Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wole kolesia ktory odlozy pada niz jak mam grac z kolesiem gdzie są dwie klatki na sekunde a mecz trwa pol godziny :D moze ten kto odkłada pada wcale nie jest cieniasem, wiadomo no roznie bywa a to listonosz moze przyjechał, kurier itd ja kilka razy poddałem mecz , a to juz mialem dosc grania w lagi a to musialem wyjsc akurat w tym czasie co zaczalem mecz.

Z moich doswiadczen wynika ze mecze dzielą sie na kilka rodzajów:

- ja mam lagi, przeciwnik ich nie ma ( jedzie mnie jak chce a moi pilkarze kopia sie po czołach )

- ja gram bez lagow, przeciwnik z lagami ( mi wszystko wychodzi a przeciwnik dostaje solidny oklep )

- oboje mamy lagi i gramy jak polska liga okręgowa. :D

- ostatni moj ulubiony, oboje mamy piekne polaczenie i kazdy gol jest dzieki naszym umiejetnoscia.

Kto sie z tym zgodzi ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loki ja popieram wszystko co napisałeś o lagach i mam identyczne odczucia. Problem jest w tym, że minimalne opóźnienia występują nawet jak ich nie widać. Mecz wydaje się płynny, ale nasi piłkarze albo przeciwnika kopią się po czole i czuć, że jedna ze stron nic nie może zrobić. FIFA to gra zręcznościowa i nawet minimalne opóźnienia gdy poziom graczy jest zbliżony potrafią znacząco wpłynąć na wynik.

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec zamiast wprowadzać jakies pierdoly to niech wezma sie za serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawno nie grałem w fut (ostatni raz to była chyba 13) i dzisiaj dostanę swoją 15. W związku z tym mam pytanie jaką ligę składać żeby było tanio a przyjemnie. Z mojego doświadczenia wiem że więcej frajdy dają mi składy max 20k. Miałem takie po 500k i frajda spadała.

Z ligi którą lubisz, z każdej złożysz coś nadającego się do gry do około 20k :P

W tym temacie kilka osób zwracało Ci uwagę na Twój sposób i formę wypowiadania się. Lubisz pisać ad personam. Pamiętam jak sam wówczas siebie określiłeś. Czyli masz świadomość, że coś jest na rzeczy. Uderz się czasami we własne piersi, a nie szukaj stale cudzych. Pozdrawiam

Dziwne, że "boli" Cię to bardziej niż osoby z którymi czasami dałem sobie tu "po razie" bo my piszemy, gramy mecze, nawet Tadzik pożyczył mi konto - myślę, że jest spoko, więc na siłę nie rób sensacji jak TVN :)

Wole kolesia ktory odlozy pada niz jak mam grac z kolesiem gdzie są dwie klatki na sekunde a mecz trwa pol godziny :biggrin: moze ten kto odkłada pada wcale nie jest cieniasem, wiadomo no roznie bywa a to listonosz moze przyjechał, kurier itd ja kilka razy poddałem mecz , a to juz mialem dosc grania w lagi a to musialem wyjsc akurat w tym czasie co zaczalem mecz.

Z moich doswiadczen wynika ze mecze dzielą sie na kilka rodzajów:

- ja mam lagi, przeciwnik ich nie ma ( jedzie mnie jak chce a moi pilkarze kopia sie po czołach )

- ja gram bez lagow, przeciwnik z lagami ( mi wszystko wychodzi a przeciwnik dostaje solidny oklep )

- oboje mamy lagi i gramy jak polska liga okręgowa. :biggrin:

- ostatni moj ulubiony, oboje mamy piekne polaczenie i kazdy gol jest dzieki naszym umiejetnoscia.

Kto sie z tym zgodzi ?

Loki szkoda, że w 95% odłożenia pada to ten listonosz przychodzi jak ja miazgę robię z typa :P

 

PS. Lagów nie mam często ale faktycznie też odbierają zdrowia ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że "boli" Cię to bardziej niż osoby z którymi czasami dałem sobie tu "po razie" bo my piszemy, gramy mecze, nawet Tadzik pożyczył mi konto - myślę, że jest spoko, więc na siłę nie rób sensacji jak TVN :)

Masz poważny problem emocjonalny. Widać, to chociażby po tych często przytrafiających się Tobie sprzeczkach. Ciągle musisz sobie coś udowadniać. Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz poważny problem emocjonalny. Widać, to chociażby po tych często przytrafiających się Tobie sprzeczkach. Ciągle musisz sobie coś udowadniać.

Chill  :) Skończmy na tym nie ma co gówna na atomy rozbijać.

 

 

Gdzieś jakiś rozpis nadchodzących turniejów od EA jest na necie ? :P

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu robi sie nie miło...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu robi sie nie miło...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trzeba Tadzika, rozgoni tą niemiłą aurę jakimś żartem ;D

 

Tadzik stworzyłeś potwora ? kiedy chcesz się sprawdzić nim na mój wunderwaffe ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kierowałem tego do nikogo konkretnego. To Ty masz problem nie ja. 

