Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Szału nie ma z tym multi.

 

Powiem tak, do CS-a się nie umywa. Oczywiście dodam, że nawet do CS 1.6.

Wczoraj zagrałem w te multi i jakoś mnie nie podchodzi. Nie mam parcia by grać w multi. Więc jedynie co to Uncharted 4 to będzie gra w kampanii, nic więcej.

Czekania więcej niż grania. Raz cała runda trwała 1 minutę, nie wiedziałem co się dzieje, drugi raz z nowymi ludźmi było normalnie, z 10 minut graliśmy aż wygraliśmy. Potem też około 10. Za pierwszym razem była minuta jak by ktoś miał jakieś "czity"

 

I jeszcze jedna sprawa. Nie dajcie się oszukać na allegro czy gdzieś, że ktoś daje wam kod do gry beta Uncharted 4. Po prostu wkładacie płytę, pobieracie i gracie, Zadnych kodów nie ma, a Janusze biznesu na allegreo piszą o jakichś niewykorzystanych kodach. Wystarczy sama płyta i wsio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj od rana jakiś patch pobrało i dość szybko znajduję graczy , mam tylko pytanie jak zdobywać te złote monety z czachą żeby kupować czapki itp. ?

Edytowane przez artexx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że wygląda niesamowicie i w kwestii oprawy w zasadzie zmiata wszystko co możemy obecnie oglądać. Na uwagę zasługuje fakt że chyba będziemy mieli do czynienia z jakimś systemem opcji dialogowych, ciekawe urozmaicenie. Będzie ogień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że tak będzie wyglądała cała gra? Mnie osobiście grafika w trybie multi rozczarowała, i wątpie, że w singlu będzie lepsza.

 

PS. U mnie nie wystarczylo pobierać Kolekcji Uncharted, musiał byc save z gry, żebym mogł zagrac w betę.

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że tak będzie wyglądała cała gra? Mnie osobiście grafika w trybie multi rozczarowała, i wątpie, że w singlu będzie lepsza.

 

Będzie lepsza, multi jest zawsze brzydsze od singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licze na to ze gra dorowna temu co prezentuja przerywniki, niemniej milo by bylo zeby nie bylo ogromnych roznic bo taki dysonans moze wplynac na odbior tytulu. Jako gracz singlowy licze na dobrego singla a przyznam ze ta niespelna 5 minutowa scenka tylko rozbudzila moj apetyt na U4 - a wiec spelnila swoje zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie musiała bo widac ze będą stosowali to co w lastach, przerywniki zamiast wczytywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że tak będzie wyglądała cała gra? Mnie osobiście grafika w trybie multi rozczarowała, i wątpie, że w singlu będzie lepsza.

PS. U mnie nie wystarczylo pobierać Kolekcji Uncharted, musiał byc save z gry, żebym mogł zagrac w betę.

Oczywiście że tak. Po tym ile gameplayu już pokazali i że z każdym pokazem wygląda lepiej, no i mając na uwadze że to ND mogę się z tobą załoźyć o butelkę Chopina że tak będzie.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... dla mnie to nie są już postacie z pierwszych 1-3 serii...

 

Dla mnie Drake to Drake w częściach 1-3. Przy Uncharted 4 to zupełnie inne postacie.

 

Rozumiem, że Drake się postarzał, no ale bez przesady. W ogóle nie podobny do "prawdziwego" Drake.

Grafika ok jest niezła, ale wolałbym tamtego Drake z poprzednich części. To samo tyczy się innych postaci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Mamy do czynienia ze starym, dobrym Drake'iem. Nie możesz winić Naughty Dog, że pracują na nowszej konsoli i mają możliwość stworzenia bardziej "ludzkiej" postaci, z większej ilości poligonów. Poza tym ludzie się starzeją, to czemu postacie w grach nie mogą?

Edytowane przez Marcossik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odeszła Amy ze studia, a to była postać która trzymała nad tym łapę i cała seria byłą taka hmmm...jak Indiana Jones który niby był profesorem, ale był też takim luzakiem i w sytuacji zagrożenia życia to jedynie uśmiech na jego twarzy było widać. Tak samo Drake, teraz dowodzi bodajże Neil Druckman (?) przez co seria idzie bardziej w kierunku The Last Of Us przez co to wszystko jest takie bardziej poważne, ale te dialogi itp to jest takie hmmm prawdziwe i żywe. Mnie się to akurat podoba taka bardziej poważna strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie właśnie nie.

Chyba po raz pierwszy gdy grałem w grę uśmiechałem się z tych wszystkich sytuacji i dialogów. To było coś nowego w grach.

