Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie nowe dizajnery

6dffe34e4d049e76e20e83ecf29ac8be.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie przed chwilą uruchomiłem ps4 i patrze O_o patch jest. To chyba ten wspaniałomyślny system przełączenia między bf'ami o którym coś pisało EA w emailach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni naprawdę mają świetne poczucie chumoru  ;-) w tym DICE.Gra od premiery jest w opłakanym stanie (wlasnie skończyłem "grać" po tym jak zginąłem po około 10 sekundowym zatrzymaniu całego serwera w miejscu) i oni sobie wypuszczają aktualizacje menu...chciałbym wyrazić moje uczucia względem tego studia,ale dostałbym ostrzeżenie za używanie wulgaryzmów.W takim bądź razie,proszę sobie wyobrazić,że wyzywam ich niemiłosiernie i moje wiązanki momentami biją Stonoge na głowę.Pozdrawiam wszystkich zapalonych graczy Battlefield ;).

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni maja chumor ;) dla nich w sam raz.Do nich pasuje wszystko co nie jest poprawne :1_grinning:.

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie poprzedni design był łatwiejszy w obsłudze i do tego bardziej praktyczny. Teraz nastała jakaś chora moda na kafelki i wygląda to jak wygląda. Szukając serwera w filtrach nie mogę znaleźć opcji "nie pokazuj pełnych". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może mam złudzenie ale wczoraj po tym paczu grało mi się fatalnie, znowu wszystko klatkowalo i ciągle występowały akcje że flary czy jakieś pociski błyskowe pozostawały na obrazie w stanie jakby jakiegoś zamrożenia .

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bf bfem ale mozg tez ci pewnie delikatnie laguje okońku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to sie nadaje.Przez 3 lata nawet battlelog w menu nie działał i nikogo w DICE to nie ruszyło,a tak przy okazji-naprawili ?Druga sprawa,że ta gra w porównaniu do swoich poprzedników sięgnęła dna już wiele miesięcy temu,jedyny sposób żeby to naprawić to usunięcie z dysku twardego konsoli,polecam gorąco.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie narzekacie, póki co nie ma na tą chwilę lepszego fpsa niż bf4 na konsolę. za chwilę wychodzi bf1, trzymajcie za to kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszą grą z gatunku FPS (moja ocena) jest Rainbow Six:Siege,nie ma takiego syfu jak w BF4,nie powiem początki były trudne,ale sytuacje najlepiej zobrazuje informacja,że w ten tytuł obecnie gra o 40% więcej graczy niż w dzień premiery (porównanie ilości graczy online na dzień) :) wiecie dlaczego?Bo twórcy R6 robią coś z czym DICE ma problem-naprawiają błędy i gracze to doceniają,tytuł bez dużej stałej bazy fanów odnotowuje ogromny wzrost zainteresowania wsród graczy.Bardzo dobrze wykorzystany 3-letni sezon ogórkowy w przypadku konsolowych strzelanek ;).Oczywiscie że obie gry są inne (trudno zeby były takie same) ale nigdy nie przyjmę chorej retoryki mówiącej o tym,że pewnych gier,z tego samego gatunku,nie da sie porównać.Otóż drodzy Państwo,da się bo wlasnie to robię.Poziom rozrywki podczas grania w R6 zadowala mnie w 100%,a Ci z forumowiczów którzy są tutaj troche dłużej,wiedzą że byle co mnie nie zadowoli.Świetna polityka twórców tej gry w stosunku do nas graczy powinna być wzorem dla DICE,nie rozdzielają community na tych co mają DLC i tych co nie mają.Mógłbym jeszcze wiele aspektów w których BF4 ssie względem R6 wymienić,ale szkoda mi czasu ;) sami sie przekonajcie.

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i racja. Sam gram długo, lecz pewne rzeczy powinny być gotowe na premierę a nie ma ich do teraz. Choćby tworzenie drużyn, które działa jak chce.

