Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka Pany - Orientujecie się czy jeszcze w empiku dają za fifa 15 70zł? jak tak to chyba się skuszę i 16-tkę wezmę u nich, oczywiscie deluxe edition

 

Tutaj masz cennik gier i ciągle jest tam cena 70zł - http://www.empik.com/gry-uzywane

 

Inna sprawa to, że ponoć mają jakieś chore wymagania co do stanu płyt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jest idealna a raczej była, wczoraj poszła za 80zł :) jakąś pustkę czuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jest idealna a raczej była, wczoraj poszła za 80zł :) jakąś pustkę czuję :)

Empik za tyle kupil czy jakis janusz? bo w idealnym stanie za 50 zl mozna kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chciałem ostatni raz zmienić skład i sprzedać Sanchez Tots. W tym momencie tracę prawie 200 k na nim. Myślałem że ceny już się ustabilizowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik za tyle kupil czy jakis janusz? bo w idealnym stanie za 50 zl mozna kupic.

Na olx sprzedałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



oby nie spieprzyli tego drafta w 16
po miesiacu przerwy odpalilem sobie fife na ps3, jedyny sklad jaki mi zostal to grajki z darmowych paczek bo wszyscy poszli na sprzedaz, pierwszy mecz i trafilem na Polaka z najlepszym mozliwym zlotym skladem bbva jesli chodzi o zawodnikow na poszczegolnych pozycjach (pamietam atak ronaldo, messi, bale) vs moj sklad - https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=gDvXqVO2nLS8s:ps3

oczywiscie gdy strzelalem bramki dostawalem wiadomosci "glupi ma farta" itp. a przy wyniku z czego co pamietam 5-2 zrobil rage quita i po napisaniu mu zeby kupil skilla a nie coinsy dostalem wiadomosc "zazdroscisz mi skladu", smiechlem, skislem i wylaczylem gre... skad sie tacy biora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zadam głupie pytanie ale na ps4 da zaprosic.osobe z która się ostatnio gralo albo gra obecnie? Pamietam na ps3 czesto dostawalem wiadomosci itd a tu tego nie ma chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się doczekać nie mogę kolejnej edycji Ligi PSSite FUT :) Można by już coś w październiku ogarniać panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się doczekać nie mogę kolejnej edycji Ligi PSSite FUT :) Można by już coś w październiku ogarniać panowie :)

 

Będzie! Na początku października, dwa-trzy tygodnie wystarczą na ogarnięcie składu ;) oczywiście jeżeli będą chętni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zadam głupie pytanie ale na ps4 da zaprosic.osobe z która się ostatnio gralo albo gra obecnie? Pamietam na ps3 czesto dostawalem wiadomosci itd a tu tego nie ma chyba?

chyba tylko zakładka znajomi>poznani gracze. U mnie z fifa to nie działa, pewnie dlatego ze mam konto PL, a grę z USA. Na ps3 rożne wiadomości dostawałem, teraz miałem ciszę przez rok :) Na szczęście to już ostatnia fifa w moim życiu była xD Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko zakładka znajomi>poznani gracze. U mnie z fifa to nie działa, pewnie dlatego ze mam konto PL, a grę z USA. Na ps3 rożne wiadomości dostawałem, teraz miałem ciszę przez rok :) Na szczęście to już ostatnia fifa w moim życiu była xD

Ja też mam grę z USA i też mi nie działa.

Jak przy wolnym ruszyć się bramkarzem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam grę z USA i też mi nie działa.

Jak przy wolnym ruszyć się bramkarzem?

Przestawic mur w odpowiednia strone na odpowiednia odleglosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko zakładka znajomi>poznani gracze. U mnie z fifa to nie działa, pewnie dlatego ze mam konto PL, a grę z USA. Na ps3 rożne wiadomości dostawałem, teraz miałem ciszę przez rok :) Na szczęście to już ostatnia fifa w moim życiu była xD

 

Ja mam konto PL , Fife miałem też z PL a mimo to, np. przeciwnik z którym grałem wskakiwał mi w poznani gracze z 3h opóźnieniem, nie raz się tylko zdarzyło , że już w czasie meczu mogłem napisać do opponenta wiadomość, nie działa to tak jak powinno. Na PS3 to były sekundowe sprawy, wszystko intuicyjnie sie robiło, a tutaj trzeba po zakładkach latać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Kompany ma 69, a nie 70, wielu ludzi nie będzie chciało go przez to używać (śmieszne, ale prawdziwe). Jeśli wierzyć testerom wersji beta pace nie odgrywa już tak wielkiego znaczenia i sprint przez szyki obronne rywala będzie znacznie trudniejszy. Siła fizyczna graczy i ich prawidłowe ustawianie znacznie bardziej odczuwalne (zawodnicy ponoć nie zachowują się jak duchy, obok których przebiega się sprinterem). Przekonam się 17, jak ruszy early access na X1.

PS. Bardziej mnie zaskoczyła mocne "cięcie" Yaya Toure. -10 obrony, pracowitość M/L. I w końcu zasłużony upgrade Alaby. Najlepszy lewy obrońca na świecie (choć często grywa na innych pozycjach). Ma wszystko, żeby na lata zdominować tę pozycję. 85 to jak najbardziej słuszny rating. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to bedzie z tym draftem, bo wyglada na latwy sposob nabijania coinsow

Tzn? Nie wydaje mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz 15K a jak dostaniesz przykładowo 2 paczki za 7.5 K to jestes na minus. Bo wiadomo co wylatuje z tych paczek. :)

Zarobisz jak wygrasz 3,4 mecze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie możliwość stworzenia ciekawego ataku w BPL... np. Sturridge - Ibarbo( podobno wypożyczenie do Watford) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki atak miałby sens w 15'stce, teraz może być inaczej :) Mam nadzieję, że pace będzie serio g*wno warty.

 

Jeżeli niczego nie zmienią to przez kolejny rok będziemy się męczyć z główkami -> rajdy graczy pod linię końcową i lipne dośrodkowanie, które na asystach leci idealnie do jakiegoś karła w napadzie, który masakruje wysokich obrońców :o Skąd to znamy... Jestem bardzo ciekaw dema, dopiero wtedy masa graczy to przetestuje, a EA nie będzie kasować filmów z YT z gameplayem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było edycji w której ten napad by nie działał i myślę, że w nowej wersji też się sprawdzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gameplayu w który Sturridge by nie wszedł jak klaps w dobry tyłek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że te wszystkie zmiany będą w Fut? Już dawno temu gra miała wyglądać jak w sezonach i co? Tylko pace będzie się liczyć jak co roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy gra nie miała wyglądać jak w sezonach bo od zawsze to dwa różne gameplaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×