Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mi o juz zajmuje blisko rok z malymi przerwami. Coraz bardziej sie denerwuje - juz mam mysli aby wrocic do pc... Jest to dla mnie nie do ogarniecia mam takie wrazenie.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasyka z BF3:)

 

Wstawiam tu bo dzialu screenschoty chyba rzadko kto zaglada:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu albo mniej ludzi gra albo poprostu już każdy wszystko widział i trudno nagrać os fajnego.. To cała tajemnica. A co do filmiku to stary jak świat.. ale nie zmienia to faktu że zajefajny :D w ogóle BF3 był super potem już tylko gorzej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BF 3 byl trudniejszy chyba,tzn wymagal troche bardziej skilla,tak mi sie wydaje ze wieksza roznice bylo widac miedzy kims kto ogarnia a nie.Takie jest moje zdanie.Zreszta widac to nawet na przykladzie statystyk znajomych,kazdy ma lepsze o co najmniej jeden,punkt K.D.Dla mnie obie gry sa dobre ale chyba wiecej przyjemnosci dawal mi Bf3.

 

Czytalem ze niby 5 ma byc zrobiona w 1 wojnie swiatowej :)Ciekawe ile w tym prawdy,oby tak bylo bo pogral bym w cos takiego chetnie:).

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie coś na wzór Bad Company 2 Vietnam to spoko.. Ale jeśli nie to lipa.. zostane przy TC:Division :D

Poza tym ktoś chętny na wspólne wypady? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam,namierzyles mnie dzisiaj?Gralem kilka rundek skad wiedziales ze to ja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cos mnie naszlo na "hardkora"i powiem szczere ciesze sie ze omijalem ten tryb do tej pory,poza tym ze nie ma minimapy,i z pojazdow nie mozna uzywac widoku z 3 osoby,ten tryb jest tragiczny....Moim zdaniem dla randomow,tam 2 sek i cie ubijaja nawet nie trzeba skilla bo nie odskoczysz ani nie zrobisz rzadnego ruchu,juz rozumiem jak ludzie co graja hardkor,narzekaja ze na normalu nie idzie nikogo ubic hhh,albo ze sa lagi bo laduja caly magazynek i dopiero ktos pada.Dla mnie tryb niegrywalny......

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go też omijam szerokim łukiem, choć znam kilka osób które tylko hardcore klepią. Totalnie mi on nie podchodzi, tam totalnie trzeba zmienić taktykę, totalna kampa, w sumie jak w prawdziwej wojnie. Ale 90% snajperów i ciągłe zgony od swoich, powodują i mnie odruch wymiotny. Na szczęście jest normal. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardkore na metrze zabawa przednia. Ogólnie tryb kojarzy mi się z kampiacym Rockiem w krzakach i czekającym na swą ofiare z karabinem snajperskim typu sks z koniecznie założonym celownikim holo i tłumikiem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie rozumiem narzekania na kampiących snajperów w krzakach. Rozumiem jeżeli chodzi o kolesi kampiących za rogiem z szotganem ale przecież snajper ma taką specyfikę, że siedzi ukryty i ściąga po cichu z daleka... Nie będzie przecież biegał jak szturmowiec czy inna klasa.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd przeprosiłem się z Sajgą też nie rozumiem narzekań na "pompki". Przecież nie mogę z tym biegać po pustyni i strzelać na dystans, killi muszę szukać na bliski kontakt, za rogiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kazdy gra jak chce ale podziwiam ludzi,ktorym sie chce siedziec w krzakach na respie na powodziowce,30 minut zeby zabic 3 typa na runde:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność nie obchodzi mnie jaki ma styl grania i nie narzekam na innych.

Po prostu pewien Pan pokazał w jaki sposób świetnie można się bawić siedząc w krzaczorach.

A że na normalu snajperką ciężko o zabicie na strzała ( chyba ,że head shot) obrał tryb hardccore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wrogiej transimisji. :)

to jakiś troll, już dawno go rozkminiłem. Wcale bym się nie zdziwił gdyby to był okoni:P

Z BL możemy wyczytać, że kolega gra na drugim koncie. 

Edytowane przez Naruto_Uzumaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie konto,myszka, lagswitch. Co jeszcze mi przypiszą? :) Gdybym chociaż był pro koksem, a ja jestem pro nubem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugie konto to fakt, ale kto to aktualnie to już mnie mało obchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakiś troll, już dawno go rozkminiłem. Wcale bym się nie zdziwił gdyby to był okoni:P

Z BL możemy wyczytać, że kolega gra na drugim koncie. 

No tak kolejny polaczek,o ktorych pisalem wczesniej......Zreszta co cie obchodzi moje konto,nie kumam takich ludzi....Bez sensu,nie zamierzam sie tlumaczyc tu nikomu b mnie smieszy takie pisanie..Moglo by to byc nawet setne konto a i tak nic to by nie zmienilo bo gral  bym tak samo wiec nie wiem i nie rozumem takich ludzi.....Nawet nie chce zrozumiec...bo czesto sa to dzieci:)Nazywasz mnie trolem,a sam nim jestes,obrazajac mnie bez powodu.Jak takbardzo cie to ciekawi trzeba bylo sie zapytac?Gram na tym koncie we wszystkie swoje gry,wiec daj sobie spokoj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Ty to nie Ja :D ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ktoś z was się orientuje czy jeśli posiadałem od premiery płytkę z BF4 kupiłem potem na pss premium BF a teraz na tym samym koncie kupie w promocji cyfrowa wersje gry za 49pln to premium wraz z dodatkami będzie działać z cyfrakiem ?? Zgubiłem gdzieś płytę z grą a chcica na granie ze znajomymi w BF4 wróciła :)

Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W takim razie wracam do BFa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×