Skocz do zawartości
crash5

[Online] Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie z kimś pogram na hardocorze.

 

Psn Kuba023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój nick to TRykuPL gram wieczorami i w nocy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick: Massinio

Poszukuje 3 osób chętnych do zrobienia trofeum Bomb squad bo tryb mi całkowicie nie odpowiada i zanim zrobie to trofeum w normalny sposób mój pad będzie w opłakanym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn ID: JaNkEs_PL_ dopiero zaczynam przygodę z BF 4 mam Headset i jestem otwarty na wspólne granie :-) przy wysyłaniu zaproszeń proszę zaznaczyć że to z forum ps3site

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś grał Na hc to zapraszam ,niestety mało lubi gra na tym trybie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie teraz swój nick z PSN to wy zapraszajcie bo to wam powinno zależeć bardziej niż osobą które już pozapraszały resztę a po drugie wszyscy chcą grać a praktycznie nikt nie zaprasza do wspólnej gry albo nie chce grać...z wszystkich osób jedynie 4-5 chętnie gra reszta albo nie odpisuje albo nie ma czasu. Jeśli piszecie tutaj swój nick z chęcią wspólnej gry to róbcie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą Dominacją Patricko bym się nie godził. Kamperzy to pradziwa zmora tego trybu, tak jak C4 na Dominacji w BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dopiero zacząłem w BF4 grać. Ale jak grałem trochę to akurat było spoko, bo ostra napieprzanka pod flagami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram prawie tylko dominacje i to na hc,super graczem to nie jestem,ale na tym trybie kamperów nie ma zbyt wielu a jak są to przegrywają mecz.Jak już się mapy pozna to można ich w miarę unikać ewentualnie zdziwionemu kosę wsadzić.Na podboju i szturmie to masssakra,widzę jak koledzy grają i ratio sobie podnoszą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampa jest na każdym trybie, nie ważne czy hc czy normal. W codzie jest identycznie. Faktycznie jest tak, że jak ktoś kampi to przegrywa taką dominację ale takiego kampera to nie obchodzi. 

 

Irytują mnie bardzo snajperzy siedzący po dachach i ludzie grający shotgunami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnoszą ratio siedząc cała runde? Przypuszczam że jednak trochę przesadzasz,chyba że mowa o kampieniu w łódce,myśliwcu i reszcie tego typu sprzętu.Na Dominacji też można ładny wynik wyczochrac,wiem co mówię,jeżeli serwery działają jak powinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnoszą ratio siedząc cała runde? Przypuszczam że jednak trochę przesadzasz,chyba że mowa o kampieniu w łódce,myśliwcu i reszcie tego typu sprzętu.Na Dominacji też można ładny wynik wyczochrac,wiem co mówię,jeżeli serwery działają jak powinny.

a co nie da się przesiedzieć całą rundę w jakiejś dziurze,dupie czy gdziekolwiek indziej???gwarantuje Ci ,że się da:)dla mnie kapmer to taki właśnie gracz a nie taki koleś co umie latać,jeździć czy pływać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra udostępnia tyle trybów ze pewnie każdy znajdzie cos dla siebie. Nie rozumiem osób nazekajacych na to ze ktoś biega z szotganem, siedzi w pojeździe czy kampi snajperem. Sam próbuje rożnych stylów gry i mam do tego pełne prawo. Zamiast nazekac, szlifujcie skilla zęby nie dac się zaskoczyc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co nie da się przesiedzieć całą rundę w jakiejś dziurze,dupie czy gdziekolwiek indziej???gwarantuje Ci ,że się da:)dla mnie kapmer to taki właśnie gracz a nie taki koleś co umie latać,jeździć czy pływać

graczem jest ten co umie biegać i nie ginąć koleszko, A nie ten co przejmuje zone marka i czai się na wroga, to najgorsze lamerstwo. Masz skilla to biegaj, właśnie tak się poznaje dobrych graczy. Biegają i pomagają drużynie. Kamperstwo to odłam lamerstwa którego osobiście nie trawię i nie rozumiem. Kamper to k#@#a: i lamus bez skilla.

Edytowane przez Naruto_Uzumaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graczem jest ten co umie biegać i nie ginąć koleszko, A nie ten co przejmuje zone marka i czai się na wroga, to najgorsze lamerstwo. Masz skilla to biegaj, właśnie tak się poznaje dobrych graczy. Biegają i pomagają drużynie. Kamperstwo to odłam lamerstwa którego osobiście nie trawię i nie rozumiem. Kamper to k#@#a: i lamus bez skilla.

 

Dla mnie zaś, "lamerstwem" jest dyktowanie komuś jak ma grać i narzucanie jakiegoś jedynego słusznego stylu. Ciężko, żeby snajper gonił po całej mapie i pomagał swojej drużynie, bo owszem robi to, tylko troszkę w inny sposób. Kamperzy zdarzają się przeważnie w każdej grze, nawet jak raz zabije mnie gość, który siedzi w krzakach, zmieniam broń, lub ewentualnie zachodzę go od tyłu - nic tak nie daje satysfakcji jak wyeliminowanie takiego szkodnika za pomocą noża  ;)

 

W BFie nie ma tego dużo, także nie jest to dla mnie żaden problem. Prawdziwym "skillem" można się wykazać, przechytrzając wrogów przesiadujących w jednym miejscu : )

 

Daj ludziom grać tak jak lubią, póki nie używają niedozwolonych wspomagaczy, wszystko jest ok. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zaś, "lamerstwem" jest dyktowanie komuś jak ma grać i narzucanie jakiegoś jedynego słusznego stylu. Ciężko, żeby snajper gonił po całej mapie i pomagał swojej drużynie, bo owszem robi to, tylko troszkę w inny sposób. Kamperzy zdarzają się przeważnie w każdej grze, nawet jak raz zabije mnie gość, który siedzi w krzakach, zmieniam broń, lub ewentualnie zachodzę go od tyłu - nic tak nie daje satysfakcji jak wyeliminowanie takiego szkodnika za pomocą noża  ;)

 

W BFie nie ma tego dużo, także nie jest to dla mnie żaden problem. Prawdziwym "skillem" można się wykazać, przechytrzając wrogów przesiadujących w jednym miejscu : )

 

Daj ludziom grać tak jak lubią, póki nie używają niedozwolonych wspomagaczy, wszystko jest ok. 

Ja nie miałem na myśli snajperów, tylko kamperów. Takich nie z karabinami snajperskimi tylko z zwykłymi karabinami szturmowymi, co czychają na ciebie na schodach, rogach, oknach, dachach, etc.To są najgorsi kamperzy. Ja nikomu nie nażucam jak ma grać. Piszę jak jest, nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×