Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mapa jest jako DLC Operacje społecznościowe. Narazie mi się podoba.

 

Pierwsza zmiana jaką zauważyłem to radar działa teraz podobnie jak w BFH, tzn jak ktoś jest niżej to jego znaczek jest ciemniejszy i ciut mniejszy. To tylo po 5 minutach grania :)

 

EDIT:Pojawił się też jakiś nowy znaczek z prawej strony, tam gdzie jest pokazane że mamy zbyt duży ping lub tracimy pakiety. Ma pomarańczowy kolor.

 

EDIT2: Zaznaczony obszar dokąd jest teren flagi (sam nie wiem czy to było przedtem czy nie ;p )

 

 

EDIT3: Kolejna niespodzianka, Ci którzy nie mają łuku mogą go teraz odblokować bez PREMIUM I BEZ DOGTAGÓW tu macie link. 

Ten wąwóz jest pomiędzy punktem E a D w lini prostej. Edytowane przez cykor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna mapa i (póki co) rewelacyjne zmiany i widoczne zmniejszenie pingu na serwerze.Tak jak od zawsze pokazywało u mnie od 60ms do 93ms ,tak dzisiaj nie miałem więcej niż 55ms.Przyjemniej sie gra,nie zginąłem dzisiaj za żadna przeszkodą także jest progres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch jak patch. Poprawy wydajności nie zauważyłem. Lagów nie mam jak nie miałem, za rogiem czasem zginę tak samo jak wcześniej. Pojazdów nie sprawdzałem a głównie tam są zmiany. Szkoda, że znów zepsuli shotguny. Zamiast zbalansować saige (osłabić) to udupili wszystko, pompki też. Znów robią głównie za broń hukową a CI co biegali z aek, ak5c itp się śmieją bo zdejmują do 150-200 m w ułamki sekund a ja z kilku metrów mam znów problem i to np spasem gdzie o 2 strzale mogę zapomnieć a pierwszy zdradza tylko moją pozycje. Nie rozumiem dice. Po co komu broń z zasięgiem max 10 metrów jako broń główna a karbinkami i szturmowymi nadal można snajperów ściągać. Bez sensu. Szkoda bo wszystkie bronie powinny mieć zastosowanie i być użyteczne.
Bardzo bym się ucieszył z blokady regionalnej bo mam dość japońskich, amerykańskich, brazylijskich czy ksa na europejskich serwerach. Dodatkowo naprawa tej dennej wyszukiwarki bo nie wierze, że tak mało jest niektórych serwerów o serwerach EA czy Dice to szukać ze świecą bo na większości to jak nie za stingera to za inną broń Cie wyrzucą lub zwyczajnie, że zabijasz admina lub jego kolege. Dziwne, że nie spotkałem serwera by zakazali świetne karabiny np. bulldog itp.

Czy na PS4 w BF4 jest opcja oglądania meczy aktualnie rozgrywanych, spectacor czy jakoś tak? Bo przy wyborze serwera pod "L3" jest obserwuj ale na szaro, nie aktywne. 

 

Dobre zmiany to dodanie zasięgu przejmowania flag, zwiększenie punktów za przejęcie obronę flag/mcomów, zniesienie bonusów za dystans dla snajperów choć ja bym to zmniejszył a nie zlikwidował jak teraz, może dzięki temu bedą grać częściej na mapie a nie na zadupiu czy dachach, lekko ulepszony HUD.

Edytowane przez Aerogryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni usunąć wszystkie klasy i zrobić po prostu jednego żołnierza który ma do wyboru czym chce grać i jakich dodatków używać.. Ale to pewnie dopiero w BF5 :D Póki co jest na plus zmiany ale karabinki wyborowe chyba popsuli bo strasznie ciężko mi jest kogoś zabić a wiem co mówię bo mam na samym RFB blisko 13,000 kili..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniesienie premi dla snajperow według mnie zbędne. Dla mnie to byl cały urok snajpy, parę kili i sporo punktow. Według mnie niepotrzebna zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampiącemu snajperowi to pewnie premia się przydawała, ale mało on wnosił do gry zespołowej, imo dobry ruch, do tego większe premie za flagi, to ma zachęcić ludzi do ruszenia dupy.

Co do nowej mapy, tyłka nie urywa, ale gra się fajnie, o dziwo ping i lagi spadły. Jest kilka minusów jak respy na C gdzie odradzasz się najczęściej na skałkach gdzie zawsze jakiś misio kampi i zbiera łatwe fragi. Do tego zdarzyło mi się zrespić poza mapą. Ale ogólnie intensywna mapa, często dochodzi do kontaktu z przeciwnikiem. Mam też wrażenie że jest na niej mniej niewidzialnych krawężników przez które nie można przejść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowej mapie ten "ckm" co leży pod ścianą to wyjątkowo śmiercionośne narzędzie, w sekundę niszczy ludzi, drzewa, helki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w nim nie ma przybliżenia czy bug mi się trafił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wyście ten ckm znaleźli pod ścianą ? Przecież on leży przy rozwalonym helikopterze obok punktu C :)

 

Mnie również zrespiło na punkcie A poza terenem działań. Na szczęście na tyle blikso że zdążyłem w 10sekund :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytuje wam się trawa na tej nowej mapie?

No ta srednio, tzn jest ale nie super wyraźna, gołych tekstur napewno nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapą na tą chwile średniawa. czy tylko ja mam wrażenie, że nowe mapy/mapy z premium są na "jedno kopyto" robione? tym mapom brakuje finezji i polotu w porównaniu do tych z bf3..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś znalazł gdzieś listę zmian wprowadzonych w najnowszym patchu w języku polskim? Ostatnia łatka miała pełny opis w pl udostepniony na BL.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi zależy na zdobyciu łuku, ale nawet jakbym nastukał te wymagane punkty, to bez znajomych nie odblokuję Widmo ?

Czy jest jakiś inny sposób na jego zdobycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi zależy na zdobyciu łuku, ale nawet jakbym nastukał te wymagane punkty, to bez znajomych nie odblokuję Widmo ?

Czy jest jakiś inny sposób na jego zdobycie?

Kolega Cykor w poście 6226 opisał sposób zdobycia łuku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi zależy na zdobyciu łuku, ale nawet jakbym nastukał te wymagane punkty, to bez znajomych nie odblokuję Widmo ?

Czy jest jakiś inny sposób na jego zdobycie?

Na mapie operacja wirus jest łuk. Obok punktu "C" jest wielki nawis skalny i pod nim jest skrzynka. Walnij ją 2 razy z noża i podnieś łuk.. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Cykor w poście 6226 opisał sposób zdobycia łuku.

 

 

Na mapie operacja wirus jest łuk. Obok punktu "C" jest wielki nawis skalny i pod nim jest skrzynka. Walnij ją 2 razy z noża i podnieś łuk.. Tyle w temacie.

 

 

Dziękuję chłopaki !

Widzimy się się grze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż swoją drogą ten łuk to straszna lipa.. Albo ja z tego strzelać nie potrafię  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łuk padaka, rozwalam z tej strzaly wybuchowej z bliskiej. kolejna zabawka dla kamperow. IMHO kusza w bf3 byla fch.. lepsza, skilowa jednostrzalowa snajperka! :] 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..IMHO kusza w bf3 byla fch.. lepsza..

Hehe :D

 

A propo jak wrócę z roboty to zgram z plejaka filmik jakie wczoraj czary na serwerach się działy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po tym patchu nie można używać rpg z pojazdów np. helikoptera czy łodzi ???? czy mi się coś pochrzaniło :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×