Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ma wyjść patch który ma wreszcie naprawić grę (haha), ma wnieść sporo zmian które mają spowodować że rozgrywka ma stać się łatwa, miła i przyjemna.

 

Efekt pewnie będzie jak zwykle ten sam, czyli: czekamy na patcha który poprawi patcha. ;)

moim zdaniem zmiana twojego avatara na forum więcej zmieniła niż zmieni nadchodzacy patch do tej gry

Edytowane przez jodzio
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D moim zdaniem w kwestii lagów,dziwnych sytuacji itp. Nic sie nie zmieni,tak jak już kiedyś pisałem,zmieniają inne rzeczy żeby było ze coś sie dzieje w temacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc , czy jeżeli kiedyś kupiłem Battlefield na ps3 + opcja przejścia na ps4 ,gre sprzedałem a teraz myślę nad powrotem ,to czy jak kupie wersję na ps3 to tamtem wcześniejszy kod  na ps4 ,będzie działał ,czy tylko zostaje mi zakup wersji pod PS4 ?

 Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc , czy jeżeli kiedyś kupiłem Battlefield na ps3 + opcja przejścia na ps4 ,gre sprzedałem a teraz myślę nad powrotem ,to czy jak kupie wersję na ps3 to tamtem wcześniejszy kod  na ps4 ,będzie działał ,czy tylko zostaje mi zakup wersji pod PS4 ?

 Dzięki za pomoc

 

Nie powinno być najmniejszych problemów.

De facto cyfrową wersję na PS4 już masz, potrzebna Ci tylko płyta w napędzie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc , czy jeżeli kiedyś kupiłem Battlefield na ps3 + opcja przejścia na ps4 ,gre sprzedałem a teraz myślę nad powrotem ,to czy jak kupie wersję na ps3 to tamtem wcześniejszy kod  na ps4 ,będzie działał ,czy tylko zostaje mi zakup wersji pod PS4 ?

 Dzięki za pomoc

 

Ten kod do promocyjnego przejscia za 39zł z PS3 na PS4 był aktywny do 28 marca. Przynajmniej taka jest informacja na ulotce z kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kod do promocyjnego przejscia za 39zł z PS3 na PS4 był aktywny do 28 marca. Przynajmniej taka jest informacja na ulotce z kodem.

 

Przecież piszę że wykorzystał już tę opcję tylko płytę sprzedał.

Grę ma na dysku tylko znowu krążek potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiamy szczegóły jesiennej aktualizacji:

Co takiego zostanie poprawione? Najważniejsza sprawa: finalna lista aktualizacji jest bardzo długa i zostanie opublikowana w dniu jej premiery. Informacja, która zostanie opublikowana będzie zawierać wszystkie poprawki, jakie pojawią się aktualizacji w bardziej szczegółowej formie. W międzyczasie zapraszam do zapoznania się ze zmianami, jakich możecie się spodziewać:

 

  • Tryby gry
    • Szturm (Wszystkie mapy z podstawowej części gry oprócz mapy O Brzasku), Unicestwienie, Zdobądź Flagę i Atak na Lotniskowiec.
  • Poprawki do celowników
    • Celowniki na bliską I średnią odległość, nie będą zakłucane przez animację strzału
    • Poprawiona widzialność czerwonej kropiki na jasnych podłożach
  • Poruszanie się żołnierza
    • Teraz prawie identyczne z BF3 – z animacjami z BF4
    • Stłumiona trzecioosobowa reakcja głowy na przyjmowane obrażenia
  • HUD
    • Dodana możliwość dostosowania HUD
  • Mechanika ożywiania
    • Ożywienia będą teraz dużo mocniejsze, otrzymamy również nową animację oraz nowy dzwięk informujący o pełnym naładowaniu urządzenia
  • “Netcode”
    • Obniżony czas, po jakim można zadawać obrażenia (ma to na celu wyeliminowanie zabić, kiedy już jesteśmy za przeszkodą)
    • Automatyczne “High Frequency Update” jest ustawione domyślnie dla wszystkich graczy
    • Dodany “High Frequency update” dla konsol Playstation 3 i Xbox 360
    • Dodatkowe usprawnienia dla obrażeń zadawanych przez pociski związane z “Netcode”
  • Zmiany w dodatkach do broni
  •  
    • Hamulec wylotowy: Zmniejszone ogólny wpływ tego dodatku. Zarówno pozytywne jak I negatywne efekty zostały zmniejszone
    • Ciężka lufa: Zmniejszona premia do minimalnego rozrzutu podczas chodzenia. Zastąpione premią do zmniejszenia rozrzutu. Powinna być to dobra opcja do strzelania krótkimi seriami na większe dystanse
    • Lasery: Mała premia do strzelania z biodra w pozycji stojącej.
  • Zmiany w broniach
    Wszystkie zmiany, jakie zostały wprowadzone będą dostępne po premierze aktualizacji.
  • Podwyższona prędkość pocisków: Podwyższona prędkość pocisków Sabot I prawie wszystkich broni wytłumionych
  • Model obrażeń: Wiele broni ma ustawione minima I maksyma związane z zadawanymi obrażeniami i one zostały delikatnie zmienione. Teraz może się zdarzyć, że będzie potrzebna jeden dodatkowy pocisk do wyeliminowania przeciwnika
  • Opóźnienie na spuście: Usunięte ze wszystkich rewolwerów
  • Korekty dla wolniej strzelających broni, po to żeby łatwiej je było używać na większych dystansach, w zestawieniu z innymi broniami.
  • Karabinki i PDW mają teraz unikalne “bullpup” modyfikatory, które dają realne bonusy
  • Amunicja: Niektóre bronie dostaną więcej amunicji w magazynku żeby wyrównać szansę z ich odpowiednikami.
  • Karabiny Wyborowe: Poprawione odgłosy wystrzału
  • W karabinach SKS i M39EMR nie będzie więcej możliwości do wstrzymywania oddechu
  • Zmniejszona ilość przenoszonych granatów i podwyższona prędkość pobierania ich ze skrzynki z amunicjąPoczątek wprowadzania zmian w kwestii gry zespołowej!Powstała nowa inicjatywa, która będzie miała na celu ulepszenie rozgrywki drużynowej w BF4. Na początku odbędą się testy w ŚTS. Naszym celem jest ulepszenie, uproszczenie oraz wynagrodzenie graczy, którzy starają się wykonywać „Cele” na mapie. 

