Skocz do zawartości
crash5

[Online] Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Działa wam online w BF4? Cos pisze mi ze utracono polaczenie z ea..;/

Bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy po kazdej smierci w grze multi podczas np. TDM pokazuje sie ekran z wyborem m.in. klas, wybralem szturmowca i chce nim grac do konca rundy a za kazda smiercia pokazuje ciagle ten ekran. Pytam bo to moj pierwszy BF. :-)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W dniu dzisiejszym kupiłem pakiet Premium do BF4. Zakupu dokonałem poprzez PSS, po wcześniejszym doładowaniu konta zdrapkami. Niestety, pomimo tego, że mogę pobrać dwa wydane dotychczas dodatki (China Rising i Second Assault) , a sklepie pod pozycją BF4 Premium widnieje napis "zakupiono", to jednak w grze nie mam statusu gracza Premium. Próbowałem już przywrócić licencje w menu ustawień, a nawet ponownie zainstalowałem grę, jednak żadna z tych czynności nie rozwiązała mojego problemu. Macie jakieś pomysły? Może ktoś spotkał się z identycznym problemem? W razie czego zostaje jeszcze pomoc EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posciagales dodatki, ale samo premium tez sciagales?

Tak, ściągnąłem plik Premium, zainstalował się on bez problemu. Po prostu sama gra nie wykrywa, że mam Premium. Ściągnąłem już oba dodatki, ale kiedy próbuję wejść na serwer z mapą z DLC, otrzymuję tylko komunikat o tym, żeby kupić Premium... Natomiast PSS pokazuje mi wszystkie wspomniane pozycje jako "gratis", czyli zakupione. O ile mogę normalnie zobaczyć dodatki w sklepie, tak kiedy klikam na plik Premium, wyskakuje informacja, że nie znaleziono pasujących elementów... Zaczyna mnie to powoli denerwować. Wydaje prawie dwieście złotych na produkt, który tylko w teorii przypisany jest do mojego konta, a z którego w praktyce nie mogę korzystać...

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne ze gra krzyczy o Premium,gdy mając zainstalowany dany dodatek próbujesz wejść na serwer z mapami z DLC.Czy masz jakiekolwiek inne profile użytkownika na konsoli niż ten na którym zakupiłes Premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jadę po PS4 z BF4 naturalnie. Jest może jakaś ekipa do gry? Będę grał głównie wieczorami. Miałem dłuższą przerwę w graniu ogólnie, ale chyba nie jest aż tak źle :p

PSN: HUNTER297

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ściągnąłem plik Premium, zainstalował się on bez problemu. Po prostu sama gra nie wykrywa, że mam Premium. Ściągnąłem już oba dodatki, ale kiedy próbuję wejść na serwer z mapą z DLC, otrzymuję tylko komunikat o tym, żeby kupić Premium... Natomiast PSS pokazuje mi wszystkie wspomniane pozycje jako "gratis", czyli zakupione. O ile mogę normalnie zobaczyć dodatki w sklepie, tak kiedy klikam na plik Premium, wyskakuje informacja, że nie znaleziono pasujących elementów... Zaczyna mnie to powoli denerwować. Wydaje prawie dwieście złotych na produkt, który tylko w teorii przypisany jest do mojego konta, a z którego w praktyce nie mogę korzystać...

Kolego sprobuj wylogowac i zalogowac sie na battelogu. Bo to wszystko jest ze soba powiazane i sprawdz czy w battelog masz status premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście ostatnio nieśmiertelniki premium? Bo ja nadal czekam i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Psn id: DavidSco

Proszę śmiało dodawać do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest spoko ale na masę błędów jakie ta ta gra posiada to niemam siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do dodawania mnie do grona znajomych i wspólnej gry. Nie prezentuje jakiegoś ogromnego skilla. Dopiero się uczę ale powoli zaczynam coraz bardziej ogarniac.

Psn id: Glodu_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noże Premium! Witam! dnia 2014-03-17 był dostępny pakiet noży premium ja premium miałem już na ps3 i przechodziłem na ps4 wszystkie pakiety mapy i inne pierdoły dostawałem bez problemu do tego dodatku wyświetlają mi sie w ekwipunku ale są niedostępne co mam zrobić do kogo napisać ? bo jak by nie patrzeć zapłaciłem za nie i czuje się lekko oszukany. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten temat kolego.Napisz do Tuska ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez: PSNid marcinpltangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do gry po sieci :)

 

Headset obowiązkowy 

 

PSNid: drifter5137

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pogram chetnie z polakami a nie z francuzami albo rumunami :) ID: SAKO_DNB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem dziś BF'a u LevelCapa na FB więc jak by co to chętnie pogram. PSN: OuTee

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do gry zazwyczaj wieczorami lub późnym popołudniem PSN ID: Massinio

Mam headseta więc można coś pogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do gry zazwyczaj wieczorami lub późnym popołudniem PSN ID: Massinio

Mam headseta więc można coś pogadać

Wszyscy mają hs...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają hs...

No tak zapomniałem o tej plemniko podobnej słuchawce co dodają do zestawu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam ludzi do gry w sieci.

PSN ID: Dudokan

Edytowane przez dudokan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspólnej gry na PS4 :)

PSN : mleczyk2000

Klasa : Medyk

Pojazd : śmigłowiec szturmowy ew. zwiadowczy

tryby : wszystkie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×