Poza tym jeśli ktoś wczytałby się dokładniej i pomyślał chwilę, to być może doszedłby do wniosku, że skoro poddawanie spotkań skutkuje tym, że gameplay kolejnych jest podobny do wcześniejszego, a przegranie kilku kolejnych spotkań skutkuje tym, że w kilku kolejnych jest łatwiej (niezależnie od powodów - chociażby słabszy przeciwnik), to może warto kończyć mecze nawet jeśli dochodzimy do wniosku, że nic w nich nie zdoła się ugrać. Ja się chciałem o tym przekonać. Jeśli rozegranie  trzech spotkań z odłożonym padem jest dla kogoś problemem, to musi być albo bardzo szczęśliwy nie mając większych problemów, albo bardzo nieszczęśliwym i sflustrowanym. Mam nadzieję, że należycie do pierwszej grupy. Szczerze. 

Ja zaś zamiast poddawać mecze będę grał je od teraz do końca nawet jeśli będą toczyć się wyłącznie na mojej połowie, a TOTS Lewandowski będzie usilnie próbował grać na pozycji CB.

Możecie mnie zjechać, ale moim zdaniem coś w tym jest, Pes ma sporo racji, nie testowałem tego teraz, ale bodajże fut 13, lub 14, jak dostawałem w dupe, nie rozlaczalem się tylko szedlem na papierocha, żeby chociaż cos coinsow wpadli i faktycznie kolejne mecze szly lepiej, kiedy człowiek wychodzil z meczy dostawał później jak by za karę kilka kolejnych spotkań. I nie chodzi tu o bohaterstwo Piachu i szacunek do przeciwnika, tylko najzwyczajniej cos w tym jest i również moim zdaniem jest to jakoś sterowane , to ile mamy czasu ba grę to jest sprawa indywidualna, również mialem mecze że ktoś pada odkładał ale to olewalem strzeliłem mu 2-3 bramki i odkladalem pada mecz się zakończył, dziękuję żegnam. Nie oczekuję od wirtualnego przeciwnika jakiegoś szacunku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie testuje żadnych teorii, gram z tym co pan EA daje bez kombinowania więc nie mogę tego potwierdzić.

 

Rozumiem, że po trzech wysokich porażkach losuje słabszych graczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba Tadzika, rozgoni tą niemiłą aurę jakimś żartem ;D

Tadzik stworzyłeś potwora ? kiedy chcesz się sprawdzić nim na mój wunderwaffe ?

Od 4 meczy w 2 lidze nie przegralem :D

Jestem hardkorem hiehie

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 4 meczy w 2 lidze nie przegralem :biggrin:

Jestem hardkorem hiehie

Prędzej bym się tu psapako spodziewał niż takiej informacji :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał, że "nie przegrał", czyli było 2-2, 4-4, 3-3 i 5-5 :P

Edytowane przez Sithman
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał, że "nie przegrał", czyli było 2-2, 4-4, 3-3 i 5-5 :P

Jak na drugą ligę i taki mizerny skład to też byłoby sukcesem! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał, że "nie przegrał", czyli było 2-2, 4-4, 3-3 i 5-5

Poza dwoma wtopami Piacha, mam remisy i dwie wygrane :D ale jakie 4-1 np. ;)

Ide na miszcza :D

...kupilem nif Neuera to bedzie z kolanka ładowal meksykanow bo przechodze spowrotem na worldwide ;) lokalnie nie ma na mnie kozaka hahaha

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo ja nie gram :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co??! Zatkało kakało??? :D

Swoja droga to ciekawe czy choc sie utrzymam ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Tadzia koncie grałem z Egipcjaninami, także nie jest najgorzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Egipcjanami to ja nie gram nigdy, bo wiadomo, ze to kultura starożytna i grali w Fifę 200 b.c.

Tysiące lat skilla robi swoje.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić ? W pakach wiatr wieje :)

Sprawdzałem ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Egipcjanami to ja nie gram nigdy, bo wiadomo, ze to kultura starożytna i grali w Fifę 200 b.c.

Tysiące lat skilla robi swoje.

Ja z nimi nie gram, bo drą ryja przez cały mecz. Jak widzę herb, bądź koszulkę z ich ligi, to wychodzę i szukam nowego przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah akbar,czy jakoś tak ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to sie dzieje ze jeden mecz, drugi, trzeci gram pieknie, plynnie i wychodzi mi to co chce zrobic

a tu mecz finalowy i Sturridge przeciwnika gra jak Ronaldo RB :biggrin: a moje morale niskie :sad:

ehh znowu bol dupy mam, gdyby oni to naprawili w 16stce, to momentum, handicap czy cokolwiek to jest to bylaby to gra genialna jak dla mnie

Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×