Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Grabeq - nie każdy snajper to kamper, a gdyby nawet to każdy ma prawo grać jak chce. Skill srill, bla bla bla, wiem że dla niektórych BF to jak religia, ale są też tacy co lubią sobie tylko postrzelać. Zresztą takich snajpo-kamperów łatwo się ściąga też snajperką lub rpg-em, na kosy szkoda czasu na takich, zresztą nożyk jest dla ciot. Poza tym trzeba się ruszać a nie stać w miejscu to sobie mogą w ciebie strzelać, rzadko który w głowe wtedy trafi.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grabeq - nie każdy snajper to kamper, a gdyby nawet to każdy ma prawo grać jak chce. Skill srill, bla bla bla, wiem że dla niektórych BF to jak religia, ale są też tacy co lubią sobie tylko postrzelać. Zresztą takich snajpo-kamperów łatwo się ściąga też snajperką lub rpg-em, na kosy szkoda czasu na takich, zresztą nożyk jest dla ciot. Poza tym trzeba się ruszać a nie stać w miejscu to sobie mogą w ciebie strzelać, rzadko który w głowe wtedy trafi.

Naucz się czytać z zrozumieniem...mu nie chodzi o jego kampienie, tylko o to, że człowiek chce iść na łatwiznę i zabijać na hita. Dlatego też wspomniał o skill. 

"Nożyki" nie są dla ciot! W tej kwestii ruszyłeś mnie najbardziej, przecież każdy gra jak chce...jeden kampi drugi używa noża. W jednej wypowiedzi zaprzeczyłeś sam siebie. Ala taka już jest cecha homo gimbazium...

P.S. A nawet gdyby była to broń dla ciot to dla czego jej używasz?

Edytowane przez Naruto_Uzumaki
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale chyba na hita sciaga snajperka, ktora jest gdzies na mapie w skrzynce? Dobrze mi sie wydaje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i uważam, że multi jest po prostu słabe i żaden patch tego nie zmieni. Uwielbiałem grać rush w BF3 natomiast to co zrobili z tym trybem w BF4 to jakaś żenada. Mapy wielkości tych z CoDa po których poruszają się 4 czołgi i prawie 30 jednostek piechoty. Na mapach bez czołgów pełno łodzi i helikopterów. Walki pomiędzy żołnierzami prawie co chwilę są przerywane przez naloty z powietrza, morza, czołgi itp. Na tej zimowej mapce (nie pamiętam nazwy) walki polegają na kampieniu po jednej stronie drzwi i ciskaniu granatów. Ulokowanie niektórych MComów tragiczne, autoaim identyczny lub nawet większy niż w Codach. Tragedia.

 

Gram medykiem i nie rozumiem dlaczego nie mogę się leczyć swoimi apteczkami? Mam dopiero 5 lvl ale to chyba nie jest tego wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie. Giń marnie kamperze od kos innych graczy :>. Najlepiej bez skilla siedzieć na szczycie budynku i fuks-strzałem zgarniać każdego na jeden raz? Po co skill? Co nie? Bezczelni ci kolesie z DICE. Zmuszają do celowania w klatkę piersiową i głowę. Nie rozdają killów za friko.

snajpienie jest bardziej skillowe niz ci sie wydaje i nie kazdy sobie z tym radzi. Trafienie headshota w biegnacego przeciwnika z kilkudziesieciu, kilkuset metrow nie nalezy do latwych nie mowiac juz o trafieniu przeciwnika w jet'cie helikopterze lub innym pojezdzie pozatym zaznaczanie przeciwnikow i tworzenie punktow respownu potrafi przesadzic o wygranej. Zdecydowanie czesciej natrafiam na kamperow z karabinami lub shotgunami niz snajperow dlatego twoja opinie uwazam za kompletnie nietrafiona.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@r0oFie

Mozesz sie leczyc apteczka. Pewnie na początku masz mala apteczke, ktora odniawia po 10 % zycia co kilka sekund, jednak jak jestes pod ostrzałem to ten proces sie zatrzymuje. Pozniej dopiero odblokowujesz torbe lecznicza, ktora dziala tak samo jak w bf3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie. Giń marnie kamperze od kos innych graczy :>. Najlepiej bez skilla siedzieć na szczycie budynku i fuks-strzałem zgarniać każdego na jeden raz? Po co skill? Co nie? Bezczelni ci kolesie z DICE. Zmuszają do celowania w klatkę piersiową i głowę. Nie rozdają killów za friko.

