Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Cud był wczoraj ostatni - jeden z if Longów poszedł za 500k, dziś już na kolejnych zarobię tylko 50-60k. Di Marianów z 5 szt. poszło, ale jeszcze sporo zostało i w plecy jest :biggrin:

 

Oni się zachowują jak dilerzy narkotyków - uzależniają, a potem sprzedają coraz gorszy syf :biggrin:

 

edit: jeszcze jedna luźna refleksja:

zobaczycie, że w fut 16 znów tak nie będzie, przynajmniej nie od początku.

 

No bo tak: zaczynamy gównianym brązowym składem, chcemy sobie złożyć bpl... ok, Di Maria 200k... zagram te 500 meczów i mogę kupić...

Mam Di Marię i 10-ciu brązowych papraków :biggrin: gramy dalej, chcę Aguero... Gram kolejne ileśset meczów...

Ja (chyba) zostanę, bo się uzależniłem, ale ciekawe ilu nowych, zwłaszcza młodych graczy zostanie.

Zwłaszcza jak wydadzą majątki rodziców na fp i z paczek gówno wpadnie.

 

Kolego trochę źle rozumujesz, widać, że mało budujesz skład z samych meczy a żyjesz jedynie z handlu :P ja to robiłem tak, że najpeirw składałem słabszy złoty skład, pomału coraz lepszy, potem np. sprzedawałem 3-4 zawodników + to co sobie uskładałem kupowałem takiego Neymara , a w miejsce tych 3-4 kupowałem słabszych i tak pomału w połowie sezonu miałem całkiem fajną hybryde  z Lewym , Aguero itd....   Nie zbierałem odrazu na Di M. czy Aguero to chyba logiczne . Jednak miałem 100 % szans na różnych topowych graczy, (oczywiście nie brałem pod uwagę CR7 czy Messiego), ale taki Silva, no kurde praktycznie każdy był do kupienia poza tymi dwoma Panami - wtedy gra miała cel, nie traciłem na paczki, jedynie raz kiedyś i tak np. przez tydzień gry, miałem coś odłożone i na weekend mogłem sobie kombinować, grałem zawsze jak piachu na streamie pokazywał, nie śledziłem marketu, żeby wyrwać kogoś mega tanio, przelatywałem 5-6 stron i brałem najtańszego. Tak jak to mati napisał, taki Aguero kosztowało ok 200k , Lewy pamiętam jakies 40k, Robben około 300 -  czyli wszystko w zasięgu graczy , którzy kupują piłkę , żeby w nią pograć a nie zajmować sie handlem, teraz , też macie okazje zarobić nikt wam tego nie odbiera, poprostu musicie się pogodzić z tym, że już takich kokosów nie będzie ;)

 

Rozumiem, że jesteście teraz w plecy bo macie nakupione pełno róznych graczy, których ceny poleciały na łeb, ale ludzie to tylko wirtualna gotówka, na którą podobno nikt nie wydał ani złotówki z własnej kieszeni, więc trochę luzu, jak mieli inaczej to rozegrać ?  Napisać maila do trilionów ludzi  "  Sprzedawajcie swoje gwiazdy bo ceny lecą na łeb jutro " ?  Krok drastyczny, ale na +++

Edytowane przez Baczek867
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana mialaby sens tylko jakby podnieśli dochody z meczy i zwiększyli jakość paczek, tak jest gorzej niż było...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skutecznie wybili mi Messiego i CRa z głowy, bo po prostu nikt ich nie wystawi tak tanio. Karty po prostu albo znikną po sekundzie na rynku albo w ogóle ich nie wystawią xd Juz teraz są  aukcje CRa z bidem na 15 milionów(aukcje z wczoraj wystawione na np. 24 godziny). Kilka innych kart zniknęło przez małą cenę, np. Neymar 86... być może ludzie zaczną te karty wystawiać za jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że ktoś i tak znajdzie sposób na EA.Takie zmiany zasad w trakcie gry to nie tylko w Fifie, w BF4 było podobnie i hejt był ogromny a i tak co raz więcej ludzi w to gra.Sam odpuściłem na rzecz Fify i nie czuję obrzydzenia do niej.Fakt handelek był fajnym a nawet świetnym elementem tej gry,teraz będzie trzeba się do nowego przyzwyczaić i za kilka tygodni pewnie nam przejdzie.

Doskonale rozumiem wszystkich handlowców i tak po koleżeńsku współczuję im i samemu sobie,choć moje handlowanie to jak sprzedawanie jajek przy wejściu do supermarketu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwala, że taki IF Long kosztuje np. 150k, a David Luiz TOTY 600k. Kto normalny za tyle go wystawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle powinno być inaczej i np yaya toure 86 powinien kosztować tyle samo co np aguero 86, a nie jakieś ceny z kosmosu, isco sif to teraz pewnie jedna z najlepszych kart w stosunku cena/jakosc, inna sprawa to 400 monet za mecz, nie dam rady zebrac na tego yaya toure;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że web app i tak będzie wyłączony, bo przez dwa lata nie znaleźli sposobu na AB...

