Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś może taką sytuacje że po pobraniu dodatku nie czyta go gra ? Z innymi dodatkami nie miałem problemu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę odpalić gry na nowych mapach ;/(a posiadam premium) i wyskakuje mi okno z psn żeby kupić premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety apteczka dostała w ostatnim patchu została mocno osłabiona. Jeszcze rozumiem to z przygwożdżeniem ale ten zasięg to już przesadzili. Mam wrażenie, że dice nie ma pojęcia co robi w tej grze celem poprawienia balansu. Zamiast tego apteczki w końcu pomyśleć powinni wywalić ten perk obronny no nie wiem co za kretyn stwierdzili aby ładować taki ulepszenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dikson rozwiązanie problemu to przywrócenie licencji w ustawieniach konsoli . Mi też pomogło i wszystko działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś trochę na nowym DLC (PS3) i dupy nie urwało. Może to dlatego że już jestem trochę zmęczony/przejedzony BEEFEM. Mapy są fajne bo śnieżne zawsze takie kochałem ale ich rozmiar to przegięcie. Znów rywalizacja pojazd vs pojazd a piechota nie ma praktycznie szans. Jutro pogram więcej może się przekonam, ale pierwsze wrażenia mocno średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam na rushu super się gra. Pojazdy praktycznie niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę odpalić gry na nowych mapach ;/(a posiadam premium) i wyskakuje mi okno z psn żeby kupić premium

Pewnie zassałeś paCza tylko (ok 3 GB) a dodatek trzeba zassać z PSStore jeszcze (ponad 6 GB) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakietów coś ok. 40 dostałem. Boostów od cholery a do tego fajne blaszki, których teraz nie mogę na Battlelogu użyć...

Jak to po patchu i dodatku - gra 2 razy zawiesiła mi się w menu, raz przy dołączaniu przez Battleloga i w końcu wbiłem.
Tak lagowało, że pojeździłem tylko chwilę Levkovem ( ko(s)miczne celowanie) na Młocie i goodbye DLC :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO apteczka to dobry manewr. I tak dajmy na to na metro czy lokersach zawsze jest pare apteczek. Zreszta, gram duzo wsparciem i technikiem, bez apteczki spokojnie mozna krecic dobre wyniki. 

 

Co do DLC, na razie jedna mapka ograna, calkiem fajny ten tunel. Rozwalaja mnie te dodatki do broni, namierzajace cele, wabik i dodatkowo łuk. Uwielbialem kusze w BF3 :biggrin: ma ktos info nt. zadania widmo?

 

 

 

Edytowane przez freesssbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DLC, na razie jedna mapka ograna, calkiem fajny ten tunel. Rozwalaja mnie te dodatki do broni, namierzajace cele, wabik i dodatkowo łuk. Uwielbialem kusze w BF3 :biggrin: ma ktos info nt. zadania widmo?

 

W BF3 kusza była fajna tylko ale tutaj phantom bow podejrzewam, że się nie sprawdzi z dwóch powodów:

1. Trzeba rezygnować z broni podstawowej.

2. Nie koniecznie zabija na jeden strzał (jak ktoś ma założony wspomniany wcześniej przeze mnie perk defensywny). 

 

Broń fajna ale na 90% się nie sprawdzi chyba, że powstaną serwery Bow only.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ta broń która sama namierza gdzieś leży na mapie? Bo żadna klasa nie ma jej w ekwipunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną bronią która mnie namierza i ubija na hita , jest moja ukochana połowa, po wejściu do domu mam jakieś 30 sek. aby dotrzeć do lodówki po apteczkę (tzn. po browar) , jeśli mi się nie uda, zaczyna się monolog po którym zazwyczaj konam w przedpokoju. :D

 

BTW.

Czy na ps4 też zmienili HUD w samolotach? Był wyraźny jasno zielony , teraz jest ciemno zielony i jakby trochę rozmyty.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy było już omawiane,ale są kolejne stopnie do zdobycia tj.131,2,3...

Dostrzegłem to na swoim BL,wprawdzie kompletnie mnie to nie rusza,ale... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jodzio - RORSCH MK-1, bo chyba o to chodzi, leży na mapach. Nie namierza tylko tak wygląda przygotowanie do strzału i celowanie. Na BLu statystyki: 100 obrażenia, 100 celność, 10 bez celowanie i 100 zasięg - całe szczęście nie ma tego w normalnym ekwipunku.

@okoni - też wczoraj zmianę zauważyłem. Jest bardziej zielono. Nawet powiedziałbym oczoje*nie ;)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tylko 67 Złotych Pakietów, czuję się taki zawiedziony i niepotrzebny :sad: . Ale za to dostałem emblemat trójkąt, to musi być jakiś ważny trójkąt, bo przecież złoty pakiet to nie w kij dmuchał.

A, i dostałem ze dwadzieścia premii 200% , coś mi się wydaje że przyboostuję w ten weekend , może mnie do nowego tplu przyjmą wtedy ;)

 

 

 

 

 

 

 

:(

Edytowane przez okoni
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pss pisze, że nie mam premium :D odkupiłem od kolesia na allegro, więc to przez to?
nie wiem czy to dlc, ale gra mi się mega dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam odkupywać premium (ani żadnych innych zawartości w PSS) od kolesi na Allegro.Zdecydowanie lepszym wyjściem jest zrobienie czegoś takiego ze znajomym.Premium nie jest przypisane do twojego konta tylko do konsoli na której konto na którym dokonano zakupu jest ustawione jako główne.Premium jest przypisane do konta na którym dokonano zakupu.Dlatego można zrobić taki myk,że ma jednej konsoli ustawiasz konto jako główne dzięk czemu dzieli sie ono zawartością z innymi kontami na konsoli,a na drugiej konsoli można konto ustawić jako gość i używać pobranej zawartości ale tylko na tym profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to wszystko wiem. A to dlc będzie i tak chyba dostępne dla wszystkich nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o Ostatecznym Starciu to z tego co wiem to nie,ale być może nie dotarła do mnie ta informacja,jednak nie sądzę żeby była na to jakaś szansa,ostatnio mówiło sie o jakimś dodatku z mapami z podserii Bad Company,ale plotki ucichły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu co wy robicie, ze dostaliscie te walizki? :( Az specjalnie wlozylem plyte z bfem i patrze, ze nic nie dostalem, to sie wkurzylem i z powrotem w gta zaczalem grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu co wy robicie, ze dostaliscie te walizki? :sad: Az specjalnie wlozylem plyte z bfem i patrze, ze nic nie dostalem, to sie wkurzylem i z powrotem w gta zaczalem grac...

wiesz co jak pobrałem dlc też nie miałem dostałem nic, ktoś mi polecił aby przywrócić licencje i dostałem 11 paczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×