Proponuje nietrzeźwym na forum nie wchodzić ;)

Snajperka jest to broń która potrzebuje dużo więcej skilla niż np. karabiny szturmowe, ale widzę, że masz problem z kamperami - trening czyni mistrza, kiedyś ich prześcigniesz ;)

Naucz się czytać z zrozumieniem...mu nie chodzi o jego kampienie, tylko o to, że człowiek chce iść na łatwiznę i zabijać na hita. Dlatego też wspomniał o skill. 

"Nożyki" nie są dla ciot! W tej kwestii ruszyłeś mnie najbardziej, przecież każdy gra jak chce...jeden kampi drugi używa noża. W jednej wypowiedzi zaprzeczyłeś sam siebie. Ala taka już jest cecha homo gimbazium...

P.S. A nawet gdyby była to broń dla ciot to dla czego jej używasz?

Człowieku czy ja gdzieś napisałem, że kampie ? A może padam od innych na hita i zastanawiałem się jak oni to robią ? Skąd wiesz, że nie biegam ze snajperką w TDM po całej mapie ? Rozumiem, że widziałeś mnie leżącego gdzieś na końcu mapy ? ;) Od razu oceniacie nie mając pojęcia o graczu, snajperką grałem może 5% czasu ogólnie z BF4. A z resztą będę chciał to powale się na końcu mapy albo na budynku i będę sobie strzelał albo jedynie spotował - ciul wam do tego :)

 

PS. Myślałem, że siedzą tu dorośli ogarnięci ludzie, pewnie i tak jest ale trafiłem chyba w czuły punkt społeczności BF ;)

Edytowane przez piachu00
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamper to nie tylko czuly punkt bf, ale każdej strzelanki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kamper to nie tylko czuly punkt bf, ale każdej strzelanki.

Tylko jeśli ktoś nie umie sobie z nim radzić - używanie snajperki nie jest równoznaczne z kamperstwem, jednak oni wrzucili mnie odrazu do tego wora. Kamperzy jedynie w COD Ghosts mnie irytują ;) Tym bardziej, że w BF snajperki nie są OP, nie wiem skąd ten "atak" na mnie.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli ktoś nie umie sobie z nim radzić - używanie snajperki nie jest równoznaczne z kamperstwem, jednak oni wrzucili mnie odrazu do tego wora. Kamperzy jedynie w COD Ghosts mnie irytują ;) Tym bardziej, że w BF snajperki nie są OP, nie wiem skąd ten "atak" na mnie.

Magia internetów :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej odsłonie bfa w którą grałem przytłaczająca większość osob ktora grała snajperem to nieudolnie kampiła . Spotkałem mało kozaków ktorzy grali na średni i daleki dystans i robili to z głową. Zazwyczaj po każdym killu idę w miejsce kampera i zbieram blachę. Zauważyło to dice i przywróciło c4 aby ruszyć towarzystwo z krzaków i skałek .

Ale najlepszy sznajper to taki z pompką, czujką ruchu na tdm na kanałach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na kanałach to ja z czołgu nie wysiadałem, TDM nie grywałem tylko podbój więc snajperzy mi nigdy nie przeszkadzali ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresztą nożyk jest dla ciot.

wytłumacz mi jak broń która wymaga bezpośredniego kontaktu z wrogiem jest dla ciot?

ktoś tu ma chyba ból dupy bo kosy nie umie używać albo czesto od niej ginie.. :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Proponuje nietrzeźwym na forum nie wchodzić ;)

 