Przy Tomb Raiderze grało się wybornie, ale nie było nic a nic z żartu, ze śmiechu. Tutaj Uncharted 1, 2 i 3 dawał wiele radości z grania, te dialogi chyba zapadają w pamięci na długo, te sceny filmowe to coś pięknego.

 

Nie wyobrażam sobie Uncharted 4 bez tych dowcipów, żartów, uśmiechu, sarkazmów, itd. Już wolę mieć gorsza grafikę, ale niech Uncharted pozostanie Uncharted.

 

Po ograniu 3 części bardzo napalony byłem na Uncharted 4, ale teraz już tako... Nie chce by zepsuli tą serię, bo części 1-3 były rewelacyjne. Nie chce by poszli zupełnie inną drogą. I dla mnie w Uncharted 4 Drake to nie Drake. Sali tak samo i inni.

 

W ogóle jak grałem w multiplayer to często były ich teksty i aż mi żal na sercu się zrobiło gdy usłyszałem Drake, Saliego lub Draka laskę... Zupełnie inni, zupełnie mniej kolorowi, w głosie słychać taką powagę niestety. Chociaż jego laska daje radę to Drake i Sali kompletnie już mi nie pasują. Za dużo powagi, za mało żartów i śmiechu jak miało miejsce w częściach 1-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie wydawać osądów o braku humoru w kwestiach dialogowych przed ukończeniem gry. Nikt jeszcze nie przeszedł singla, a już wydano werdykt o przesadnej powadze w całej osi fabularnej.

 

Przypomnijcie sobie oś fabularną i dialogi w The Last of Us. Nie było tam humoru? Oh wait... A przecież nad całością też czuwał Neil Druckmann.

 

Poczekajcie na wydanie gry, zagrajcie, dopiero wtedy oceniajcie. :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem krotka dyskusje nt multika - no i jestem ciekaw jak bedzie wygladala przyszlosc serii bo padlo tam zdanie ktore juz wczesniej slyszelismy ze Uncharted 4 to ostanie Unchated od ND. 

 

Pozniej obejrzalem caly panel gdzie rozmawiali z Neilem Druckmannem i aktorami - swoja droga czesc z nich ma naprawde bogaty dorobek w grach. Pokazali troche mocapu, i 2 nowe krotkie fragmenty oprocz tego z konfy. Ogolnie bardziej bylo to o wybieraniu i tym jak pracuje sie przy grach a malo konkretow z samej gry acz calkiem przyjemnie sie ten panel ogladalo.

 

Przyznam ze te zaprezentowane cut scenki naprawde robia wrazenie, zdecydowanie licze na fajnego singla i dobra zabawe. 

 

Co z tego wyjdzie czas pokaze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie multi to miazga, mógłbym w to grać i grać. Funu mnóstwo

Biorę preodera w ciemno

Edytowane przez Dionizos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nastawiam głównie na multi. Singla się przejdzie raz, max 2, a multi będzie pewnie na długie miesiące.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz w multi grałem tydzień temu w poniedziałek. Postawiłem sobie za cel ogranie się z tym tutułem.

I już w poniedziałek robiłem staty jedne z najlepszych. Początki były trudne, bywałem praktycznie zawsze ostatni lub przedostatni. Moim zdaniem czym dłużej się grało w multi tym bardziej ogarniało, wiedziało gdzie pójść, gdzie ktoś może stać, odrodzić się.
Grałem bo grałem, ale nie dawało mi to takiego fanu jak przy CS.

 

Przy CS multi jest wspaniałe, człowiek może grać i grać. Przy Uncharted nie ma tej "magiczności" i energii. Można zagrać, ale tylo zagrać jak dla mnie. Nic więcej.

 

Szkoda, ze nie ma CSa na ps4 :)
 

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nie grałem w multi bo bym sobie zepsół singla, sory panowie ale nie chce znać wszystkich możliwych animacji przed singlem, ogólnie w multi jest zjechana grafika oświetlenie rozdzielczość i tekstury - ta giera wygląda jak Uncharted 3 z automata znika cała aura filmu jest arcade gierka :/ .... takie mam odczucia po zajawkach materiałów jakie widziałem z bety w 60fps full hd ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś na jutubie jak mniemam? Wizualnie gra wygląda dobrze. I tyle, ni więcej, ni mniej. Singiel za to będzie wyglądał znacznie lepiej, za sprawą animacji na poziomie 30fps. Nie martwię się w ogóle o tę produkcję, odliczam tylko dni, bo jest to najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra w 2016 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie multi nie porwał tak jak kiedyś CS. Kompletnie nie porwał.

Już tydzień czasu wszystko dawało rade na wcześniejszym update, nic nie lagowało, nie cięło. Płynność była ok. Grafika ok. Nic więcej.

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×