Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny Battlefield powinien mieć dynamiczną rozdzielczość by móc zapewnić stałe 60fps. To by było coś :-) Marzenia :-D

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nam się ten serwer fatalny trafił, ale sprawdzałem i o dziwo ping był w okolicach 90ciu czyli bez tragedii. No i ten gość z sajgą, nie dość że ubijał mnie na kilometr, to przez te lagi padałem zanim koleś oddał strzał.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okoni Ty to chyba masz kabel od iternetu do kalafiora podpięty. Ja rozumiem raz na jakiś czas mieć lagi, ale co wchodze w ten topic to ciągle czytam, że masz jakieś problemy =p nie jestem gołosłowny bo gram od kilku lat w bfa i lagi zdarzają się sporadycznie. Grałem na wifi jak i po kablu, na ps3 i ps4 i serio nigdy większych problemów nie miałem. Staram się też wchodzić na już sprawdzone i dobre serwery. Może w czepku urodzony jestem pod względem bfa, ale też jakoś mega super internetu nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę Ci powiedzieć że masz sporego farta że Ci się takie kwiatki nie trafiają. Ale jak widać nie jestem sam, ludzie non stop coś wklejają lub o tym piszą. Ba, jestem chyba ostatnią osobą z mojego klanu która jeszcze ma cierpliwość do BFa, około 20tu osób (dobrych wymiataczy co na tej serii już kolejną sztuczną szczękę zjedli) powiedziało tej grze dziękuje właśnie przez te problemy z lagami. A co do mojego neta, jest zz nim wszystko okej, np w takim Hardline takich problemów nie uświadczam.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam lagi,ale już nawet o nich nie piszę w przekonaniu,że wszyscy je mają,ale widać zdarzają się szczęściarze:)

Zrobiłem sobie 2 tygodniową przerwę od BF4,bo ostatnio granie to była ciągła irytacja.Żona pyta: "co się tak denerwujesz,przecież to tylko gra",

a ja na to: "bo ładuję w niego pierwszy,a on tylko pierdnie z tej pukawki i ja już nie żyję,a po 30-stym takim zgonie trudno się nie denerwować".

Swoją drogą niedługo welcome to the jungle :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.."co się tak denerwujesz,przecież to tylko gra".. :biggrin:

Jakbym swoją żone słyszał.. Tyle tylko, że jak powiem coś w stylu "strzelałem pierwszy.. ale bezsens itp.." to ona mi mówi "to nie graj" :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając moją, odpowiedziałaby "to nie strzelaj pierwszy" :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu grania w BF:H stwierdzam,że w niektórych (licznych) kwestiach jest lepszy od BF4.Dzisiaj po tygodniu Hardline'a zagrałem w BF4.....szok jakie to jest niezbalansowane.Shotgun'y,XM25,Granaty Błyskowe no zwyczajna żenada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jedną z nielicznych osób które nie uległy presji i są w stanie przyznać że bf:H nie jest spieprzony tak do końca. Ma spore problemy, ogólnie miodnością odstaje od bf4 ale w kilku kwestiach jest lepszy od wojny totalnej. Jak odpalam ten mniejszy podbój w Hardline to prawie nie mam problemów z lagami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na waszym miejscu zostawilbym ps4 do innych gier, a w BFa grał na pc. Większość problemów zniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że na PC jest zdecydowanie więcej problemów,ale nawet gdyby to w takiej sytuacji nie ma sensu posiadać PS4 bo wszystkie gry z wyjątkiem BF są albo bardzo słabe albo krótkie (polegające na przejściu trybu singleplayer) a takie spisuje na straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że bfh jest lepszy od czwórki.

W hardline więcej się dzieje, szybsza akcja, w bf4 czas marnuje uciekanie/chowanie się przed czołgami czy masakratorzy w helkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo to klimat BF4 zdecydowanie wygrywa z BF:H.

Szkoda, że Premium do BF:H tyle kosztuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjście jest jedno, posiadać obie gry i bawić się przednio. Klimat bf4 też mi lepiej pasuje, ale przy Hardline mam mniej stresu, no i ten podbój bardziej żywy jest. Zresztą, Po ograniu bety SW jak odpalam jakiegokolwiek bfa to mi oczy płoną. Niestety grafika kuleje, mam nadzieję że kolejny battlefield będzie graficznie na poziomie battlefronta.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie musza być pojazdy w takiej grze jak BF dlatego hardline bardziej smierdzi mi call of duty niż bf.Jakos specjalnie ta gra kariery nie zrobila i raczej można ja nazwac wtopa,i skokiem na kase niż graz serii BF.Sadzac po ilości graczy na serwerach to nie tylko moje zdanie...BF to wojna a hardline to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pytanie do mnie to pozwól że na nie nie odpowiem :) Jakieś gloryfikowanie jednego lub drugiego tytułu stało się już dla mnie nudne. Tak jak pisałem wcześniej, mam oba tytuły, oba mają swoje słabe i dobre strony i jak komuś któraś gra nie pasuje to spoko, lepiej że jest wybór niż go nie ma.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry są wykonane w średni sposób ale tak jak już kiedyś mówiłem pomysł na serie Battlefield był na tyle genialny że trudno jest zrobić gre na jego podstawie w która nikt nie będzie grał.Czyli zdecydowana przewaga pomysłu nad średnim wykonaniem w obu przypadkach (nie chodzi mi o to czy w grze są żołnierze czy policjanci ale o same podstawy rozgrywki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze od poniedzialku zrobily sie straszne lagi... Ktos ma podobne odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze od poniedzialku zrobily sie straszne lagi... Ktos ma podobne odczucia?

Jeżeli masz na myśli ten poniedziałek półtora miesiąca temu to tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze od poniedzialku zrobily sie straszne lagi... Ktos ma podobne odczucia?

Według mnie sprawa jest prosta.Zdecydowana większość tego zjawiska to sprawka bety Battlefront'a,przynajmniej ja tak sądze.O ile mam racje to już jest lepiej : ) 

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi sa dlatego iż gra wysyła pierdyliard danych do serwera, bo jest kamo na noz, bron pistolet, wyposazenie pewnie zaraz bedzie na naboje tez i gra musi wysłać milion mb naraz. Gdyby uproscili ten system to by nie bylo tyle problemów (moim zdaniem). Tak jak z nowymi autami, milion czujników milion kabli i elektroniki. Poten ciagle sie cos psuje i zawsze cos innego.

Gra powinna byc tak zrobiona żeby każdy mogl zagrać z minimalnym łączem okolo 2mb. To moje zdanie.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ta gra jest zbyt skomplikowana aby cala ta srednioweczna infrastruktura siecowa to udzwignela. DICE to wiedzialo, i nie mam pojecia dlaczego wydalo ta gre (jak nie wiesz o chodzi, to chodzi o pieniadze :)). Jak to mowia mierz sily na zamiary. Sily byli watle, a zamiary niebotyczne. No ale jest nazieja, ze ta 2 letnia BETA cos zmieni, ze wyciagnal wnioski. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×