Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie niby ma być za darmo a w sklepie dalej normalna cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki są za darmo na origin (Pc) a nie w psn ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodatki są za darmo na origin (Pc) a nie w psn ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Sprawdziłem i jest wyraznie napisane że na ps4 tez więc ?

Edytowane przez spoko83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak wiem, zaraz ktoś napiszę: dają za darmo a ty narzekasz. Ale mam powód, bo na pierwszej stronie gdzie była ta informacja było, a nawet dalej jest napisane, że jest to na wszystkie platformy! Co to jest jakieś kopanie konsolowcow i dawanie na pc za darmo? Z tego co pamiętam to xbox sypnął kasą żeby dlc do bf były szybciej a teraz co? Pc'ty mają za darmo? No przepraszam bardzo ale już się dość kasą napompowali, hardline to nie wypał, więc dawać to dlc wszystkim

 

 

EDIT: Okej, złość minęła, trochę kombinowania i jest za FREE ! Może już zaktualizowali ofertę i z poziomu ps4 też jest za free, ale, wystarczy wejść do Sklepu z poziomu PC, poszukać dodatku i go kupić za ZERO :)

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka prędkość internetu jest potrzebna do płynnej gry bez lagow? Mam neta 10mb i gdy robię test w menu zawsze mam wynik na czerwono, ping około 100 i lekka utratę pakietów. Szybszego internetu i tak nie mogę u siebie mieć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jaka prędkość internetu jest potrzebna do płynnej gry bez lagow? Mam neta 10mb i gdy robię test w menu zawsze mam wynik na czerwono, ping około 100 i lekka utratę pakietów. Szybszego internetu i tak nie mogę u siebie mieć :/

Ja również mam 10mb radiówkę i śmiga mi bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, w singlu :3_grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z klanu miał wczoraj dziwną sytuację, otóż odpalił szybką grę i wylosował mu się serwer official europe dragon valley z mapą Kanały Noushuar z bf3. Skoro nie ma tej mapy w wyszukiwarce to jak to możliwe? Serwera nie dało się nawet dodać do ulubionych. 

 

 

IMG_0010.JPG

IMG_0009.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja również mam 10mb radiówkę i śmiga mi bez problemów.

To sam nie wiem o co z moim netem chodzi. Konsola podłączona przez kabel do routera, na PC jak i na konsoli pobiera z maksymalną prędkością, nie mam żadnych wahań w działaniu neta, nic nie rozłącza itp a w czasie gry co chwilę migają mi różne ikonki po prawej stronie ekranu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

To sam nie wiem o co z moim netem chodzi. Konsola podłączona przez kabel do routera, na PC jak i na konsoli pobiera z maksymalną prędkością, nie mam żadnych wahań w działaniu neta, nic nie rozłącza itp a w czasie gry co chwilę migają mi różne ikonki po prawej stronie ekranu :/

po prostu ta gra tak ma, jak koledzy napisali wyżej... przeważnie zdarzy się jakiś lag, czasem ikony się zaświecą - spróbuj za kilka dni

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sie może orientuje czy te dodatki były dawane wcześniej za darmo czy oni daja na swoj sposób czyli niechronologicznie ? (Naval Strike ,Second Assault, China Rising)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel z klanu miał wczoraj dziwną sytuację, otóż odpalił szybką grę i wylosował mu się serwer official europe dragon valley z mapą Kanały Noushuar z bf3. Skoro nie ma tej mapy w wyszukiwarce to jak to możliwe? Serwera nie dało się nawet dodać do ulubionych. 

 

 

IMG_0010.JPG

IMG_0009.JPG

Serwerow oficjalnych nie da sie dodac do ulubionych. A mapa istnieje, jest to Smocza dolina w trybie TDM

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnał mi sie dodatek Drugie Uderzenie i pisze " oczekiwanie na instalacje" i tak bez konca , jak to zainstalowac lub czemu samo sie nie zaistalowalo automatycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a grę masz w tym samym regionie co kupiony dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra BF4  jest w j.polskim a ten dodatek rowniez to ten co teraz daja za darmo

 

