Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa odskocznia od kampienia w krzakach które już Ci weszło w krew

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

którego kupiłeś :whistling:

Ja kupiłem i jedne z najgorzej wydanych pieniędzy a skoro to wersja cyfrowa tu już ch*j kasa przepadła.. Ale więcej niedam sie tak zrobić na szaro..

P.s. Co sądzicie o grach ubisoft'u? (Mowa o TC Devision)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna nie kupuję gier na premierę, hardlina kupiłem za stowkę i nie żałuję bo tyle jest wart. To samo zrobię z battlefrontem, Jak będzie za 100pln to chętnie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna nie kupuję gier na premierę, hardlina kupiłem za stowkę i nie żałuję bo tyle jest wart. To samo zrobię z battlefrontem, Jak będzie za 100pln to chętnie kupię.

Widzę, że mówimy tym samym językiem hehe różnica tylko taka, że ja zanim to zrozumiałem dałem się pare razy oskubać.

BTW jak pomyśle, że na mapie ma być 120 osób z laserami, turbo szczorkami odlotowymi rolkami itd to aż mi się słabo robi.. Teraz jest 32 na strone a tu jeszcze raz tyle.. Muszą mieć naprawde dobry pomysł aby tylu ludzi ładować na mape. Tylko, żeby nie było jak w hardline na mapie dzielnica ^^

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zarobków, jakbym zarabiał ze trzy razy tyle co teraz to te dwie stówki za grę by tak nie bolały nawet w przypadku jakiegoś gniota ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa odskocznia od kampienia w krzakach które już Ci weszło w krew

kazdy gra jak potrafi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrazam sobie BF5 w kosmosie z tymi laserami i innymi    do du..potrzebnymi bajerami....

 

Co do leniuchow bo tak nazywam camperow,lezakow itp...To mi oni nie przeszkadzaja bardziej bawia mnie ludzie ktorzy siedza 5 minut w krzakach,zeby ubic jednego goscia,przed tym zostajac  zespotowani zostaja zabici np z 300m z czolgu w leb:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to ze Bf poszedł by w stronę futurystyki. Ale wiem też, że nie były by to lasery i jetpacki tylko głównie pojazdy np. zamiast bwp jakieś chodzące mechy czy latające czołgi. Broń pewnie była by jaka jest tyle, że miała by futurystyczny wygląd. Mapy też pewnie nie jakieś w kosmosie a zniszczone przez czas czy wojnę np. Jakieś miasta po wybuchu bomby itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatanawia mnie jedna rzecz dlaczego nie wrocic do 2 wojny swiatowej?Dlaczego tworcy fps tak bardzo nie chca ruszyc tematu.Ten mroczny klimat idelanie pasuje do bf...Bede chcial pograc w sf to pogram w destiny,na co mi kolejna gra oderwana od rzeczywistosci.Mysle ze wiekszosc osob jak by zrobic ankiete wybrala by wlasnie cos takiego lub np wietnam.

Edytowane przez Pirat_x
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatanawia mnie jedna rzecz dlaczego nie wrocic do 2 wojny swiatowej?Dlaczego tworcy fps tak bardzo nie chca ruszyc tematu.

Pewnie dlatego, że w II wś nie ma jak upchnąć dziesiątek perków, ulepszeń broni i pancerza oraz całego tego tałatajstwa. Lwia część grających w najnowsze odsłony CoDa i BF, to młodzież i jestem zdania, że za klimatami drugiej wojny tęsknią tylko weterani pamiętający te kilka udanych gier, jak na przykład Medal of Honor Allied Assault.

 

Z łezką w oku wspominam czasy multi w pierwszym Call of Duty i pojedynki snajperskie na Hurtgenie, bądź Pavlovie. Żadnego levelowania, żadnych perków, żadnych ulepszeń. Czysty skill i zabawa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwila chwila jaka oderwana rzeczywistość toz to wszystko juz jest kwestia tego ze nie ma porządnej wojny, i dlatego nie widzimy tych maszyn ;) a na wschód na gosci co trzymają rpg odwrotnie bo Ameryka im zostawiła nie ma co patrzeć ;) dubai forma rozrywki turystycznej jet packi Rosja lewitujący czołg Polska trójkątny czołg aby odbijały sie pociski byc może lewitujący tez bezie dlaczego tego nie widzimy ?? mechow u Amerykańców ?? czemu bo każdy wie do czego by to doprowadziło... czekają sobie bezpiecznie w magazynach i sa ulepszane jestem za zmiana nawet ta złą jak nie wypali poprawia i bedzie git postępu nie zatrzymamy pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą bronią jest internet i religia, ale nie ma z tego jak strzelać więc pewnie w kolejnej części się nie pojawi ;)

A sama gra niestety musi iść w technowinki bo jakby pojawiła się kalka bf4 z doprawionymi wątkami bf3 to większość graczy stwierdziła by "ale to już było ".

