nikt nie dolewał, a przynajmniej wyeliminujemy błąd z oponami. Pozostałby jeden obowiązkowy pitstop który trzeba odbyć do 75% dystansu wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym samochodem faktycznie poczułem różnice w czasie po pitstopie, ale było to na poziomie jednej sekundy różnicy tylko. Co do zużywania szybkiego gum, to tego akurat nie zauważyłem, ale jechałem na normalnym zużyciu.

Kowi Twoja propozycja eliminuje problem tego zużycia o którym pisał Kubool, ale pewnie nie eliminuje gorszych czasów po pitcie.

Trzeba by to przetestować dzisiaj jeszcze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziemy cos dzisiaj treningowo ok 15 ?? bo ja jeszcze nic nie jeździłem. I dlugo sie bede prosił o zrobienie wysciugu 24h na duzej petli n-ringu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile okr. lecimy w niedziele?

Co do Meganki i toru to po 1.04  wprowadzili chyba do gry algorytm "DLA KAŻDEGO COŚ INNEGO". Podczas jednego treningu moja fura zachowywała się jak na oponach komfortowych, a następnym razem jechała jak po szynach! ( u MŁODEGO było na odwrót). Co do pitu to po wizycie jezdzi mi się tak samo, opony przy szybkim zużyciu na 7 okr. 9 z przodu10 z tyłu, najlepszy mój czas 2.05.500. wezcie pod uwagę że MEGANKA ma 100 KM więcej! od TOJOTY, zmiana opon w picie bez tankowani trwa 2 sek. szybciej jak w F1 hehe! co do uszkodzeń to jestem tak jak KUBOOL za LEKKIMI, przy tak prowadzącym się aucie nie trudno o kraksę! na szerokich torach a co dopiero w MONAKO!

Zresztą na tym torze dzieją się CUDA!, fotki poniżej:

 

DSCN2001s_ehphwhe.jpg  DSCN2004s_ehphwhq.jpg

 

PS: Mam nadzieję że oficjalne opony to wyścigowe twarde?!

 

PS2: Nie mogłem zaliczyć na złoto 2 części RED BULLA z Vettelem, nagle wczoraj wieczorem zaliczyłem  wszystkie 3 tory bez większego problemu! nie kumam tej gry !!!

 

ELMIJO77.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak mi się nie wydawało jak kilka dni temu jeździłem z 10 kółek po pitstopie i nie widziałem różnicy w zużywaniu się opon. Teraz Elmijo tylko mnie upewnił, w takim razie nie widzę potrzeby aby dawać lekkie uszkodzenia :) Ważne aby były ciężkie uszkodzenia, bo wtedy człowiek dwa razy się zastanowi zanim zrobi coś głupiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie czasy panowie... dzis kupilem i potrenowalem te 2 godzinki... 2:01:5xx... mam na co liczyc w wyscigu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:01,5xx? O_o

Wow... ale na pewno online i tym samochodem i na WT? Toż to nawet Kubool chyba takich czasów nie robi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Error pokonał Kuboola :P

 

Przyznaj się, że jechałeś offline albo podpuszczasz...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w watpliwoscie zescie mnie rzucili... ale chyba jo jakos tak... gralem online... wszyscy sie do mnie wbili a ja sam lubie sobie pogmerac... wiec wybylem... co ciekawa rzecz. Po kolejnym z pitstopu wyjezdzie zaczalem krecic czasy... no i ok ale zaden chociaz bardzo mi sie udawalo (tak mi sie wydawalo) czas nie zszedl ponizej 2:05... az tu nagle wjezdzam do boxu i wyjezdzam i jade juz po 2:03:-2:02...ten 1:5xx to rodzynek ale dalo sie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Zresztą na tym torze dzieją się CUDA!

 

DSCN2001s_ehphwhe.jpg

 

 

 

 

 

Teraz wiadomo kto wygra :pardon:

Zajmuję 3 i 4 pozycję.... i kończę wyścig z 28 punktami :P

 

Nic tu error po Twoim 2:01,5xxx  :P

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow Error niezły czas :D Będzie z kim walczyć w jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Errorku ale zauważyłeś że tam pod koniec jest szykana prawda? :P A może jeździłeś na Nurbie GP/D? ;)

 

Oczywiście nie gniewaj się, tak sobie tylko żartuje, bo w szoku jestem, teraz Kubool będzie miał kogo gonić, może jakiś błąd popełni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

(...) az tu nagle wjezdzam do boxu i wyjezdzam i jade juz po 2:03:-2:02...ten 1:5xx to rodzynek ale dalo sie :biggrin:(...)

