Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie graj z Songiem bo to stary cziter:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Songo nie jest cziterem, on po prostu jest słaby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemów ze znalezieniem graczy na mapach z dodatków? Wiem,że na PC jest z tym różnie a chętnie bym pograł na ps4 i nie wiem czy brać samą podstawkę czy z premium :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jakieś promo gdzie podstawka i premka są w cenie ok. 100 zł, to bierz, bo ludzie na serwerach są. Co prawda na mapkach z dodatków nie zawsze jest full na serwerze, ale da się grać. Od czego jest wyszukiwarka serwerów? ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na pss właśnie jest Edycja Premium za 79 i chyba wezmę :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, gram wieczorami i od kilku dni non stop wyskakują mi podczas gry pomarańczowe ikonki utraty pakietów i opóźnień, oczywiście podczas testu serwera wszystko pokazuje cacy. Nie ukrywam że gra się średnio, bo widać te utraty pakietów. Też tak macie czy to może po świętach zaczął mi net szwankować?

Ps.Songo, Ty nie odpowiadaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak wielkie utraty pakietów, że brak głosu z gry a nawet z imprezy równocześnie. U mnie to samo @okoni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odedchnąłem, bo dźwięk też mi się urywał i myślałem że mi się headset rozwala. Thx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez utrata pakietow,i z glosem problemy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pogralem spory czas w bfa, i się zastanawiam czy nie ostatni. Lagi i rwana animacja. Non stop pali się żółty zegarek który czasem robi się czerwony. Do tego dziwne rwania głosu. Dla odmiany odpaliłem Hardline, Wszystko działa bezproblemowo, kille wchodzą jak w masło, zero rwania i wku@#iania.

Niech dają tego bf5.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez pogralem i masz racje,znikanie glosu lub zwalnianie animacji,tez.Niestety w weekend dzieje sie tak czesto, zagraj sobie w tygodniu,czasami sa lagi ale nie takie duze.Kiedy cos bedzie wiadomo o bf 5?Niedlugo pol roku minie a tu nic..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pol roku poprostu:)A maja gre wydac niby w tym roku,cos mi sie wierzyc nieche cisza....

 

Z innej beczki dzisiaj i wczoraj znow pogralem na Polskich serwerach,i tym razem nie dostalem bana,ale.......po zabicu kilku Polakow z rzedu choc bylo ich kilku z jednego plutonu,niestety w koncu nadzialem sie na slamy jednego z tych progejmerow:)Po czym gosc zaczal tbagowac,bylo tak samo z dwoma plutonami.Nierozumiem tego,Ciekawe rzeczy  co zauwarzylem to jezeli zabijesz Polaka kilka razy z rzedu to gosc od razu ma mega piane,i pozniej wyglada to tak ze jak uda sie mu trafic w koncu to albo tbag,albo wychodzi z serwera jezeli mu sie nie uda...Ogolnie zenada poziom Polakow pod wzgledem zachowania na serwerach.Pozdrawiam tbagowcow z druzyny TheEXPENDABLEShttp://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/platoons/view/9138324826820577821/Totalne nie ograry.

Edytowane przez Pirat_x
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faje im rosną po tibagu:)

okoni twierdzi, że nie ;)

kto nie wbił jeszcze 14o lvl ma okazje ku temu

"A BF4 first – 4XP Event! Join any Official or Ranked match to earn 4x the XP per round."

z 200 % daje to xp x 8 :) 1 mln punktów w czasie jednej rundy można zdobyć :shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to samo chcialem napisac 4x lololo:)Do kiedy to bo baba w domu:)Dziwne bylo 3x jak wlaczylem a teraz x4.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie na ps4 Pablosie, było by kogo tibagować :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na premi 200% w 40minut wbilem 600k. Jak dla mnie wynik bardzo dobry. Podbój na Blokadzie ;) Jeśli wiecie jak wbić więcej to mówcie ;p

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguly mi tez wpada po okolo 500tys za mecz.Raz mialem 800.Duzo medali i bedzie banka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×