Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

O coś takiego Ci chodziło.Raczej jeszcze tego nie ma.Szukałeś na aukcjach allegro,ebey?

No brawo, szukałem ale nie znalazłem więc dlatego pytam czy ktoś wie coś więcej na ten temat choć ostatnie dlc jeszcze nie wyszło to mogą zrobić coś takiego już nie długo myśłę

A to nie jest tak że w tej pudelkowej wersji premium jest kod do pobrania cyfrowego?

Tak pewnie jest tylko zobacz sobie cenę premium na psn a tu masz wszystko w jednym(gra plus dodatki) za dużo mniejsze pieniądze, więc kupując osobno chyba warto już poczekać ten miesiąc może dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co orientuje się to taka wersja wyszła w BF3 trochę po ostatnim DLC. Więc myślę, że najszybciej w przyszłym roku dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co orientuje się to taka wersja wyszła w BF3 trochę po ostatnim DLC. Więc myślę, że najszybciej w przyszłym roku dopiero

A kiedy wychodzi ostatnie dlc jest już jakaś konkretna data????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj,jeszcze trochę to nie bedzie sensu w to grać,było 3 kolesi których nie dało się ubić,zwyczajnie wchodzili w całą drużynę i nikogo nie zostawiali,mieli z 300% HP.Pomine fakt że zabijali 1 pociskiem i bez żadnej animacji czy dźwięku.Nie było widac żeby strzelał,dźwięku tez nie było :D tak sie rodzi Pro Player..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co orientuje się to taka wersja wyszła w BF3 trochę po ostatnim DLC. Więc myślę, że najszybciej w przyszłym roku dopiero

 

Kupiłem BF3 w wersji premium w styczniu 2013, trzecie DLC mialo premierę w grudniu 2012, a czwarte - ostatnie w marcu 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BF3 w wersji premium w styczniu 2013, trzecie DLC mialo premierę w grudniu 2012, a czwarte - ostatnie w marcu 2013

Idąc takim tokiem myślenia powinna już być wersja premium bf4 albo już niebawem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie myśl że na początku cena będzie niższa. Ten pudełkowy Premium na bank będzie kosztował 199 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie myśl że na początku cena będzie niższa. Ten pudełkowy Premium na bank będzie kosztował 199 pln.

To i tak będzie taniej niż na psn :) a poza tym ceny gier które miały już dawno premierę lecą szybko w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie premium do bfa. Q z ciekawości spytam, ile premka na psstore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko od nowego posiadacza ps4:

Czy głośnik w padzie ma jakieś zastosowanie w battlefieldzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, chce sie ktoś złożyć na premium ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, chce sie ktoś złożyć na premium ??

Takie rzeczy robi się tylko z zaufanymi osobami,nie polecam z byle kim dzielić konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy robi się tylko z zaufanymi osobami,nie polecam z byle kim dzielić konto.

No właśnie jak to teraz wygląda na ps4 tak samo jak na ps3???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to się robi z zaufanymi bo na ps3 też tak brałem premium do battlefielda 3 :)

Ogólnie wolałbym się złożyć nie ma sensu przepłacać 100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to teraz wygląda na ps4 tak samo jak na ps3???

Prosta rzecz,ale trudno to wyjaśnić,generalnie konto kupującego grę,u niego musi być ustawione jako "gość" a u nas to samo konto (to na którym kupiono grę,premium itp.) jako główne,wtedy on ma Premium tylko na swoim koncie,a my możemy z niego korzystać na swoim,takie masło maślane,ale tak to działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy ma wyjść ten mega, hiper, ultra "pacz"?

O jaki patch chodzi?? o ostatnie dlc?? dopiero co zamówiłem bf4 więc trochę nie jestem w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wyjść patch który ma wreszcie naprawić grę (haha), ma wnieść sporo zmian które mają spowodować że rozgrywka ma stać się łatwa, miła i przyjemna.

 

Efekt pewnie będzie jak zwykle ten sam, czyli: czekamy na patcha który poprawi patcha. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×