Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jest ktoś chętny do zrobienia trofeum SAPER ( dostarczenie 5 bomb w trybie unicestwienie ) ? 
chętnych zapraszam ;)  psn id:  DZIBSTER93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tez mam do zrobienia ten pucharek ale ten tryb jest na tyle fajny że samo wyskoczy z czasem :)

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile osób, ja od początku do końca BF3 bardzo lubiłem, (grałem na 576p i z zepsutym chatem), to dlatego że poprzednia część mi się podobała kupiłem tą, ale jak widać moje założenie, że skoro tutaj już udało się naprawić większość rzeczy to może być tylko lepiej było błędne.. Jest gorzej i z tego co czytam oni nie będą w stanie tego naprawić...(vide ticketrate)

Niestety wiele jest głosów w necie, że jest to rzecz już nie do poprawienia. Sam nie jestem specem i nie chciałbym wróżyć z fusów ale skoro wymigują się od odpowiedzi coś w tym jest.

 

Można jakoś wgrać swój emblemat z dysku ?

Nie można z dysku tutaj można sobie wybierać do woli:

http://emblemsbf.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś wgrać swój emblemat z dysku ?

Co masz na mysli mowiac z dysku?

Jak sobie zapisales w txt na dysku jakis ze stronki podanej wyzej to tak, mozesz. Jeali mowisz o jakims jpegu czy czyms podobnym to nie, nie mozesz. Wiec najpierw oswiec nas co wg ciebie oznacxza magiczne "z dysku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po prostu nie możesz z HDD. Ponieważ z tej strony używasz konsoli programisty(coś w tym stylu) by wgrać emblemat. A po co miałby ktoś kopiować sobie txt na dysk, jak może bezpośrednio do BL? Hejtujesz i nie piszesz poprawnie zdań.

A co do emblematów to, to szkoda że nie są importowane do gry, jak ma to miejsce na PC.

Edytowane przez Naruto_Uzumaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat go nie lubie i mnie denerwuje gra w tym trybie ;p ja gram tylko w drużynowy DM ;)

Tez mam do zrobienia ten pucharek ale ten tryb jest na tyle fajny że samo wyskoczy z czasem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem sobie BF4 i nie mam żadnych dzwięków. Strzałów, biegania, komentatora. Tylko co chwilę się włącza ta melodyjka co kończy mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem sobie BF4 i nie mam żadnych dzwięków. Strzałów, biegania, komentatora. Tylko co chwilę się włącza ta melodyjka co kończy mecz

Podobno pomaga reinstalacja gry. Ja właśnie to robię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że będzie ok po kolejnym meczu. Ale po jakimś czasie problem wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiele jest głosów w necie, że jest to rzecz już nie do poprawienia. Sam nie jestem specem i nie chciałbym wróżyć z fusów ale skoro wymigują się od odpowiedzi coś w tym jest.

 

Nie można z dysku tutaj można sobie wybierać do woli:

http://emblemsbf.com/

Dzięki, po wklejenie kodu i wygenerowaniu obrazka, zamykam konsole biore "Zapisz" i wyskakuje mi taki error: Eblement_Error-not unloced Shapes    W czym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Miesiąc na cześć Graczy oficjalnie rozpoczęty! W ciągu całego miesiąca możecie uczestniczyć w emocjonujących misjach społecznościowych i otrzymywać codzienne pakiety bojowe w zamian za samą grę!

Jak zdobyć codziennie nowy pakiet bojowy?

Każdego dnia lutego po zalogowaniu się do gry otrzymasz brązowy lub srebrny pakiet bojowy. Kto jeszcze nie otworzył zdobytych przez siebie pakietów niech wie, że można tam znaleźć takie elementy, jak premie do doświadczenia i kamuflaże. Brązowe pakiety będą przyznawane w dni powszednie, a srebrne w soboty i niedziele.

Pakiety będą rozdawane codziennie po godzinie 13:00 czasu polskiego na dany dzień. Pakiet za kolejny dzień gracz otrzyma, gdy zaloguje się na Battleloga ponownie po godzinie 13:00. Pamiętaj – musisz logować się codziennie po godzinie 13:00 aby otrzymać codziennie nowy pakiet bojowy.

dr_FanCelebration_1L_2561.png?v=13912737

Zdobądź nieśmiertelnik z okazji miesiąca na cześć Graczy!

Z okazji rozpoczęcia miesiąca na cześć Graczy przygotowaliśmy dla Was nowy nieśmiertelnik. Znajduje się on w dzisiejszym srebrnym pakiecie bojowym i aby go zdobyć wystarczy zalogować się dzisiaj na Battleloga i otworzyć dzisiejszy srebrny pakiet bojowy. Nieśmiertelnik można zdobyć wyłącznie do jutra do godziny 13:00 czasu polskiego.

Mamy nadzieję, że spodobają Wam się niespodzianki, które przygotowaliśmy dla Was na najbliższy miesiąc. Zaglądajcie na Battleloga codziennie, aby zdobywać darmowe pakiety bojowe i czytać kolejne wiadomości o miesiącu na cześć Graczy!

:biggrin:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ust mapy z dodatku china rising?

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ust mapy z dodatku china rising?

W przegladarce map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem właśnie PS4, więc wypadałoby kupić też BF4, ale jak to zrobić żeby było najtaniej? Kupić wersję PS3 z kodem na przeniesienie na PS4? Po zainstalowaniu mogę sprzedać płytę z grą na PS3 czy jest ona wymagana do uruchamiania gry na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta z PS3 jest wymagana do uruchomienia gry na PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma ktoś problem z głosem w grze przez sieć? Mam tylko od czasu do czasu muzyczke, innych odgłosów nie ma. W opcjach ustawione wszystko ok. Wczoraj pomógł reset konsoli a dzisiaj nic...

Edytowane przez Karol922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up. Nie jesteś sam. Już kilka osób z forum się z tym spotkało. Przeinstalowałem grę jak ktoś radził i nie pomogło. Można spróbować z restartem modemu, podobno to pomaga.

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym podwójnym expem bo pisze że jest a nabija normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up. Nie jesteś sam. Już kilka osób z forum się z tym spotkało. Przeinstalowałem grę jak ktoś radził i nie pomogło. Można spróbować z restartem modemu, podobno to pomaga.

Ja właśnie reinstaluje z tego powodu teraz. Zaraz zobaczę co z tego wyjdzie i czy pomoże.

 

Efekt jest taki, że nie chce mi zainstalować :/ stoi na 59%

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up. Mi się wydaje, że to bardziej wina serwerów... Daj znać jak Ci się zainstaluje co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w moim przypadku pomogło na razie. Zobaczymy jak dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×