Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

co się badziej teraz opłaca kupić, bf4 premium czy hardline ? i czy rzeczywiście wszyscy już powoli przechodzą na hardline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca to pewnie BF4 z premium, wyjdzie taniej niż sama podstawka BF:H. Myślę, że ludzi na serwerach jeszcze znajdziesz bez problemu, nie każdemu Hardline się spodobał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co się badziej teraz opłaca kupić, bf4 premium czy hardline ? i czy rzeczywiście wszyscy już powoli przechodzą na hardline?

Bierz BF4 bez zastanowienia, dla mnie BF:H to najgorsza gra, którą kupiłem i to jeszcze cyfrowo. W BF4 dużo ludzi będzie grać, aż do wyjścia BF5 i jeszcze długo po więc o ilość graczy na serwerach się nie przejmuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedno - czy jest jakaś zasadnicza rożnica w grze między grą na dysku (cyfrowa) a z płyty? cyfrowa zawsze będzie taniej, nie zależy mi na pudełku i płytce. Czytalem, że gra niby ładuje sięszybciej, chodzi płynniej - da się to odczuć czy to tylko puste słowa?:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puste słowa. Wersja plytowa i tak cala na dysk sie kopiuje. Na jej plus przemawia możliwość sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola z wersją cyfrową ciszej chodzi podczas grania, wiadomo, w wersji płytkowej dochodzą pierdy z napędu. Tak więc to nie puste słowa, drogi Moderatorze-Fochmanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo nie trzeba wstawać do konsoli, laser się nie zużywa, mniej prądu żre bo pobiera energię powszechną z chmur, gra jak i pudełko się nie psuje.

Ogólnie raj na ziemi :biggrin:

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, pewnie kupię w wersji cyfrowej. Jest za 54zł na allegro więc jakoś wiele nie wychodzi. Jest też gta V za 60zł więc też chyba spoko cena?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to są sloty, poczytaj o tym , bo możesz trafić na jakiegoś cwaniaczka. Wersja cyfrowa bf4 i premka była znów jakiś czas temu w psstore za 111 zeta, ale czy teraz jest to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej sloty bo jest napisane, że gra działa na jednej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a czym będzie się różnic taki slot od zwykłej wersji? jeżeli zamierzam i tak grać na jednej konsoli? 

i jak wtedy wygląda proces kupna nie slota? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to będzie martwe konto mogą Ci je zablokować(po ostatniej aktualizacji) i nie pograsz. Polecam więc trochę droższą wersję z PSS lub używkę na płytce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to 

http://allegro.pl/battlefield-4-eng-konto-na-wlasnosc-i5289407690.html

 

"BATTLEFIELD 4   (wersja cyfrowa) do pobrania z PlaystationStore. Gra jest w angielskiej wersji językowej.   Po zakończeniu aukcji podaje dane do konta z którego można pobrać grę.Grać można tylko na tym profilu, będąc cały czas zalogowanym w sieci.Konto kupujesz na własność czyli masz możliwość  zmiany hasla i email i dalszej odsprzedaży."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladasz do slota 30 zł i masz pewność że Ci się nic nie stanie, mając na płycie. Znudzi się, wyminienisz, sprzedasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a 90zł za premium na płytce to chyba "okazja" ?:)

Tylko dowiedz sie czy kod premium będący przy tej płytce nie jest wykorzystany...po przesiadce z ps 3 jakis miesiąc temu też szukałem płyty z premium na ps4 i nigdzie poniżej 170 zł nie mogłem znaleźć.. w pss premium z podstawką niedawno było za jakies 110 zł.Polecam i wydaje mi sie że ta cena jest mega korzystna jak sie chcesz zawiesic na dłużej w multi...pozdro Edytowane przez kamiltruck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograsz tylko w podstawkę. A za nielegalnego slota można wyłapać bana, jak juz się w nie bawić to tylko ze znajomym ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie polecam slotów z Allegro. Raz tylko przycebuliłem na grę (trochę z ciekawości) i to nawet u jednego z wyżej wymienionych sprzedawców. Gra zablokowana, więc lepiej faktycznie wydać te 30-40 pln więcej jeśli masz opcję to kup normalnie.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, za te cyfrówki liczą sobie 55-60 zł, a na allegro używki na płytce są w przedziale cenowym 70-80 zł. Nawet bym się nie zastanawiał. Zawsze możesz poszukać aukcji blisko swojego miasta i obadać wszystko fizycznie.

 

edyt: o proszę , nawet masz u nas w Black Market gościa który chce sprzedać BF4. :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno w sprawie tego premium, jak kod zostal uzuty to mimo, ze mam plyte z bf premium to bede mogl tylko grac podstawe? nie da sie tego obejsc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno w sprawie tego premium, jak kod zostal uzuty to mimo, ze mam plyte z bf premium to bede mogl tylko grac podstawe? nie da sie tego obejsc?

Jeżeli sie okaże że kod który masz dodany do płyty został wykorzystany to pograsz na podstawowych mapach online chyba że dokupisz sobie usługe premium 209zł w pss... w tej chwili....za 90 zł napewno używke kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×