Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie pochrzaniło. Po prostu wyłączyli taką możliwość..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to te rpgi z helki mi nie przeszkadzały, trafić z tego w locie nie jest tak łatwo. Imo, bardziej irytujące jest spawanie helek. Dobry pilot, dwóch graczy ze spawarkami i robi się pojazd nie do ubicia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. To teraz żadna wyrzutnia rakiet nie może być uzyta w helce?! Myślałem że tylko stinger/igla a nie wszystko! No to juz z leksza przesada, zaraz bedzie płacz bo wszyscy spawią. Według mnie rpg/smaw/sraw powinny byc normalnie dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy powinno być dostępne a nie jest.. taka polityka DICE..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj strzelałem z rpg w helce i dało radę. Może to o igły i stingery chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Może to o igły i stingery chodzi?

Dokładnie tak, naprowadzanymi nie można strzelać.

 

Edytowane przez Raju
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w bf denerwuja mnie glupi admini i bany za ich zabijanie:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admini są wkurzajacy a najgorsi tacy co niby pilnuje porządku na serwerze. Grasz metro, zakaz c4, m320 i xm25, przeciwna drużyna z adminem w składzie napierdala c4, m320 czym popadnie. Jeden kill z c4 i lecisz z serwera z banem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam wersję cyfrową (kupiłem promocyjnie z BF:H) i chciałbym dokupić premium, ale nie za obecne 209 :)

Jest tańszy i legalny sposób na kupno premium? Widziałem na allegro pudełkową wersję za 180zł, czy jest tam kod, który ja wykorzystam, a grę odsprzedam i wyjdzie mnie ok 100zł - czy jest jakiś inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tańszy i legalny sposób na kupno premium?

 

Tak, czekaj na promocję na PSS na premium. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili bf to jedno wielkie zlagowane g......Jeszcze w tamtym roku nie mialem wogole lagow a teraz jest to najbardziej zlagowana gra na ps4....Nie moge grac wogole tak tnie i to z kazda aktualizacja gorzej....Utraty pakietow z kosmosu.....Dla mnie ta gra nie ma teraz sensu...powoli odchodzi do lamusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dice przygotowuje Cię do Battlefronta ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie właśnie wydaje że ostatnia aktualizacja naprawiła wszystko co mnie najbardziej wkurzało.Gra sie dobrze,lagi są ale jak już są to ma je każdy na serwerze.Hit detection jest lepsze,generalnie nie spodziewałem sie takiej zmiany na plus.

PS.A Battlefront to lipa ;)

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie chyba jednak delikatnie lepiej .

Jakie macie połączenie ile kresek przed wejściem na dany serwer , ja mam 4 a połączenie mam dobre nie wiem czemu nie mam pełnych pięć tych kreseczek.

W menu w tym tescie wydajności opóźnienie mam 16,04 [MS] w grze 90-100max

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten test połączenia to jest kPina przez duże "P". Ja mam od ostatniego patcha ping wysokości 50-60. A takie mam problemy na serwerach, że albo jest źle albo jest tragicznie.. Notoryczne zabijanie na strzała zgony za przeszkodami utrata pakietów itp.. rzygam tą pier**loną grą.. :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły mam 49 ms na serwerach (w czasie stream'owania w 720p),ale utraty pakietów i inne cuda i tak sie zdarzają,ale gra sie bardzo dobrze mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie chyba jednak delikatnie lepiej .

Jakie macie połączenie ile kresek przed wejściem na dany serwer , ja mam 4 a połączenie mam dobre nie wiem czemu nie mam pełnych pięć tych kreseczek.

W menu w tym tescie wydajności opóźnienie mam 16,04 [MS] w grze 90-100max

Żeby mieć 5 kresek musisz mieć ping poniżej 50 do danego serwera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda z tymi kreskami to zaczynałem przygodę z bf4 prawie 2 lata temu i cały czas miałem 5 kresek. Od prawie roku caly czas mam 4. Zaczelo sie to imo jak po paru patchach gra była grywalna, ale dice caly czas cos tam łatała, ale dla mnie na gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie teraz, obecnie teraz dobre połączenie w na europejskich serwerach ?

Sprawdzałem swoje połączenie na Ookla ping mam A a przy speedtescie 25ms

Czyli jak zawsze OK ale teraz na każdym serwerze w B4 mam utratę sporo pakietów jak sprawdzam w tych opcjach wydajność systemu w B4 nie mam 3 zielonych kresek tylko jedna czerowną i sporą utrate pakietów wychodzących. Nie wiem co jest grane ?

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, teraz gra się wyśmienicie. Zaczynam strzelać do typa który ucieka, chowa się za ściane, a ja go dalej trafiam. Czego chcieć więcej ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz swoj net lepiej, lagow nie ma w bf4 po ostatnim paczu

 

W tej chwili bf to jedno wielkie zlagowane g......Jeszcze w tamtym roku nie mialem wogole lagow a teraz jest to najbardziej zlagowana gra na ps4....Nie moge grac wogole tak tnie i to z kazda aktualizacja gorzej....Utraty pakietow z kosmosu.....Dla mnie ta gra nie ma teraz sensu...powoli odchodzi do lamusa.

 

 

odnosze zupelnie inne wrazenie. pewnie z uwagi na to, ze gram w bf4 od premiery (2 lata :ohmy: ) IMHO ostatni pacz naprawil wiele kwestii, włącznie z lagami itp. 

Najbardziej zlagowana gra jest obecnie kolos. Nie wspominajac juz o wiecznie kampiacych lamusach w naroznikach WTF? 

 

 

Tutaj dla porownania filmik jakie byly lagi w bfie na poczatku :D

 


  Edytowane przez freesssbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się gra dużo lepiej po ostatnim patchu mimo, że teraz nie mam wszystkich kresek przy serwerze. Miałem wczoraj tylko mankament gdy dwa razy w trakcie walki w helce mimo odpalonych ecm wyłapałem po dwie rakiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ECM to jest jakiś wałek/glitch.Sam ostatnio oberwałem z 3 rakiet pod rząd w czasie działania ECM.No chyba że zmienili sposób działania tego gadżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecm w bf4 to ja nie rozumiem od samego poczatku. W bf3 czy namierzanie czy rakieta leciala odpalalo sie ecm i gotowe. W bf4 to trzeba cudowac z odpaleniem tego poczas gdy rakieta JEST wypuszczana.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×