Skocz do zawartości
crash5

[Online] Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pewnie taki miał playstyle. ;) Przepraszam Kakarot nie mogłem się powstrzymać. :) Zbieraj kity, lepiej na tym wyjdziesz niż na proszeniu randomów o ammo.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

China Rising to sobie mogą wsadzić. Po pierwsze już dawno wyszła, a po drugie była za freeko przy preorderach. Już nie mówiąc, że to DLC ssie po samą kolbę. Także ten tego...

mi tylko ta mapa z pustynia podpasowala. Brakuje na niej tylko burzy piaskowej... Ale to w drugim dlc bedzie

Pewnie taki miał playstyle. ;) Przepraszam Kakarot nie mogłem się powstrzymać. :) Zbieraj kity, lepiej na tym wyjdziesz niż na proszeniu randomów o ammo.

dobre :p jest tez opcja ze nie mial ammo/apteczki ustawionej

Ja tam amunicji czy apteczek nigdy nie żałuje ;) chociaż fakt często latałem pusty i ostatnio nawet "naskakiwałem" na wsparcie dając komunikat o ammo i mnie olał

zawsze mozesz z nozem latac :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Dedmaus chyba napisał, że prawdziwy pr0 zmienia kit dopiero wtedy jak mu się amunicja w nożu skończy. ;)

A co do burzy to chodzą słuchy, że była i burza piaskowa na Silk Road, na Altai Range burza śnieżna, a mgła chyba na Guilin, tylko chłopaki z DICE to wycięły. Zresztą zgadzałoby się to z tym co mówili na Gamescomie, że wszystkie mapy do BF4 będą miały Lelvolution.

Szczerze ja się zawiodłem, że w Rushu np. wysadzenie Mcoma nie ma wpływu na mapę, przecież gdyby podpiąć takiego mcoma pod tamę a drugiego pod coś innego i w zależności od tego którego mcoma pierwszego wysadzimy tak zmienia się mapa i gameplay. Zwłaszcza, że tak się chwalili, że każda rozgrywka dzięki levolution będzie inna, a to gówno prawda jest, wszystkie są takie same, a na niektórych mapach nawet big Lelvolution Event niczego nie zmieniają chociażby na Lancang, gdzie to że ta tama pęka nie ma ABSOLUTNIE ŻADNEGO wpływu na gameplay...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze poprosisz o amunicje, jak i tak 90 % osob to zignoruje...

Jestem chyba w mniejszości,bo zawsze i wszędzie wywalam paczki z ammo i dodatkowo mam ustawionego perka z dwoma paczkami,gram w 90% wsparciem i wiem co to oznacza gdy jest dym a brakuje ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam też macie słabe wibracje w kontrolerze albo nie ma ich wcale  podczas gry w BF4 czy może ja mam coś zle ustawione ?

Jambo_Cambo.png

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak jest w bf4 że raz jest wibracja raz jej niema. Też myślałem że mam namieszane w ustawieniach ale po odpaleniu innej gry wibra działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak jest w bf4 że raz jest wibracja raz jej niema. Też myślałem że mam namieszane w ustawieniach ale po odpaleniu innej gry wibra działa jak należy.

ok dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio grając w BF4 na dużym podboju prawie cały czas towarzyszy mi taki oto symbol:

1e96a0f25447985dmed.jpg

 

Do tego kiedy gram i dochodzi do sytuacji 1v1 nie mogę nikogo ustrzelić... Zawsze padam pierwszy waląc w typa pół magazynka

Znalazłem na Forum Battlelog wzmiankę o takim znaku gdzie było napisane że jest to "Ikonka kwadratów po prawej ekranu podczas gry - - http://oi59.tinypic.com/349f6eq.jpg [oi59.tinypic.com] - oznacza utratę pakietów (lagi)"

 

Macie też takie problemy? Czy to wina serwerów czy mojej konfiguracji Routera?

Neta mam z UPC

D30Mb/s

U3,5Mb/s

Ping 35ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie te same kwadraciki,teraz się do tego przyzwyczaiłem,ale na początku odruchowo do nich strzelałem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy to maja,DICE wprowadziło w ostatnim pacz'u.Ponoć ma to w czymś pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL kwadraciki jako symbol lagów zawsze spoko ;) Lepsze było to rozwiązanie z BF3 i od razu było wiadomo o co chodzi -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio grając w BF4 na dużym podboju prawie cały czas towarzyszy mi taki oto symbol:

Dołączona grafika

Do tego kiedy gram i dochodzi do sytuacji 1v1 nie mogę nikogo ustrzelić... Zawsze padam pierwszy waląc w typa pół magazynka

Znalazłem na Forum Battlelog wzmiankę o takim znaku gdzie było napisane że jest to "Ikonka kwadratów po prawej ekranu podczas gry - - http://oi59.tinypic.com/349f6eq.jpg [oi59.tinypic.com] - oznacza utratę pakietów (lagi)"

Macie też takie problemy? Czy to wina serwerów czy mojej konfiguracji Routera?

