Skocz do zawartości
crash5

[Online] Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

no to pobieren ! :laugh:

Achtung achtung ! aktualizejszyn cu battlefield has arrived :laugh:

 

Edytowane przez Lightbringer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos liste zmian? niewiem na co zwracac uwage... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz po aktualizacji - brak głosu :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dość rzadko wyrzuca mnie z gry, ale na podboju zdarzają się znaczne spadki fps + lagi... Oby ta aktualizacja rozwiązała te problemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszystko jest OK, poza problemem w pierwszym meczu. Jest jakby bardziej płynnie, chociaż może to być tylko placebo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia :

- nigdy nie miałem lagów , teraz mam straszne :laugh:
- niektóre pojazdy jak łodzie szybciej się spawnują :)


Ogólnie jak zwykle 1Gb pobrany a ch*** to dało :laugh: za to napewno DLC już maja 3 do przodu zrobione ;)





 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już aktualizacja ?? Ma ktoś listę zmian ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 godzinach gry stwierdzam że problem z lagami prawdopodobnie został usunięty,ale do takich wniosków można dojść dopiero po kilku dniach grania.Druga sprawa to to,że tryb obserwatora na PS4 został udostępniony.Trzecia sprawa to to,że SKS i jemu podobne stały sie OP.Zostały dodane rożne dodatkowe szczegóły takie jak czaszki przy martwych towarzyszach w ikonach squad'u oraz informacja o tym,że zostaliśmy zabici strzałem w głowę.Ikony znajdujące sie nad głowami wcześniej zaspotowanych przeciwników zostały drastycznie zmniejszone (uważam to za błąd,w wypadku konsol trzeba brać pod uwagę to ze ludzie grają siedząc w dosyć dużym oddaleniu od TV).W wersji konsoliwej został zaimplementowany "chat tekstowy" tzn. Pojawiają sie tam wszystkie komendy które mamy do wyboru przy przytrzymaniu R1(Spotowania).Działko pasażera w Heli szturmowym według moich odczuć jest teraz łatwiejsze w obsłudze czyt.mniej rzuca i może damage jest ciut większy.Wydaje mi sie że Łódź Szturmowa stała sie mniej zwrotna (tego nie jestem pewny).

PS.Jeżeli ktoś miałby jakieś pewne info o tym czy ruszyli jakieś karabinki czy karabiny Szturmowe to niech zapoda jakieś info.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji brak lagów na podboju. Przynajmniej na mapach Golmud, Hainan, Fabryka i Sztorm :) Gra jest płynna.

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podboju były lagi a jak jest teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie patch na + :) Grałem wczoraj ze 3h i praktycznie zero lagów :) Jedyne co mnie dalej wnerwia to typki z 0 HP ... :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wczoraj podczas 4h sesji miałem kilka razy przypadek z przeciwnikiem 0hp... Lagów na podboju faktycznie nie uświadczyłem (mapy standardowe), ale co ciekawe mapy z china rising lagowały strasznie - dwa kroki do przodu, jeden w tył... 

 

edycja: coś jeszcze popsuli... wyszukiwarka serwerów nie działa poprawnie.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z dźwiękiem coś jest nie tak. W każdym trybie jaki odpalalem była muzyka z menu

U mnie była identyczna sytuacja ale tylko w pierwszym meczu po aktualizacji. Teraz wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie patch na + :) Grałem wczoraj ze 3h i praktycznie zero lagów :) Jedyne co mnie dalej wnerwia to typki z 0 HP ... :dry:

Oni nie mają 0hp, tylko gra pokazuje, że jest 0. A gość ma 23% np. Podobny błąd jak to, że zabija Cię jakiś frajer mortarem, a pokazuje zupełnie innego typa. Ale widać to są rzeczy zbyt trudne do naprawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W czasie czterogodzinnej sesji w nocy w czterech meczach, zamiast dźwięków z gry miałem dźwięk z menu. :-/

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boryso od instaluj gre i jeszcze raz ją wrzuć. U mnie pomogło.

Ok dzięki za radę, dam znać jak będzie po przeinstalowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×