Tym razem Ci odpuszczę, ale lekko przesadziłeś. Gdzieś pisałem o tym, że snajperka nie wymaga skilla? Owszem, wymaga. Między innymi dlatego, że nie ściąga innych graczy jednym strzałem. Wiesz co by się działo na serwerach jeśliby wprowadzili takie rozwiązanie? Dobry snajper wie gdzie kampić. Jeśli ktoś zdejmuje przeciwników w Conquest, nie pozwalając przejąć flagi to jest obrona, a nie kampienie. Niemniej jednak wprowadzenie snajperki z ogromną mocą rażenia zniszczyłoby multi w tej grze. Jestem ostatnią osobą, która poniżałaby innych za brak skilla, bo sam jestem straszną lamą w BF4. Są jednak pewne granice. Nie zarzucałem nikomu braku umiejętności, ale chęć dostania w łapy broni z lunetą, która ściąga na hita, to noobowskie zachcianki, nieważne z której strony na to spojrzysz. I jeszcze jedno, Naruto ma rację, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Podkreślam, nie chodziło mi o samą grę Reconem, ale idiotyczne wymagania co do siły rażenia karabinów snajperskich.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Ci odpuszczę, ale lekko przesadziłeś. Gdzieś pisałem o tym, że snajperka nie wymaga skilla? Owszem, wymaga. Między innymi dlatego, że nie ściąga innych graczy jednym strzałem. Wiesz co by się działo na serwerach jeśliby wprowadzili takie rozwiązanie? Dobry snajper wie gdzie kampić. Jeśli ktoś zdejmuje przeciwników w Conquest, nie pozwalając przejąć flagi to jest obrona, a nie kampienie. Niemniej jednak wprowadzenie snajperki z ogromną mocą rażenia zniszczyłoby multi w tej grze. Jestem ostatnią osobą, która poniżałaby innych za brak skilla, bo sam jestem straszną lamą w BF4. Są jednak pewne granice. Nie zarzucałem nikomu braku umiejętności, ale chęć dostania w łapy broni z lunetą, która ściąga na hita, to noobowskie zachcianki, nieważne z której strony na to spojrzysz. I jeszcze jedno, Naruto ma rację, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Podkreślam, nie chodziło mi o samą grę Reconem, ale idiotyczne wymagania co do siły rażenia karabinów snajperskich.

Wystartowałeś z tymi dziecinnymi wjazdami na mnie, a teraz chcesz odpuścić ? ;)

Nic się nie będzie działo bo zdejmuje często mnie na hita któraś ze snajperek Q(coś tam) i ja wcale nie płaczę z tego powodu, być może, że wychowałem się na CS, a tam spotkanie z AWP w 95% to śmierć od 1 strzału. Proszę Cię nie próbuj odwracać kota ogonem, zadałem zwykłe pytanie, a Ty oburzyłeś się jak dzieciak - na tym kończę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy mam ból dupy bo:

Nie umiem kosy używać? Nie mam bo nie używam.

Ginę od niej? Raczej nie (z wyjątkami) bo wychodzi na to, że widocznie inni nie umieją jej używać i przeważnie kontratak mi działa. 

 

A tak poza tym mieć ból dupy z powodu gierki? Sam cwirku chyba musisz go mieć dość często skoro w ogóle coś takiego Ci przyszło do głowy.

 

Bezpośredni kontakt od tylca - no brawo, jest się czym chwalić.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy mam ból dupy bo:

Nie umiem kosy używać? Nie mam bo nie używam.

Ginę od niej? Raczej nie (z wyjątkami) bo wychodzi na to, że widocznie inni nie umieją jej używać i przeważnie kontratak mi działa. 

 

A tak poza tym mieć ból dupy z powodu gierki? Sam cwirku chyba musisz go mieć dość często skoro w ogóle coś takiego Ci przyszło do głowy.

 

Bezpośredni kontakt od tylca - no brawo, jest się czym chwalić.

Gdybyś pograł więcej w  BF3 gdzie nie było kontrowania kosy to zobaczyłbyś że są ninje  wsadzający kosy od przodu ;)

 

