Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Z Umtiti bujam się na liście transferowej chyba od soboty i po minimalnej nie chce zejść :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek zarobiony, nie ma czasu poświęcać godzin na fut, nie zagląda na futhead, czy futbin i nie jest w temacie. Wchodzę wczoraj i widzę, że stać mnie na kilka kolorowych karty z najwyższej półki. Nie mówiąc już o nifach CR7, czy Leo. Szok!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek zarobiony, nie ma czasu poświęcać godzin na fut, nie zagląda na futhead, czy futbin i nie jest w temacie. Wchodzę wczoraj i widzę, że stać mnie na kilka kolorowych karty z najwyższej półki. Nie mówiąc już o nifach CR7, czy Leo. Szok!

To jednak ea cacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak ea cacy ;)

Nie, po prostu rynek umiera, ludzie coraz mnie grają, dużo paczek otwierają, a karta idą po minimum.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A to Aguero zwykły nie wiem jak to zrobiłem bo to była bramka na pocieszenie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość wcisnij trójkąt to się ukryje ta tabelka na dole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu rynek umiera, ludzie coraz mnie grają, dużo paczek otwierają, a karta idą po minimum.

To obku-dokupuj sie poki czasz bo za tydzien bedą pustki na połkach, łupac bedziemy pozniej :D

...po urlopach :)

...imo nie warto brac obroncow jak tu juz ktos pisal ino perełki. Reszte sie obstawi tym co bedzie i jedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję czy edycja DELUXE i Mistrzowska się niczym nie różnia? Nie liczę oczywiście 3 zawodników do wypożyczenia w edycji Mistrzowskiej. Różnica w sumie 100zł, a ilość paczek dostaniemy taką samą, w edycji Deluxe 40 paczek premium dostaniemy przez 20 tygodni (2 na tydzień), a w Mistrzowskiej 40 paczek premium dostaniemy przez 40 tygodni (1 na tydzień). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie te edycję , strata kasy totalna

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie te edycję , strata kasy totalna

Dobrze prawi. Mialem te paczki co tydzien przez dwa lata. Nigdy nic. (Co prawda prawie rok za darmoche na jednym koncie :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku skusiłem się na edycje Ultimate i do tej pory nic nie trafiłem w tych paczkach. W tym roku zobaczę jaka będzie cena normalnie na sklepie, jeśli wersja deluxe bedzie w granicach 240zł to pewnie wezme.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian! Lepszy? Przecieżpuścił wszystko co leciało. Ręcznik jakich mało.

 

TOTS Adrian to najlepszy bramkarz jaki u mnie grał - niesamowity jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja po prostu mam kozackie wykończenie! ;)

Albo ja zamieniam Neuerow w reczniki ;)

...przypuscmy ze jednak mial zly dzien

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja po prostu mam kozackie wykończenie! ;)

 

Serio, rozegrał u mnie z 40 meczy - ani razu nie przekląłem pod nosem, wyciąga takie piłki, że żaden bramkarz którym grałem, nie dawał mi takiego poczucia zajebistości w bramce.

Zresztą większość gry grałem De Gea, IF, następnie SIF... Cały czas myślałem, że TOTS muszę mieć... Wypadł Adrian z paczki... Stać mnie na DG TOTS... Ale nawet nie myślę, by go kupić - to coś znaczy. 

Witam po dłuższej przerwie... :biggrin:

Edytowane przez MaxyM
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wam się gra zawiesza jak chcecie sprawdzić jakie puchary wygraliście w trybie offline? W online działa normalnie,a tak lipa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, rozegrał u mnie z 40 meczy - ani razu nie przekląłem pod nosem, wyciąga takie piłki, że żaden bramkarz którym grałem, nie dawał mi takiego poczucia zajebistości w bramce.

Zresztą większość gry grałem De Gea, IF, następnie SIF... Cały czas myślałem, że TOTS muszę mieć... Wypadł Adrian z paczki... Stać mnie na DG TOTS... Ale nawet nie myślę, by go kupić - to coś znaczy. 

Witam po dłuższej przerwie... :biggrin:

Siemano drugi płaczku(zaraz po mnie :biggrin: ),już myślałem,że przeprowadzasz się do "polisz" i stąd twa absencja :P (pewnie Wiedźmin ;) )

Co do bramkarzy...,myślałem jkiś czas temu(przy totsach bundes) o kupnie "nojera" tots,ale wpadł Fahrmann i powiem Wam,ze koleś kozaczy,oczywiście czasem ma kiepskie chwile,ale jeśli teraz miałbym wydać kikaset tysi za "nojera" przy 20-30 tysiach za obecnego golkipera to sprawa jest dla mnie jasna :biggrin:

 

Próbuję swoich sił w tej formacji nie mam pojęcia jakie wytyczne zastosować-ktoś,coś?

Dupy nie urywa,ale mnie ten skład daje przyjemnośc z gry :biggrin:

http://www.futhead.com/15/squads/14245360/

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano drugi płaczku(zaraz po mnie :biggrin: ),już myślałem,że przeprowadzasz się do "polisz" i stąd twa absencja :P (pewnie Wiedźmin ;) )

 

 

Cześć... Żaden W3.

Wpierw się ożeniłem, a następnie podążyłem drogą wprost do doliny śmierci... Przypadek.  :biggrin:

 

2ia3py9.jpg

Edytowane przez MaxyM
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takiego Mastenga to i ja bym się ożenił ;)  hje hje

 

ktoś wie kiedy ten turniej turecki startuje ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie kiedy ten turniej turecki startuje ?

Ten turniej można już grać,ale z niewiadomych względów tylko offline..Podobnie było z ekstraklasą - widocznie EA obawia się zbyt długiego oczekiwania na połączenie z przeciwnikiem(czyt.małe wzięcie) :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MOTM Buraka Yilmaza i bym go wypróbował ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×