Neta mam z UPC

D30Mb/s

U3,5Mb/s

Ping 35ms

Sprobuj kolego zagrac na azjatyckich serwerach. U mnie lagi na europie sa straszne za to na azji gra sie plynnie. Niemam pojecia o co biega ale ewidetnie cos jest niehalo z serwerami dice na urope. Nietyle gra co serwery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj kolego zagrac na azjatyckich serwerach. U mnie lagi na europie sa straszne za to na azji gra sie plynnie. Niemam pojecia o co biega ale ewidetnie cos jest niehalo z serwerami dice na urope. Nietyle gra co serwery

Dokładnie. To u nich jest coś nie halo. Mam neta D: 30Mb/s i U:15Mb/s i wszystkie skonfigurowane najlepiej jak się da i nie raz widziałem ten symbol. W ogóle BF4 to jedyna gra w której mam lagi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam żałować że kupiłem tego BF4 To gniot totalny ... Jak można wypuszczać tak niedopracowany tytuł

 

Dokładnie. To u nich jest coś nie halo. Mam neta D: 30Mb/s i U:15Mb/s i wszystkie skonfigurowane najlepiej jak się da i nie raz widziałem ten symbol. W ogóle BF4 to jedyna gra w której mam lagi :biggrin:

Możesz napisać jak u Ciebie wygląda sprawa w konfiguracji rautera Mam na myśli ustawienia DNS1 i DNS2, ustawienia UPnP i hosta DMZ

I czy wysyłanie na poziomie 3Mb/s to nie za mało ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pingi jakie macie? Nikt w czasie gry nie korzystka z innych urządzeń podpietych do sieci w domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSL 16mb dziele na 4 laptopy i 4 smartfony (mieszkam w akademiku) nie mam portów poblokowanych i kontroli nad tym co robią inni uzytkownicy. Konsola podpieta przez LAN. Ping robiony testem przez przeglondarke w konsoli wyniósł mi niecałe 40ms. Czasami mi NET zamula jak wszyscy odpala skype albo torrent. Wtedy restartuje router i się uspokaja na ogół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam żałować że kupiłem tego BF4 To gniot totalny ... Jak można wypuszczać tak niedopracowany tytuł

 

 

Stary--sprzedaj za połowę ceny i komuś na pewno sprawisz radochę tym "gniotem totalnym"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ja wezmę?ee nie,zapomniałem,że napęd mi padł:)ale Jagoda dobrze radzi,miast marudzić lepiej sprzedać,wilk syty,owca cała:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubolewam nad błędami tej gry Ale pewnie już wiele było powiedziane wiec nie mam zamiaru dokładać swoich żali Pytam co z mojej strony mogę poprawić aby gra lepiej chodziła Wiec jeśli znacie jakieś triki z routerem to proszę o poradę Wy, ej napisałem jaki mam net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

 A pingi jakie macie? Nikt w czasie gry nie korzystka z innych urządzeń podpietych do sieci w domu?

3301189017.png

U mnie podłączony do routera jest PC, PS4 i 2 smartfony. WiFi w fonach automatycznie się wyłącza, a PC jest często wyłączony jak gram. Konsola podłączona kablem.

 

Możesz napisać jak u Ciebie wygląda sprawa w konfiguracji rautera Mam na myśli ustawienia DNS1 i DNS2, ustawienia UPnP i hosta DMZ

I czy wysyłanie na poziomie 3Mb/s to nie za mało ??

 

3Mb/s to nie jest mało, ale w porównaniu do download 30Mb/s to jest mało :P

 

W DMZ mam wpisane IP PS4 które jest na stałe przydzielone w DHCP. UPnP mam włączone, a DNS wybrałem sobie poprzez 2 programy, Namebench i DNSBench. Dzięki nim możesz znaleźć najlepsze serwery z najmniejszymi pingami. Firewall, Ochrona DoS wyłączona.

 

W ogóle u mnie dostawca internetu chyba przybył z innego, lepszego świata. Od zawsze oferują mistrzowskie łączę, a niedawno przyśpieszyli internet i teraz jest D:40Mb/s U:20Mb/s w tej samej cenie, 59zł.

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paniwie, szukam jakies ogarnietej ekipy zeby pograc zespolowo i pogadac, mick matszo92 pisac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

U mnie podłączony do routera jest PC, PS4 i 2 smartfony. WiFi w fonach automatycznie się wyłącza, a PC jest często wyłączony jak gram. Konsola podłączona kablem.

3Mb/s to nie jest mało, ale w porównaniu do download 30Mb/s to jest mało :P

W DMZ mam wpisane IP PS4 które jest na stałe przydzielone w DHCP. UPnP mam włączone, a DNS wybrałem sobie poprzez 2 programy, Namebench i DNSBench. Dzięki nim możesz znaleźć najlepsze serwery z najmniejszymi pingami. Firewall, Ochrona DoS wyłączona.

W ogóle u mnie dostawca internetu chyba przybył z innego, lepszego świata. Od zawsze oferują mistrzowskie łączę, a niedawno przyśpieszyli internet i teraz jest D:40Mb/s U:20Mb/s w tej samej cenie, 59zł.

Dzięki za info zastosuje podpowiedzi co do serwerów DNS I mam nadzieje ze gra będzie przynosić więcej radości

Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś ekipy lub klanu do grania, preferuję szturm, dominacja oraz podbój.

 

PSN: WojnaRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ustawic mikrofon w bf4? pokazuje mi ze rozmawiam ale nic nie slychac, mnie i przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz siebie słyszeć  ? I nie da się usłyszeć co mówi przeciwnik . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×