Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nooo i U4 pękło :) ŚWIETNA gra, świetna przygoda POLECAM!

xfV65bP.jpg

 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 11rozdziale i póki co U2>U>U4>U3 Grafika to nie wszystko Naughty Dog.. :( Liczyłem na coś więcej, może po TLoU poprzeczka została postawiona zbyt wysoko.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, unknown3d napisał:

Ja jestem w 11rozdziale i póki co U2>U>U4>U3 Grafika to nie wszystko Naughty Dog.. :( Liczyłem na coś więcej, może po TLoU poprzeczka została postawiona zbyt wysoko.. 

Graj nie pier.... zobaczysz dopiero najlepsze przed tobą :P

Patrzcie na trofeum na dolne MASAKRA!! Speedrun ;)

FcZpCPq.jpg

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie U1 było najgorsze, zwłaszcza pod wzgledem historii - ciągle latałeś i strzelanie, wszędzie wrogowie :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@DigitalMan_PL

Ukończyłem wszystkie części na miażdżącym i było ciężko ale nie było jakiejś masakry.

U1 było zdecydowanie najtrudniejsze, U2 i U3 po tym było tylko formalnością, ciekawy jestem jak będzie tutaj.

Speedruny to zawsze wyzwanie, w Uncharted zazwyczaj czas był ustawiony tak że maksymalnie kilka/kilkanaście minut zostawało na końcu.

6h wydaje się mało jak ludzie piszą że przejście zajmuje 15/17h, ale Dark Souls 3 przy pierwszym przejściu zajęło mi 50h, a przy trzecim niecałe 5 więc tutaj też dam radę :)

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Graj nie pier.... zobaczysz dopiero najlepsze przed tobą :P

Patrzcie na trofeum na dolne MASAKRA!! Speedrun ;)

FcZpCPq.jpg

 

Kto taka gre przechodzi na easy,profanacja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, Pirat_x napisał:

Kto taka gre przechodzi na easy,profanacja:)

Synek nie wiesz nie pier.... to jest 3 poziom trudności... ten najwyższy odblokowuje się po przejściu gry...

 

EDIT: Zesztą jak zawsze najgłośniej gdacze ten który w grę jeszcze nie gra... 

 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy wybiera od razu miażdżący tylko DigitalMan_PL wybiera umiarkownay

właśnie zmarnowałeś sobie życie a to nie life is strange czasu nie cofniesz :64_zipper_mouth:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, ojejkualefajnie napisał:

każdy wybiera od razu miażdżący tylko DigitalMan_PL wybiera umiarkownay

właśnie zmarnowałeś sobie życie a to nie life is strange czasu nie cofniesz :64_zipper_mouth:

taaaa tylko miazdzacy jest nie dostępny na początku hahaahah'

EDIT: zresztą ja jestem noob to gram tak, wy jesteście pro, to jeszcze wogole nie gracie hahaahahah

 

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyzszy tak jak w kazdej czesci,ale inne odrazu:)Cale szczescie ze nie ogladalem twoich screenow,i filmow.Jestem zadowolony ze wytrzymalem i zaden spojler nie zostal otworzony.Jutro zaczynam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko. Każdy gra na jakim mu się podoba. Sam będę grał pierwszy raz na najłatwiejszym ( zresztą jak w każdą grę ) i nie czuję, żebym miał coś stracić. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mikelsgrom1 napisał:

O matko. Każdy gra na jakim mu się podoba. Sam będę grał pierwszy raz na najłatwiejszym ( zresztą jak w każdą grę ) i nie czuję, żebym miał coś stracić. 

Pirat coś tam zobaczył i sieje ferment, poza tym jest słabo doinformowany o poziomach trudności... (umiarkowany to 3 w kolejce) ale co on może wiedzieć ;) Gdy jedni grajo inni czekajo z wywieszonym jęzorem i gdakają pierdoły z zawiści na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Ty po raz pięćdziesiąty powtarzasz, że już grasz...Super, cieszymy się. Wszyscy zdążyli przeczytać już co najmniej 18 razy. Gdybym był pracownikiem sklepu typu Media Expert, też bym grał, z tym, że nie latałbym z tym co wieczór na forum, aby obwieścić, że ukończyłem któryś tam poziom, bądź skończyłem grę.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie zawisc haha.Zawisc to bym mial jak bym u sasiada zobaczyl ferrari,ale nie jak ktos mial gre kilka dni wczesniej.Zreszta co mnie to obchodzi ja czekam na swoja kopie w dzien premiery..dzisiaj bylem w rtv kontrolnie i gosc wkrecal mi ze dopiero jutro przywioza,spocony grubas z mediaexpert byl jeszcze lepszy,wlazl w kompa a pozniej nie wiedzial gdzie szukac,jak znalazl powiedzial ze moze jutro beda i mowil zebym lepiej przez internet zamowil:)Tak sie zastanawiam kto tyvh ludzi zatrudnia,nie dosc ze nie kumaci to jescze niechluje:)Marzymi sie zeby w sklepach sprzedawaly gry mile i ladne panie o pieknym zapachu,a nie spocone grubasy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku - cieszmy się bo za chwilę wszyscy już będą grali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica kto na jakim poziomie przechodzi? Ja na padzie to strzelałem dobrze na premiere bf3 na ps3, potem dłuugo nie grałem w strzelanki na konsoli, postrzelałem troche na premiere gta v na ps3 i od tamtego czasu nie grałem w strzelanki na padzie - kompletnie już nie umiem strzelać padem, będe grał na normalnym i będzie to dla mnie wymagające jak dla starych wyjadaczy najwyższy poziom, więc nie mierzcie wszystkich swoją miarą :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie wytrzymałem już hype'u i wstyd mi przed samym sobą, ale co tam. Z rana przed pracą pojechałem do Empiku po doładowanie PSN 250 złotych i wziąłem cyfrówkę. Aby zagrać tak szybko, jak to tylko możliwe. Poszedłem do pracy i wszystko zdążyło się ściągnąć. Licznik pokazuje 14 minut do startu - to będzie jeden z najdłuższych kwadransów mojego życia ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ide spac i z rana do sklepu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pykam od polnocy, JEST MOC! Brakowalo mi tej filmowosci, a grafa miodzio

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że ktoś ze znajomych będzie też już grał i faktycznie Ty i jeszcze 4 ziomków :-) Ten klimat, grafika... 8-) Jest mega... cała noc przede mną a na jutro urlop wziąłem :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to są Lambert posty, które chce się z rana czytać w tym zalewie spamu. No ofence ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... zaczalem dopiero.... co prawda sam wstep ok ale nie urywa... ale juz pierwszy akt czy jak go nazwac... gdy drake .... psss. Opad szczeki... 

Da sie zrobic taka gre i zeby tak wygladalo ? Jeszcze nigdy nie widzialem w grze takiej dbalosci o tekstury... wszystko ostre jak brzytwa... ubrania, twarze... omfg... sorry XboxOne... wy tego nie macie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg a nie da się bez fanbojstwa ? Mi sie dopiero ściąga patch ale wycie plejki już mnie dobija :) Aż chciało by się rzec cisza ? Sorry "soniacze" wy tego nie macie :) 

 

Odzwyczaiłem sie od pada trochę , bez kitu normal mówicie banalny ? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×