    Ta inicjatywa potrwa dłużej niż tylko jedna aktualizacja, ponieważ jest wiele rzeczy, które trzeba sprawdzić.

     

    Dla dodatku Ostateczna Rozgrywka postaramy się przyjrzeć bliżej poniższym tematow w ŚTS:

     

    Ta krótka lista jest tylko czubkiem góry, jeśli chodzi o rzeczy, którym chcemy się przyjrzeć w rozgrywce

    • Przywrócenie równowagi przy punktacji za wykonywanie celów na mapie
    • Naprawienie błędu, kiedy można zginąć przez własny pojazd
    • Naprawienie oznaczania przeciwników na dużych dystansach
    • Poprawione odgłosy kroków postaci

Z Battlelog'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę optymizmu, może wyjdzie coś z tego. Wierzę, że będzie nawet dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kończymy testy, premiera Battlefield'a jesienią :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie kod w bf4 na dopłatę i przejście z ps3 na ps4 był do marca czy to nadal aktualne jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Dajs w końcu wyjawiło kiedy oni tego pacza wprowadzą? Miało być we wrześniu, jakoś niczym sie nie chwalą mimo tego że, jego koniec zbliża się wielkimi krokami

Edytowane przez RafaelManu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni sa smieszni, najpierw pisza "mid-late September", potem "in the last weeks of September", a obecnie na blogu " at the end of September". Nie zdziwie sie jak przesunal patcha'a na padziernik, bo niedawno informowali nas, ze premium knife otrzymamy 6 padziernika, a nie jak planowali pierwotnie  23 wrzesnia. Istny cyrk panie i panowie, to co ono odiperdalaja to sie w glowie nie miesci. Dlaczego do jasnej, ciasnej konkurencja nic nie robi, i nie wyda jakiegos porzadnego FPS'a!? Ktos powie, Destiny przeciez jest!... a ja na to, jak na lato. Nie zabijam pokemonow, w oprawie AV sprzed 8 lat. (video HALO). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wyczytałem, że to nie jest wrześniowy patch a jesienny. Może kolejny raz został przełożony? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzić czy napisali którego roku ma wyjść. Może na jesień 2016? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo wydadzą bf5 i będziemy pisać to samo, a oni będą się śmiać i liczyć kasę. Cod tak działa od lat i dobrze się sprzedaje, z bf jest to samo.

Jak możesz pracować na pół gwizdka i dostać taka samo kasę jakbyś musial pracować na pełnych obrotach, to co wybierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,tak w wielkim skrocie - warto brac bfa czy nie? Jest grywalny czy niezbyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłapiesz używkę poniżej stówy to warto. Mimo sporej ilości błędów to nadal jedyny fps który mimo że przystosowany dla niedzielnych graczy, przypomina prawdziwą wojnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest slot za 75 zl, minus kupon wyjdzie mnie 55 zł, jestem przeciwnikiem slotów ale zakładając że konsola mi nie padnie a w bfa na pewno co jakiś czas będe pykał to chyba warto. Dodatkowo koleś ma napisane,że nie zmienia hasła i można wielokrotnie pobierać...Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisać to on sobie może.Jak sloty to tylko od pewnych typów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×