Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez pojawił się problem z głosem, ale w następnej rundzie przechodzi. Co do lagow to zaczęło mi ciąć na oblezeniu w podboju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zagrałem dziś Kurort i Kinkong,żadnych lagów nie miałem.Czyżby to naprawili;0 Jednak pośpieszyłem się z tym chwaleniem że naprawili .Na kurorcie podczas walenia się budynku na C,znowu klatkowało ale trwało to zdecydowanie krócej niz ostatnio.

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ale już nie długo. Lista trofików już została poszerzona o ten dodatek. Ogólnie ostatni patch to najprawdopodobniej przede wszystkim mapy z SA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem. Kolega mi raz gadał, że 11 lutego dla premiumowców, a dla wszystkich 25 lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kuzwa właśnie straciłem Save z gry. Wczoraj grałem normalnie dzisiaj po pracy włączam zaktualizowalem softa odpalam Bfa wciskam wznow kampanie i co? Dupa. Startuje od Baku ;( szlag mnie trafi. ://

Edytowane przez tomekagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa właśnie straciłem Save z gry. Wczoraj grałem normalnie dzisiaj po pracy włączam zaktualizowalem softa odpalam Bfa wciskam wznow kampanie i co dupa startuje od Baku ;( szlag mnie trafi. ://

Ja 5 czy 6 ray straciłem. Trzeba ją przejść ze wszystkimi przedmiotami do znalezienia na jednym posiedzeniu. Króciutka jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na battlelogu widać wszystko, które misje ukończyłem itd. Dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie moge wejsc w gre online. Ktos ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh trudne sprawy z tym Bf'em xd U mnie od początku Battlelog się nie ładował. Ostatnim czasem startuje w 5 sekund. Z głosem mam problemy zaraz po rozpoczęciu samej gry, że nic nie słychać, dopiero po chwili głos wraca do normy :P Takie to jest :) Dobrze, że Bf'y mają wychodzić co 2 lata, bo inaczej nie zdążyli by załatać :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i u mnie problem "utracono polaczenie z serwerami ea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy lagów nie miałem ani zaników głosów a tu pach ...od wczoraj grać się nie:)pozdrawiam cierpliwych i wierzących w cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warga13 my czasem wczoraj nie gralismy razem na TDM? Bylismy w przeciwnych druzynach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już dwa razy wywaliło całą kampanię. Pierwszy raz jak przeszedłem pierwszą misję i jakoś ze 2-3 tygodnie temu, Ale już mnie to nie interesuje bo kampanie ukończyłem robiąc po drodze wszystkie trofea.

 

Nie ma się co oszukiwać, to zgroza, że DICE nie umie poprawić czegoś tak podstawowego jak rypiące się savy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie ma co tu porównywać Coda do Bfa,bo to bezsensu.Ale u nich takich problemów to jeszcze chyba nie zauważyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem że nie ma co tu porównywać Coda do Bfa,bo to bezsensu.Ale u nich takich problemów to jeszcze chyba nie zauważyłem. 

 

Masz rację lepiej nie porównywać tych gier ; ) Bo jeśli chodzi o błędy i wszelkiego rodzaju wku*wiające badziewia  to wychodzi na remis.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bledach na remis? Raczysz jaja sobie robic. Cod dziala od dnia premiery bez zadnych bledow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warga13 my czasem wczoraj nie gralismy razem na TDM? Bylismy w przeciwnych druzynach :)

a wszystko możliwe,robię pistoleciki do platyny i dlatego dm gram ale jeśli masz chęć pograć i pogadać wieczorem to zapraaszam:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, miałem przerwę dwa miesiące ale już wróciłem do bf'a i mam pytanie - nadal gra się wiesza jeżeli zmieni się perki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie , ale nadal się wiesza. co prawda z innych przyczyn, ale się wiesza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie , ale nadal się wiesza. co prawda z innych przyczyn, ale się wiesza :)

na ps4 sie nie wiesza :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktoś orientuje sie jakie wartości zostały zmienione w ostatnim patch'u do BF4 w karabinku M-TAR 21?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×