Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu jak w premierę PS4 odpalało się bfa to robiło wrażenie. Dzisiaj to już jest staroć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu - założeniem multi była rozgrywka a nie grafika.

Dla mnie musi być i jedno i drugie.

Nie gram w Battlefield 4 ale ogrywałem Battlefront do wczoraj bo sprzedałem. Graficznie cudownie to wyglądało ale nic poza tym. Posiadam najnowszego CODa. Graficznie sporo gorzej od Battlefront ale rozgrywka udana.

Od wczoraj posiadam Killzone SF i jest to dla mnie najlepszy multi. Graficznie ślicznie a rozgrywka jest miodna.

Podejrzewam, że rozgrywka w Battlefield 4 jest fajna ale graficznie to najgorszy multi na PS4.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie działa PSN - po wymianie dysku - pobieram ciągle aktualizację gier, które lecą 2,5MB/s a czasem nawet 3MB/s

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już było, ale dziś znalazłem i b.fajna akcja do zrobienia i w szczególności nagroda końcowa :) typ ogólnie rozkminił ostro :)

 

Ja już to mam b) Zajefajne camo :biggrin: Jak masz dobrą ekipę (8 osób ) i własny serwer to jest to do zrobienia w 13-15 minut. I po sprawie.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem przygodę z bf4 i zakupiłem teraz na styczniowej promocji bf+premium i mam takie pytanie:

W menu wyboru szybkich gier mam podświetlone pierwsze 3 wybory na pomarańczowo (już nie pamiętam nazw) i jak wciskam to przenosi mnie do okna z możliwością zakupu dlc (wszystkie mam ściągnięte) i tam jest możliwość zakupu premium jeszcze raz i czy to jakiś bug czy po prostu taka reklama dlc i każdy tak ma?  To samo się dzieje jak wybierałem którąś z niższych kategorii to też mi tak się robiło. (większość działa bez problemu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o te dwa darmowe dlc jeszcze. Pobrałeś nocne operację i klasyczne operację?

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już to mam :cool: Zajefajne camo :biggrin: Jak masz dobrą ekipę (8 osób ) i własny serwer to jest to do zrobienia w 13-15 minut. I po sprawie.

 

 

A czasami te przyciski nie sa za każdym jednym razem w innym miejscu ? W tym video sa akurat tam gdzie ten koleś pokazuje , z ciekawości sobie sprawdziłem i tych przycisków tam nie było . Mówisz 15 minuta i ma się camo z przetłumaczonym kodem morsa z indywidualnym końcowym kodem , nieźle.

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby to camo na coś wpływało, do tego żeby jeszcze było widoczne jak się gra (z widoku pierwszej osoby widac tylko broń)....

imo ...... szkoda zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając na sobie to camo jesteś niewidoczny dla pojazdów na termowizji, całkiem przydatna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasami te przyciski nie sa za każdym jednym razem w innym miejscu ? W tym video sa akurat tam gdzie ten koleś pokazuje , z ciekawości sobie sprawdziłem i tych przycisków tam nie było . Mówisz 15 minuta i ma się camo z przetłumaczonym kodem morsa z indywidualnym końcowym kodem , nieźle.

Przyciski są zawsze w tych samych miejscach.

 

Skrócony opis jak to trzeba zrobić:

1.) Zapraszasz 7 znajomych (z tobą 8) i wchodzicie na imprezę (słuchawka obowiązkowa)

2.) Wchodzicie na serwer nierankingowy (najlepiej swój własny)

3.) Wsiadacie w helkę i rozwozicie wszystkich graczy po mapie (jeden gracz na jeden przycisk)

4.) Ostatni gracz zostaje na punkcje H (w świątyni gdzie są lampiony)

5.) Następnie pojedynczo każdy włącza guzik. A Gracz na punkcie H sprawdza które lampy się palą.

6.) Następnie guzik trzeba wyłączyć. I następny gracz włącza swój guzik. I znowu sprawdzasz lampy.

7.) Następnie wyłączasz guzik itd itp. Aż każdy włączy i wyłączy swój guzik. A ty wówczas wiesz który zapala jakie lampy.

8.) Następnie drogą dedukcji musisz rozgryźć kolejność włączania guzików aby wszystkie lampy się świeciły.

Czasami jest tak, że 2-3 lampy się nie palą ale mimo to opcja włączenia guzików znika.

9.) Następnie podchodzisz do słupa obok lampionu i na klawiaturze wbijasz numer: 83980800000

10.) Następnie lampion zaczyna nadawać. Stajesz na wprost aby było jak najlepiej widać mruganie.