I co teraz? Glitche z ps3 zaczną sprzedawać konta z coinsami. Albo będziesz sobie zamawiał konto z interesująca ilością

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica co teraz, gracze są sami winni bo to akceptują, nikt nie każe graczom kupować fify na premierę. Wystarczyłoby olać fifę 2016 i ea zaraz znalazłaby sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście ta zmiana się podoba, fakt że jakby teraz zaczynać od zera to nie ma to sensu powinni podnieść zarobki za mecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze będzie gorzej a tu proszę. Złożyłem fajną bundeslige, gdzie kazdy kosztowal max 600c. Aubameyangi schurrle i inne takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście ta zmiana się podoba, fakt że jakby teraz zaczynać od zera to nie ma to sensu powinni podnieść zarobki za mecze

Dlaczego nie ma sensu zaczynać od zera? Jest nawet łatwiej niż było... chyba, że liczysz na karty typu Aguero, Hazard już na starcie.

 

Edit. Przykład powyżej, teraz możesz skleić skład za grosze...

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli dorobienie się do topowych kart, chociaż patrzeć na to z innej strony mi to zajęło pół roku więć i pewnie teraz też się da.

Na pc mają odwrotnie narzekają na zbyt duże ceny :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli dorobienie się do topowych kart, chociaż patrzeć na to z innej strony mi to zajęło pół roku więć i pewnie teraz też się da

Tylko czy bedzie mozliwosc kupienia jakiegokolwiek ifa czy toty CR7 czy Messiego??? Szczerze watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz była taka możliwość? myśle żę będzie wieksza teraz, jak cr-7 można wystawić za max 9,3kk niż jak kosztował ponad 14kk

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czasem widzialem na rynku. St czy inne czarne karty. Teraz jak zobacze jakas, to ew przy totsach. Chociaz tez watpie.

Ciekawe ilu ludzi ktorzy dzisiaj zrobili relist zzdziwi sie jak Whizzer jak zobacza ile dostali za swoje karty.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się niemiłosiernie, ale teraz sprawdziłem i żadna karta nie poszła. Ale co z tego jak przykładowo takiego AdM kupowałem po 220-230k a sprzedawałem po 400k to teraz bin najwyższy jest 150, i mam 80k straty na karcie..

 

Wczoraj Bale'a kupiłem za 1,7kk teraz można go dorwac za 1,1kk ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na to z innej strony, jak teraz będziesz budował skład to za takiego Robbena nie musisz płacić dwie bańki, z jednej strony stracisz z drugiej zyskasz, żeby nie było też jestem w plecy sporo na paru grajkach ale może teraz zacznie się granie a nie relistownie ciągłę :)

Co do cr-a to teraz nawet zwykłego ciężko wyrwać ale to się napweno unormuję

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dzis sprawdzic, jak sie aguero trzyma i czy jest szansa go kupic. Jak tak, to dla mnie te zmiany sa bardzo dobre. O messim i crze to ja nigdy nie marzylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten słabszy chyba 160k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na to z innej strony, jak teraz będziesz budował skład to za takiego Robbena nie musisz płacić dwie bańki, z jednej strony stracisz z drugiej zyskasz, żeby nie było też jestem w plecy sporo na paru grajkach ale może teraz zacznie się granie a nie relistownie ciągłę :)

Co do cr-a to teraz nawet zwykłego ciężko wyrwać ale to się napweno unormuję

 

Racja, tylko szkoda że nie mogli tego wprowadzić od początku 15 a nie w środku sezonu. Pomysł nie jest zły, teraz nie wiem czy sprzedawać te karty z listy czy te ceny min-max się mogą zmienić jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whizzer spojrz na to z innej strony-wszystjo potanialo. czyli za te karty co nakupiles i tak niezle zarobisz i bedzie Cie stac na wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whizzer oni te ceny mogą zmieniać, sami tak zapowiedzieli. Farta miałeś bo wczoraj długo serwery nie działały, dlatego nic nie sprzedałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko-w podstawowym skaładzie mam Aubameyanga 81 na ST,jeśli zamiast niego wystawię Lewego to podcZas meczu Auba na ławie ma overal 79 i karte PP,o co chodzi jakby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się szukać ale kiedyś pisałem o tym że powinni wprowadzić limity na karty bo to się robiło chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki to jest błąd w grze. Ja mam to samo, np. zrobiłem z st Rooneya cam, ale w czasie meczu na ławce nadal ma st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×