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ten nowy bf nir będsir już wychodził na stare konsole,skupia się na dzisiejszym Sprzęcie.

Co do bfa w klimatach blasterow,zobaczymy, narazie to tylko plotki.

Ja jestem ciakaw kto będzie odpowiadał za tą część,jak te same popaprance co zrobili te medal of honor i hardline to może być niezły kupsztal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ten nowy bf nir będsir już wychodził na stare konsole,skupia się na dzisiejszym Sprzęcie.

Co do bfa w klimatach blasterow,zobaczymy, narazie to tylko plotki.

Ja jestem ciakaw kto będzie odpowiadał za tą część,jak te same popaprance co zrobili te medal of honor i hardline to może być niezły kupsztal.

No na stare konsole raczej nie wyjdzie bo:

- studia deweloperskie zaczynają rezygnować z poprzedniej generacji (devision/ubisoft, battlefront/EA/DICE)

- jeśli wierzyć w/w plotką to ma być w standardzie 80 osób na serwerze a w maxymalnym momencie 120. PS3/X360 to max 24.

P.s. poza tym jeśli nie odetną tego usychającego ogona to będą nadal stać w miejscu i zamiast tworzyć nowe i fajne rzeczy będą toczyć walke ze starym sprzętem i optymalizacją kodu aby gra na obu konsolach wyglądała w miare możliwości porównywalnie. A wiadomo, że to jest złe dla nas graczy bo dostawać będziemy odgrzewane kotlety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam chyba Polskie serwery dzisiaj kolejna porcja absurdu,na Polskim serwerze o nazwie 1300 admin postanowil mnie zabic bo szybciej wcisnelem pojazd od niego:)

 

Pozdrawiam adminow serwera ktorzy byli wtedy,B_U_R_Y_ i drugi cwaniaczek Kleszcz84...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększanie liczby graczy to imho ślepa uliczka prowadząca, przy obecnych trybach, tylko do zwiększenia chaosu na mapie. W sumie niektórym może się to podobać, ale dla mnie bezsens - chyba, że wprowadziłoby się tryb, który zasadniczo opierałby się na "linii frontu", która w zależności od osiągnięć przesuwałaby się w jedną lub drugą stronę, a gracze respiliby się na tyłach swoich oddziałów, a nie gdzieś na plecach rywali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Rush jest trochę podobny do tego o którym piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak, ale gdyby w nim brać udział 100 graczy to wymagałby sporych zmian. ;)

 

I w sumie powiem wam, że taki tryb mocno nawiązujący do wojny pozycyjnej z bardzo dużą ilością graczy mógłby być genialny - o ile mapy byłyby odpowiednie. No ale pożyjemy zobaczymy, w każdym razie na pewno pora już na nową odsłonę BF-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musimy czekać do grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że w II wś nie ma jak upchnąć dziesiątek perków, ulepszeń broni i pancerza oraz całego tego tałatajstwa. Lwia część grających w najnowsze odsłony CoDa i BF, to młodzież i jestem zdania, że za klimatami drugiej wojny tęsknią tylko weterani pamiętający te kilka udanych gier, jak na przykład Medal of Honor Allied Assault.

 

Z łezką w oku wspominam czasy multi w pierwszym Call of Duty i pojedynki snajperskie na Hurtgenie, bądź Pavlovie. Żadnego levelowania, żadnych perków, żadnych ulepszeń. Czysty skill i zabawa.

A w takim COD: World At War jakos sie dalo 'upchnac' ulepszenia i perki wiec czego nie w BFie? Poza tym taki CS: GO nie ma tych tych wszystkich dodatkow a jakos ludzie sie znalezli do grania. Mysle ze BF osadzony w czasach IIWS swietnie by sie sprzedal i wyroznial by sie na tle innych FPS-ow.