11.) Po kilku minutach zapisz klip na dysku konsoli share (zapisz klip)

12.) Przy pomocy aplikacji na telefon Morse talk (wersja na androida) na samsungach ponoć nie działa (nie tłumaczy) ale sony ponoć działa już poprawnie.

13.) Włączasz zapisany klip i na spokojnie programem dekodujesz wiadomość. Na samym końcu masz indywidualny numer z 9 cyfr.

14.) Jeśli program przetłumaczyć jakąś cyfrę jako kropkę to spisz tak jak podał i spróbuj ponownie przetłumaczyć czasem pomaga.

15.) Jeśli mimo usilnych prób została wygenerowana kropka to w jej miejsce może być cyfra od 0 do 9.

Czyli jeśli numer wygląda tak: 519423879 to jest odrazu ok.

Jeśli 51.423879 to jest 10 możliwości. (patrz punkt 15).

Jeśli 51.42.879 to możliwości masz 100 itd. (patrz punkt 15)

16.) Gdy już masz poprawny numer lub jakąś sensowną liczbę możliwych kombinacji to musisz wejść na serwer rankingowy (lub własny serwer przestawić na rankingowy)

17.) Podchodzisz w pobliżu punktu A do zbiornika na wodę. Stajesz przy słupie i czekaj aż pojawi się ostatni guzik.

Po jego naciśnięciu wprowadzasz swój kod. Jeśli jest prawidłowy klawiatura znika.

18.) brak okrzyku "Promoooooted" nie oznacza, że kamuflaż nie został odblokowany. Jednak musisz poczekać do końca rundy. Mapa musi się zakończyć.

19.) Gratulacje już masz kamuflaż DICE LA

Edytowane przez Edmunt
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9.) Następnie podchodzisz do słupa obok lampionu i na klawiaturze wbijasz numer: 83980800000

 

Każdy z osobna ma podejść wbić ten kod czy jedna osoba wystarczy i dla wszystkich odpala się lampion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już to mam :cool: Zajefajne camo :biggrin: Jak masz dobrą ekipę (8 osób ) i własny serwer to jest to do zrobienia w 13-15 minut. I po sprawie.

 niestety nie posiadam ekipy az tak licznej, wręcz raczej samotnym wilkiem jestem przeważnie :) może ktoś chce joint the force i zrobić sobie nowego outfit'a ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z osobna ma podejść wbić ten kod czy jedna osoba wystarczy i dla wszystkich odpala się lampion?

Ustawienie lamp w odpowiedniej kolejności daje możliwość wpisania kodu tylko dla jednego gracza. Następnie klawiatura znika. Po nagraniu całej informacji z lampionu dany gracz zapisuje klip na dysku. I teraz, żeby następny gracz mógł z tego skorzystać trzeba doprowadzić do restartu serwera i zacząć procedurę od początku. Wówczas kolejna osoba może wpisać kod i otrzymać indywidualny numer. I znowu reset i ustawianie itd.. aż wszyscy chętni otrzymają swoje kody.. Niestety taki urok.

 

Battlefield_4_20160105210736.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę wkroczę na inny temat. Chciałem zdobyć platynę w battlefieldzie 4, ale niestety coś jest nie tak. Zobaczyłem wszystkie zakończenia kampanii - nie otrzymałem trofeum, znalazłem wszystkie nieśmiertelniki i bronie i także nie dostałem trofeum. Miał ktoś podobny problem i czy da się coś z tym zrobić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaluje ze sie dalem namowic na zagranie po raz pierwszy w bf'a bo nie moge odejsc od telewizora haha. Mam pytanie. Wiadomo ze zabicie przeciwnika nozem kradniemy mu niesmiertelnik co jest mega mega mega fajna sprawa i tu pytanie. Czy kradniemy niesmiertelnik ktory ma na sobie czy losowy z jego ekwipunktu ?

Btw. Szkoda ze nie mozna zalozyc skradzionego niesmiertelnika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że można używać zdjętego niesmiertelnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprawdzić czy mam twój, nubie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o te dwa darmowe dlc jeszcze. Pobrałeś nocne operację i klasyczne operację?

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

No pobrane mam wwszystkie. Jeszcze specjalnie sciagnelem jeszcze raz.

Chodzi mi o menu szybkiej gry i pierwsze 3 opcje "bitwy na duza skale" "pole bitwy" "walka w zwarciu" oraz atak na lotniskowiec. Po kliknieciu na te wyswietla mi sie okienko z mozliwoscia zakupu premium lub sciagniecia dodatkow ktore mam juz zaibstalowane. Pierwsze trzy pozycje sa na pomaranczowo.

PPremium jest aktywne bo napis jest, pakiety bojowe tez otrzymalem. Nie wiem czy mi sie cos nie aktywowalo czy z jakiego powodu tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×