Skocz do zawartości
crash5

[Online] Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Slabo szukasz? Masz jakies filtry ustawione?

Fitlry mam tak ja zawsze. Co ciekawe w historii serwoerów mam serwery w które ostatnio grałem i są dostępne. Mam odznaczone mapy z dodaku i włączone serwery na europę w szturmie. Co ciekawe z takimi ustawieniami wczoraj nie miałem dostępnego ani jednego serwera w podboju. Ilość miejsc mam włączone na 0-5 czy jakoś tak. W każdym razie od grudnia grałem na takich ustawieniach i serwery zawsze miałem, przyjanmniej kilkadziesiąt, po otstatnim patchu nie mam ani jednego bądź kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie myslicie że warto inwestować w Premium'a teraz? dużo z was go ma? nie jestem seryjnym killerem w BF4... przegrałem raptem 20h w multi ale zastanawiam się czy nie kupić premium'a ze względu na mapy i dodatkowe XP'y eventowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niegrasz w podstawke. To po co premium? Przez 20h to nawet podstawy nieograles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niegrasz w podstawke. To po co premium? Przez 20h to nawet podstawy nieograles

;D

ziFeToK.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niegrasz w podstawke. To po co premium? Przez 20h to nawet podstawy nieograles

a kto powiedział że nie gram w podstawke? jakbym nie grał to nie patrzyłbym w stronę premium...gram w multi tak na prawdę od kilku dni ze względu na długo wyczekiwany wolny czas, ale widzę że Premium w oczach niektórych jest chyba zarezerwowane dla wyznawców strzelanek... tym bardziej do mnie przemawia zakup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym ci proponował dłużej ograć podstawowe mapy. po 20 godzinach grania to ja nie wiedziałem na niektórych mapach jak na flagę wejść. premium raczej ci nie ucieknie ;) . a może będzie tak że za jakieś kilka godzin stwierdzisz że jednak bf to nie to i będziesz żałował wydanych dwóch stów na premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a kto powiedział że nie gram w podstawke? jakbym nie grał to nie patrzyłbym w stronę premium...gram w multi tak na prawdę od kilku dni ze względu na długo wyczekiwany wolny czas, ale widzę że Premium w oczach niektórych jest chyba zarezerwowane dla wyznawców strzelanek... tym bardziej do mnie przemawia zakup...

Jeśli wiesz, że będziesz grał przez dłuższy okres w bfa to możesz kupić, ale jak nie jesteś pewny to lepiej zaczekaj niż wbijesz 200zł w błoto :P Ja mam prawie 100h przegrane na podstawce, i również myślę nad premium ale na chwilę obecną brak funduszy :biggrin:

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam !!!  

 PSNID: alfik7777

 Głównie TDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ostatniej aktualizacj nie znajduje serwerów poza podbojem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś chyba napisał w innym temacie,spróbuj odznaczyc opcje "normalne".U mnie działa ten sposób,jednak gra wtedy pokazuje zarówno serwery z normal i hc,ale co dziwne to pokazuje sie dużo nowych serwerów z ustawieniem "normal".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie "Normal" pomogło. Przed wyłączeniem nie był ani jednej mapy w dominacji DM czy szturmie. Po wyłączeniu mam bardzo dużo serwerów do wyboru i jak kolega wyżej napisał większość z nich to normalne. Zmiana jest taka że przed wyborem trzeba czytać na jakich ustawieniach jest serwer.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już ktoś chyba napisał w innym temacie,spróbuj odznaczyc opcje "normalne".U mnie działa ten sposób,jednak gra wtedy pokazuje zarówno serwery z normal i hc,ale co dziwne to pokazuje sie dużo nowych serwerów z ustawieniem "normal".

Faktycznie pomogło. Jak wygląda wyszukiwanie serwerów dla 64 graczy? Zawsze polazują mi się serwery z 32 graczami. Dodaje się jakiś filtr?

Edytowane przez handy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam co z tymi serwerami. Szturm mi wykrywa jak odznaczyłem normal. Jednak podboju nie mam w ogóle. Nic nie wykrywa, o hardcore nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się często zapomina,że trzeba zaznaczyć "Duży Podbój" a nie "Podbój",byc może zrobiłeś to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuję tak zaznaczyć. Jednak coś się wczoraj działo. Jak mnie w końcu połączyło z hc to nie miałem statystyk. Wszystko miałem od zera. Wyłączyłem hc i włączyłem normal było w porządku. Dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem się dowiedzieć czegos o bf4 premium znaczy się ile trwa to premium glownie o to chodzi czy jak wywale przykładowo 200zl na premium to one jest na ile miesiąc? rok? dwa? czy dożywocie?? i czy majac premium mam dostep do wszystkich dlc które wychodzą bez koniecznisci ich kupna??. proszę o szczegolowe opisanie pakietu premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to cały ten opis znajduje się w menu gry.

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium jest dozywotnie. Zawiera wszystkie dlc za darmo itp. W grze masz wszystko opisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za pomoc, a takie pytanie. Czy za jakis czas dajmy na to pol roku dodatki do bf4 poleca w dol ? Tzn china rising bedzie za darmo itp? Znacie polityke dice czy nie ma co czekac na takie cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za darmo na pewno nie bedzie. Taniej kiedys bedzie. Pewnie jak bf5 wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zrobią jakieś promo na najbliższą gwiazdkę , typu : 10% taniej, ale nie czekaj na jakieś gratisy . Nie ma szans , EA to dusiciel , wyciśnie z ciebie każdy grosik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej SAKO_DNB zapraszam do gry jestem Jaroszem narazie bo musze sie wczuc w nowy kontroler i poznac mapy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam online w BF4? Cos pisze mi ze utracono polaczenie z ea..;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×