Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Sciagasz mu taki jaki ma na sobie aktualnie zalozony

Aha, ale w takim razie czemu ja posiadam nadal swój jesli ktos zabił mnie z noża? Rozumiem ze kradziez polega na tym ze zdobywam niesmiertelnik przeciwnika, ale on nadal go nie traci ze swojego eq tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te camo to juz obecnie nie jest jakiś rodzynek zaraz wszyscy będą je mieli , już wiele osób je ma.

Mi sie udało samemu lampy włączyć w niecałe 25 minut , fuks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało zapalic lampy ale moja komóra nie ogrania programu do odczytania kodu morsa ... może ktoś z forum pomóc? mam filmik wrzucony na youtube z migającym lampionem po odpaleniu wszystkich. z góry piona z pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj filmik dam ci kod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam premium i ostatnio zauważyłem że niektóre mapy z dodatków mi nie chodzą. Wyskakuje info abym kupił zestaw map. Jak klikam w to, to wyskakuje że nie ma  nic do pobrania. Premium działa bo jak włączam BF-a to jest napisane Battlefield Premium. Wie ktoś co jest grane? Nocne mapy pobrałem ostatnio i działają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rozumieć, że pobrałeś z pss dodatek (chyba 5 dodatów było) na którym chcesz zagrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pobierałem a jak to sprawdzić czy jest pobrane? W ps store można jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu konsoli wybierasz BF4 dajesz na padzie strzałke w dół. Wybierasz pozycje "powiązane elementy" i dajesz w prawo. Następnie wybierasz "moje dodatki" i dajesz x. I tu masz dokładnie podane co jest zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pobierałem a jak to sprawdzić czy jest pobrane? W ps store można jakoś?

 

A pobrałeś pliczek "premium" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pobrałeś pliczek "premium" ?

Przecież napisał, że ma w menu Battlefield Premium. (Noja zerknij na mój post umieszczony wyżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu konsoli wybierasz BF4 dajesz na padzie strzałke w dół. Wybierasz pozycje "powiązane elementy" i dajesz w prawo. Następnie wybierasz "moje dodatki" i dajesz x. I tu masz dokładnie podane co jest zainstalowane.

Super, dzięki, zerknę wieczorem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba to samo co pisalem kilka postow wczesniej niby wszytko poinstalowane a wyskakuje zeby pobrac lub kupic premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu zaczalem grac na Polskich serwerach wiecej z nadzieja na poprawe ze strony adminow:)Po calym tygodniu grania be problemow i banow,nastal dlugo wyczekiwany przez gimbaze weekend,i zaczely sie kicki i bany.Dziekuje za BANA ekipe o wesolej nazwie PIWO jezeli ktos tu jest z tej ekipy to powinno mu byc wstyd:)Nawet nie odpisal za co,choc domyslam sie ze za adwersara na ktoryms z adminow:)

 

Nie rozumiem tego,gra to rywalizacja,zabawa,a takie kicki i bany jedynie swiadcza o slabosci i problemach z psychika.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej to.. Ja wczoraj wszedłem na serwer i w sumie niewiem co to było ale byłem jak terminator 15:1 i nagle czarny ekran "zostałeś kopa od admina" hehe zapewne admina zdejmowałem raz za razem to niewytrzymał ciśnienia ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłem do BF po ładnych 3 latach i gra sie wyśmienicie! ;) Po ograniu porządnym Battlefronta, w promocji wziąłem BF4 (nie byłem fanem poprzedniczki) a tutaj miła niespodzianka, wczoraj zarwana nocka. Co do kicków, wolę grać na oficjalnych serwerach, nie ma sensu się wkurzać z gimbazą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lasery.. Mechy.. Latające czołgi.. 5 klas.. Już widzę, że drugi "cał na druty" się szykuje..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się tego boję :( Ogólnie widać że coś kombinują w tym futurystycznym kierunku. Chyba korcą ich pieniążki które zgarnia CoD. Siusiaki nie uczą się na błędach że zmiana kierunku rozgrywki zepchnie battlefielda w stronę "sukcesu" Hardlinea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Siusiaki nie uczą się na błędach że zmiana kierunku rozgrywki zepchnie battlefielda w stronę "sukcesu" Hardlinea.

którego kupiłeś :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×