Mi to podchodzi pod kolejny "nowy" bug...

 

Co do Meganki i toru to po 1.04  wprowadzili chyba do gry algorytm "DLA KAŻDEGO COŚ INNEGO". Podczas jednego treningu moja fura zachowywała się jak na oponach komfortowych, a następnym razem jechała jak po szynach! ( u MŁODEGO było na odwrót).

Dziś error wykręcił 2:01,5xx a jutro po 21:00.... 3:15,967 :P

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowałem chwilę z Kuboolem. Tragedia z tymi oponami. Na świeżym pierwszym komplecie 2:04, po pit stopie przejechałem z 5 kółek, z czego najlepszy to 2:09 :D Opony piszczały mi na prostej nawet. Mam podejrzenie, że gra losuje sobie dowolny komplet ogumienia w trakcie pit stopu. Proponowałbym dać standardowe zużycie, lekkie zniszczenia i zrezygnować z przymusowego pit stopu podczas wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się Panowie ja sobie poradzę ;) Dzisiaj wpadło 2:01:534, i to z pełnym bakiem.. U Error'a było chyba włączone turbo (dodatkowa moc) stąd taki dobry czas :D 

 

Co do opon, to ja nie mam słów jeśli ktoś nie czuje różnicy.. Po picie gumy piszczą nawet na prostej, a limiter łapie szybciej o ok.5 km/h.. Przed pit'em średnio 2:02 z BL 2:01:8, po picie 2:05 z BL 2:04:8 :) Wątpię czy to przypadek, bo zjeżdżałem jeszcze dwa razy, i za każdym razem dostawałem trefne gumy.. 

Podtrzymuję swoją prośbę o uszkodzenia lekkie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ERROR zrobił 2.01.xxx z włączoną opcją DODATKOWA MOC!!! tak miał ustawiony pokój jak wcześniej się do niego  wbiliśmy.

 

Gdy zaczeliśmy go pouczać jak ustawić pokój, ZWIAŁ i zrobił se drugi po SWOJEMU!!! :beee:  HEHE :banana:

 

ELMIJO77.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubool a sprawdzałeś z wyłączonym zużyciem? Ja powiem szczerze, że jeszcze nic nie jeździłem także nie wiem nawet jak to wszystko wygląda po najnowszym patchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ERROR zrobił 2.01.xxx z włączoną opcją DODATKOWA MOC!!! tak miał ustawiony pokój jak wcześniej się do niego  wbiliśmy.

 

Gdy zaczeliśmy go pouczać jak ustawić pokój, ZWIAŁ i zrobił se drugi po SWOJEMU!!! :beee:  HEHE :banana:

I wszystko jasne :)

Od siebie dodam že fajnie by było gdyby każdy miał auto winnym kolorze. W pierwszej relacji errora cały czas byłem mylony z INO ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kubool a sprawdzałeś z wyłączonym zużyciem? Ja powiem szczerze, że jeszcze nic nie jeździłem także nie wiem nawet jak to wszystko wygląda po najnowszym patchu :)

Nie sprawdzałem, i raczej już mi dzisiaj sił nie starczy na sprawdzenie, ale szczerze wątpię czy da to cokolwiek.. Jedynie zniknął by problem z przyśpieszonym znikaniem tylnych gum, ale to to tyle, nadal 3s w pupe. Oczywiście mogę się mylić, sprawdzę to jutro.

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne :)

Od siebie dodam že fajnie by było gdyby każdy miał auto winnym kolorze. W pierwszej relacji errora cały czas byłem mylony z INO ;p

Tylko 2 razy ..... za drugim się kapnął :biggrin:

Ale w sumie dobra opcja... tylko teraz oprócz numeru będzie rezerwacja lakieru :whistling:

Cienko to widzę.... Z zielonym matem byłem pierwszy.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się widzi żółty ale widzę na fotkach że ktoś już takim śmiga w takim razie czarny fabryczny mat z błękitnymi felgami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze jedno pytanko.. Na jakich ustawieniach toru jedziemy? Standard to 14:00 z upływem czasu 3x, oraz zmienność pogody na 1. Ja bym proponował zmienić tylko zmienność pogody na ''stałą'', no chyba, że prawdopodobieństwo deszczu nikogo nie przeraża ;)

 

Ja rezerwuje czerń i zielone fele  :biggrin:

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×