Mialem wcześniej premium kupione ale jakies 2 miesiące temu nagle mi wszystko zniknęło cale premium ( kupione na allegro) moze to to kolidowało, niestety nie wykasowałem tego wcześniej (całe te premium jeszcze widniało w zakladce pobrane )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ta wada, mialem tak przy nocnych operacjach jak sciagalem z us store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nath masz racje ściągnąłem z PSS eng

 

Jak wcześniejsze dodatki mam z PSS eng moge je wykasować i ściągnąć z PSS pl? czy juz za pozno ? Te dodatki bede tylko dzialac z wersją gry angielską czy jak ?

edit dziala

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 lipca dostałem ciekawego emaila o treści:

 

Cytuj
Wprowadzamy nowy interfejs użytkownika Battlefield™.
Drogi użytkowniku Battlefield 4,

Tego lata w Battlefield 4 na Xbox One i PlayStation 4 wprowadzone zostaną duże zmiany.

Wprowadzamy nowy interfejs użytkownika, dzięki któremu korzystanie z gier z serii Battlefield stanie się bardziej intuicyjne i ujednolicone. Wśród nowości znajdą się:

  Funkcja tworzenia drużyn przed wejściem do gry
  System rekomendacji map, trybów i nie tylko
  Zunifikowany interfejs umożliwiający przełączanie się między posiadanymi 
 grami Battlefield

Battlefield 1 będzie obsługiwać nowy interfejs od dnia premiery, a do Battlefield Hardline trafi on niedługo później. 

DO GRY W BATTLEFIELD 4 WYMAGANA JEST INSTALACJA OBOWIĄZKOWYCH AKTUALIZACJI ZAWARTOŚCI. POBIERANIE ZAWARTOŚCI MOŻE WIĄZAĆ SIĘ Z OPŁATAMI ZA KORZYSTANIE Z SIECI. 

 Także fajnie, szkoda że system tworzenia drużyn był już w bf3 dosyć dobry, a w bf4 jest tez ten system tylko trzeba wiedzieć jak go używać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi dodatkami darmowymi do BF4 na PS Store? Ciężko mi sprawdzić bo mam season passa ale mówiłem kumplowi że powinny być za darmo, sprawdzał z poziomu konsoli i PC i zawsze pokazuje mu z ceną. Czy to była jakaś czasowa oferta z możliwością pobrania za darmo, czy on coś źle robi że to mu tak wyskakuje :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie czytałem o tym, jaka to kampania single BF4 jest mierna, nędzna i generalnie żal d*** ściska.

A tymczasem jestem przy 4 misji i zbieram szczękę z podłogi. Walka na tonącym lotniskowcu to było coś tak ekscytującego, że chyba żadna gra nie przyniosła mi tyle adrenaliny ;D Jasne, fabuła jest mdła i infantylna, ale to pokażcie mi strzelankę, która zachwycała fabułą? Nawet chwalone CoD:AW mnie nie ruszyło.

Póki co jestem szalenie zadowolony z kampanii, a jej widowiskowość i filmowość to 9/10. Na pewni nie żałuję tych 20 ziko na promocji.

O multi to się nie wypowiadam, bo jeszcze nigdy tak w żadne nie wsiąknąłem :1_grinning: Nawet U4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bracie, 9/10? Może Ty już grasz BF1? ;)

Ogólnie singla oceniam pozytywnie, jak ktoś lubi tematy brudnej wojny od kuchni, gdzie nie liczy się jednostka a cel, to pewnie przymknie oko na niedoróbki i będzie dobrze się bawił. Ja singlowi dałem naciągane 6/10. Przeszedłem raz na ps3, i niestety nie dałem rady zrobić tego jeszcze raz na ps4, nawet dla graficznych wodotrysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczawszy od BC1 nigdy nie zaczalem gry w Batka od kampanii :1_grinning: tylko, zeby odblokowac bron zagralem pare razy.

 

Do tych co maja lagi. to nie zalezy od predkosci ale od pingu lacza. mozesz miec milion mega i lipa jak pingu 250 ms na ADSLu czy radiowce. Jesli ch lacze to inni moga miec lagi przez ciebie bo kuleje wysylanie i lacznosc z serwerem. 

 

W oczekiwaniu na BF1, elo ziomale ;] troche mnie tu nie bylo

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było Cię,  bo grasz w bf3 , nubku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×