Mnie ciekawi jak poradzili sobie z tym przełączaniem między bf'ami. To jakby siedzieć w samochodzie w tym samym fotelu na tym samym podwoziu, które stoi ciągle na tych samych kołach, a tylko zmieniamy jednym ruchem górę auta z kierownicą, drążkiem od biegów i tapicerką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z tym menu będą jakieś poważne problemy to naprawdę komentarz jest zbędny i gra wraca do sklepu.Po nich wszystkiego mogę sie spodziewać.Nadzieje pokładam w BF1 duże,ale czas pokaże co z tego bedzie.Po becie już parę słów bedzie można powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten interfejs to g.... nie da sie normalnie dolaczyc do serwerow i jakies sztuczne kolejki powstaly,

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,  wbijając na serwer który po odświeżeniu pokazuje że są cztery wolne miejsca, okazuje się że jesteś piąty w kolejce. Wczoraj dołączyłem do jakiegoś serwerka z mojego filtra, gdzie było chyba z 10ć wolnych miejsc i gra zaliczyła zwiechę, ekran menu pokazywał że dołączam do serwera i trwało to kilka minut i nic się nie dało zrobić,  tylko reset gry.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. Jest serwer na 64 osoby, niby 57 na serwerze a 11 w kolejce. WTF? W dodatku w filtrze wyszukiwania serwera nie ma opcji (nie pokazuj pełnych serwerów). Dzisiaj nie mogłem dołączyć na serwer, bo BF się poprostu zwiesił... Jestem sobie w menu i dołącza mnie do serwa przez 5 minut.. Ta aktualizacja na chwilę obecną to istny dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy to jest specjalnie czy coś ale po tej nowej aktualizacji, mam 3 serwery na krzyż w conquest large w Europie i to na wszystkich Dlc, to jest specjalnie aby kupić nowsza cześć czy ten update coś zepsuł.

Albo nikt w to już nie gra.

Sent from my C6903 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszą grą z gatunku FPS (moja ocena) jest Rainbow Six:Siege,nie ma takiego syfu jak w BF4,nie powiem początki były trudne,ale sytuacje najlepiej zobrazuje informacja,że w ten tytuł obecnie gra o 40% więcej graczy niż w dzień premiery (porównanie ilości graczy online na dzień)  wiecie dlaczego?Bo twórcy R6 robią coś z czym DICE ma problem-naprawiają błędy i gracze to doceniają,tytuł bez dużej stałej bazy fanów odnotowuje ogromny wzrost zainteresowania wsród graczy.Bardzo dobrze wykorzystany 3-letni sezon ogórkowy w przypadku konsolowych strzelanek .Oczywiscie że obie gry są inne (trudno zeby były takie same) ale nigdy nie przyjmę chorej retoryki mówiącej o tym,że pewnych gier,z tego samego gatunku,nie da sie porównać.Otóż drodzy Państwo,da się bo wlasnie to robię.Poziom rozrywki podczas grania w R6 zadowala mnie w 100%,a Ci z forumowiczów którzy są tutaj troche dłużej,wiedzą że byle co mnie nie zadowoli.Świetna polityka twórców tej gry w stosunku do nas graczy powinna być wzorem dla DICE,nie rozdzielają community na tych co mają DLC i tych co nie mają.Mógłbym jeszcze wiele aspektów w których BF4 ssie względem R6 wymienić,ale szkoda mi czasu  sami sie przekonajcie.

To samo miałem napisać. R6 to według mnie jest obecnie najlepszy fps. Oczywiście zdarzają się jakieś drobne błędy ale UBI reaguje na głosy graczy w pozytywny sposób czy to w temacie błędów czy balansu gry jak ostatnio ze strzelbami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kazikosky napisał:

ja nie wiem czy to jest specjalnie czy coś ale po tej nowej aktualizacji, mam 3 serwery na krzyż w conquest large w Europie i to na wszystkich Dlc, to jest specjalnie aby kupić nowsza cześć czy ten update coś zepsuł.

Albo nikt w to już nie gra.

Sent from my C6903 using Tapatalk

Tez tak właśnie miałem ostatnio i wydaje mi się ze co raz mniej ludzi gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1950f48da1bc656c42650d5ea704e79d.jpg

Dzień bez tego komunikatu jest dniem straconym. Kurna, trzeba grę resetować aby można było zagrać online. Dice jest mistrzem w pieprzeniu gry dając patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poleci ktoś jakieś chodliwe serwery?

najlepiej jakieś polskie, miałem przerwe kilka msc i nie wiem gdzie się teraz gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy wcale nic nie mają nad sobą, albo pomarańczowy nick ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×