Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Był reset tych posranych serwerów? Bo gram od godziny i kd 1/0 nie mmogę zrobić takie lagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, ale się wczoraj nadenerwowałem. Myślałem że sobie fajny piątkowy wieczór zrobię, a tu znowu zabicia przez ścianę , cofki, dziwnie pływający celownik i goście którzy najpierw mnie zabijają a potem strzelają( widok jest śmieszny, kolo wybiega zza ściany , ja padam i dopiero ułamek sekundy później widzę na killkamie że kolo otwiera do mnie ogień). Poza tym czasami gra gubi mi dźwięki, ktoś strzela obok mnie ze spasa a ja nic mię słyszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kd 1/0 nie mmogę zrobić takie lagi

 

Skill Okoni skill :laugh:

BTW masz PS4 ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przez te wczorajsze zawirowania skill spadł mi z 460 na 390. Muszę szybko się odkuć bo będę miał nerwowy weekend ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale imo skill w tej części wedlug mnie jest malo miarodajny. Ale dobrze jest miec go ponad 400 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wychodzi ten magiczny patch od DICE, bo dzisiaj gościu defibrylatorem zabił :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz miałem taką sytuacje, kolesi kill streak'a tym defibrylatorem walnął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna sprawa zabicia defibrylatorem. Żaden patch Ci tego nie naprawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale imo skill w tej części wedlug mnie jest malo miarodajny. Ale dobrze jest miec go ponad 400 :)

Też tak uważam, stanowczo zasługuję na 600 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to za każde 10 killi dostajesz jakiś gadżet ( tłumik, chwyt czy celownik) , pakiety z kilkoma akcesoriami zaczynają się po 200 ubiciach( co 50 następny). Niech mnie ktoś poprawi bo mogę się mylić :)

Zalezy od broni, no ale co 50, gdy juz sie odblokuje wszystkie pozostale bzdety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, stanowczo zasługuję na 600 ;)

za gre na ps3 masz u mnie max 300
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak lepiej niż Ty

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo bezsensownie liczone,ciekawe jaki jest wzór na to.Przykładowo,mogę mieć 50/8 na mapie "Zatopiony Smok" i skill wzrośnie o mniejszą wartość niż Locker 20/5.Dlatego po całym dniu granym na "only locker" mialem skill ponad 700,a wyniki były bardzo średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jetem przez całą rundę latałem, zrobiłem ratio 20/0 a skill mi spadł o 20. Nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jetem przez całą rundę latałem, zrobiłem ratio 20/0 a skill mi spadł o 20. Nie ogarniam.

Najlepsi w jetach mają skill 300 , jest to dlatego ze DICE wpadlo na pomysl zeby do skilla zaliczac celnosc . I tak jak na glebie mozna miec 20% tak w samolocie masz 2% i po takim meczu Twoj  skill znacząco spadnie .  

 

Tutaj masz dla przykładu najlepszego typa na swiecie w jetach - http://goo.gl/GYrre8

Edytowane przez YouTookMyCookie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4b2467ec6d267abc68eb9901db6bc61b.jpg

No, chyba forma rośnie. Drugi banik dzisiaj :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem, wczoraj włączyłem i zauważyłem ze jest brak pomocy przy celowniku. wylaczyli to badziewie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gram często widuje, że celność z RFB idzie jak marzenie. A w następnej rundzie dostaje taki wpie**ol, że ręce opadają.. Odnoszę wrażenie, że oni raz włączają a raz nie.. no chyba, że to wina szeroko rozumianych lagów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo, raczej to lagi . Mam tak że czasem robię celność 20%, a na innym serwerze na tej samej mapie 14%. Ostatnio zauważyłem dziwne zachowanie przy przymierzaniu celu. Na niektorych osobach celownik mi zjeżdża/ odpycha od postaci w którą strzelam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×