 

sorry za brak polskich znakow, pisze z konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolał konflikt współczesny.. Chociasz jak patrze na YT odświeżyłem pamięć o 2142 to aż się łezka w oku zakręciła. Może w cale nie musi być tak demonicznie jak to odbieramy.. Kto wie wszak zrobią coś pewnie pośredniego między battlefieldem a battlefrontem. Więc może być ciekawie.

P.s. Przecież konsola ma polskie litery..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J/w. Co prawda nie grałem w starego, futurystycznego BFa ale jestem w stanie sobie wyobrazić całkiem niezłą grę. Miejmy nadzieję, że tego nie skopią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak, ale gdyby w nim brać udział 100 graczy to wymagałby sporych zmian. ;)

 

I w sumie powiem wam, że taki tryb mocno nawiązujący do wojny pozycyjnej z bardzo dużą ilością graczy mógłby być genialny - o ile mapy byłyby odpowiednie. No ale pożyjemy zobaczymy, w każdym razie na pewno pora już na nową odsłonę BF-a.

a co, znudził Ci się bf4 po 33 godzinach online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po 33 godzinach jeszcze miałem zapał do gry - myślę, że znudził mi się łącznie gdzies po 60. ;)

 

Zresztą znudził to może nienajlepsze określenie, po prostu czegoś innego oczekiwałem od gry określanej słowami "massive battles" i po prostu dość szybko dałem sobie spokój. Jak dla mnie BF jest całkiem fajny na jedną, dwie rundy, ale na dłuzszą metę ta gra jest strasznie nijaka - może przy grze w 32 osoby z konkretną taktyką podbój nabiera rumieńców, a może to ja nie umiem grać w BF-a (całkiem mozliwe), ale niestety w grze z randomami nie widzę zazwyczaj nawet zalążków taktyki czy gry drużynowej, a to jest to, na co liczyłem, bo BF-a jako gry skillowej (a już zwłaszcza na padzie) raczej traktować nie będę nigdy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po 33 godzinach jeszcze miałem zapał do gry - myślę, że znudził mi się łącznie gdzies po 60. ;)

 

Zresztą znudził to może nienajlepsze określenie, po prostu czegoś innego oczekiwałem od gry określanej słowami "massive battles" i po prostu dość szybko dałem sobie spokój. Jak dla mnie BF jest całkiem fajny na jedną, dwie rundy, ale na dłuzszą metę ta gra jest strasznie nijaka - może przy grze w 32 osoby z konkretną taktyką podbój nabiera rumieńców, a może to ja nie umiem grać w BF-a (całkiem mozliwe), ale niestety w grze z randomami nie widzę zazwyczaj nawet zalążków taktyki czy gry drużynowej, a to jest to, na co liczyłem, bo BF-a jako gry skillowej (a już zwłaszcza na padzie) raczej traktować nie będę nigdy. ;)

Co to znaczy gra skilowa,mylisz pojecia nie wazne na czym sie gra....wazne zeby byc na tym dobrym i wtedy jest skill.Myszka gra sie duzo latwiej wic powinno sie pisac ze nooby graja na myszkach?Kazdy sprzet wymaga opanwania i jak dobrze to zrobimy bedziemy porostu dobrzy....To rozumiem przez pojecie skill.

 

Wracajac do gry uwazasz ze gra jest nijaka.....hmm pod jakim wzgledem?Dla mne to najbardziej kompletny fps jaki wyszedl mimo swoich bledow,posiada duzo zalet i kazdy znajdzie cos dla siebie w przeciwienstwie do COD,mamy tu duzo trybow,map,pojazdow i szczerze jestem ciekaw jaki fps wedlog ciebie jest dobry,bardzo mnie to ciekawi:)

 

Gra taktyczna jest mozliwa ale jak w kazdej grze jest za duzo ogorkow,gimbazy i niedzielnych graczy zeby wszyscy chcieli to ogarnac,zreszta jest tak w kazdej grze wojennej,chcesz taktyk kampienia itp rzeczy to plecam ci rainbow six siege,moznazjesc obiad np w miedzyczasie i nikt cie nie zabije:)

 

Troche niesprawiedliwie oceliniles bfa ale masz prawo do wlasnego zdania.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×