I pochamuj się trochę bo znowu wywołasz dyskusję na kilkanaście stron -_-

Edytowane przez Hubcio-com
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomimo 300 h tam to nie widziałem takich ninja :) Może na widok cienkiego uciekali czy coś.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, nich będzie, przegiąłem. Ale jest zabawnie jak leci taki za tobą pół mapy a się odwrócisz i koleś leży. Powiedz mi gdzie logika, chodzi o to aby dogtaga zdobyć? Chyba nie bo nic z nim nie zrobisz nawet założyć nie można? To na kij takie ceregiele. Szczerze to taki biegnący za mną nożownik to mam go za większego debila niż młócącego z m320 przez całą rundę z krzaków. Nie pojmę nigdy jazdy z nożykami. Dla mnie to czysta głupota.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...,teraz coś w kwestii przypomnienia-pamiętacie w poprzedniej odsłonie BF coś takiego jak "pech"?-teraz to się nazywa "zginąłeś w akcji"(chyba).Pisze o tym w kontekście akcji jakiej dzisiaj sam byłem uczestnikiem-ofiarą.Grając na Ałtaju poprosiłem dowódcę o ammo i co,... i jeb "zginąłeś w akcji"--zaopatrzenie spadło mi prosto na łeb!!!!

To się nazywa mieć pecha z BF3 w BF4.

Można mieć większego "farta" :blink:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kara za grzech chciwości. Skończyła się amunicja? Rzucaj kamieniami :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mam ból dupy bo:

Nie umiem kosy używać? Nie mam bo nie używam.

Ginę od niej? Raczej nie (z wyjątkami) bo wychodzi na to, że widocznie inni nie umieją jej używać i przeważnie kontratak mi działa. 

 

A tak poza tym mieć ból dupy z powodu gierki? Sam cwirku chyba musisz go mieć dość często skoro w ogóle coś takiego Ci przyszło do głowy.

 

Bezpośredni kontakt od tylca - no brawo, jest się czym chwalić.

 

oj tam bolku, ból z dupy przysłowiowy miałem na myśli i się droczyłem tylko. co nie zmienia faktu że nie masz racji :). bezpośredni kontakt od tylca to nadal bezpośredni kontakt a nie seria z karabinu z 20 metrów. jak widzę gościa tyłem do mnie co mierzy gdzieś dalej to wolę do niego podejść i mu kosę sprzedać niż właśnie taką serię w plecy bo to jest dopiero ciotowate :). poza tym przecież od przodu nie będę zachodził bo się to szybko skończy więc siłą rzeczy kosi się od tyłu w większości przypadków. i ja nie mówię o ganianiu pół mapy za kimś tylko o koszeniu przy okazji. jest wiele sytuacji gdzie dobre użycie kosy świadczy o używaniu głowy a nie jakimś bezmyślnym bieganiu z nożem nie zważając na cel gry czy niechybną śmierć. nie raz jak zajdę jakichś dwóch czy trzech nie widzących mnie speców to rozpoczęcie wymiany wiąże się z dużym ryzykiem że ten ostatni mnie jednak załatwi bo się zorientuje. a jak przykosze pierwszego albo dwóch to już są szanse wyrównane, nie pojawiłem się na radarze ani nie było mnie słychać w promieniu kilometra. więc jak tu jestem ciotą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Unki hahha :biggrin: twój dowódca potraktował Cię bardzo poważnie i odgórnie xd

 

Co do ostatnich kilkunastu postów

Kamper też człowiek :biggrin: Ja gram, bo się mi fajnie gra i nie narzekam czy coś jest mocniejsze od drugiego. Raz się przegrywa raz wygrywa :)

Edytowane przez BartexXx20
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zabranie blachy oznacza pewnego rodzaju obrazę dla tego komu ją zabrałeś. Gościu trzyma w łapach swoją ulubioną pukawkę, wie jak jej używać, myśli że kozak z niego itd. a ty brutalnie wbijasz w jego przestrzeń prywatną :) Byłeś na tyle sprytny/szybki/rozeznany w sytuacji na mapie że potrafiłeś podejść na tyle blisko żeby zajumać blache. Przynajmniej ja tak to widzę :) Jaki z tego morał ? Nie można kampić w jednym miejscu, trzeba zapindalać po mapie i mieć oczy dookoła głowy :)

 

Co do kamperów - w Conquest to jeszcze rozumiem grać snajperem ale w Dominacji ? Bardzo szybkie tempo, małe mapy, flagi zmieniają właścicieli jak szalone a 3-4 typa z twojej drużyny na końcu mapy z mega pinglami, przyszli popatrzeć na meczyk :) Jak to się kończy ? Mecz przegrany bo chcieli sobie pokampić. Powinni zakazać snajperek w TDM i Dominacji. No i gdzie jest komenda "Play The Objective" ?

Edytowane przez Lijon
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×