Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tez poszedł draft na swoim koncie(zawodowiec) na razie 2 mecze do przodu i nagle słyszę wyłącz bo leci top model. Podpuściłeś mnie Unki tymi draftami liczę, ze jutro uda nam się zagrać.

Tiwulec w sypialni Cie ratuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. Pierwsze, gdzie do cholery używa się karty kondycji zespołu? Z 15tki nie pamiętam, a tutaj nie mogę tego znaleźć. A drugie, to gracie drafty na nowicjuszu i macie pociąg ze złotem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. Pierwsze, gdzie do cholery używa się karty kondycji zespołu? Z 15tki nie pamiętam, a tutaj nie mogę tego znaleźć. A drugie, to gracie drafty na nowicjuszu i macie pociąg ze złotem?

:triangle:  trening zespołu, oczywiście tam gdzie skład ustalasz

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. Pierwsze, gdzie do cholery używa się karty kondycji zespołu? Z 15tki nie pamiętam, a tutaj nie mogę tego znaleźć. A drugie, to gracie drafty na nowicjuszu i macie pociąg ze złotem?

W składzie klikasz trików i masz zastosuj trening
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem ok 15 managerow z +1% do negocjacji a w klubie dalej widnieje kontrakty +1% nie wiedziec czemu.jakis bug chyba.

Widelki czasem pomagaja albo ludzka glupota.wczoraj ktos kupil odemnie

odemnie japonczyka z 60 ovr za bib 10k.

Wstawie screena z lapka bo na tel nie mam opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem :)ale mam tak podłączoną konsole ze masakra. Na szczęście jeszcze 5minut :laugh: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się jaja. W trade pile mam kartę której nawet nie licytowałem. Wygrałem ja i sobie jest, choć nigdy nawet tego nie zrobiłem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Douglasa coste, goetze, gundogana, diekmeiera i aubameyanga i łącze ich z bpl defem begovic, zouma i mangala plus team Sevilla w składzie tremulina, krycha i konoplanka. Fitness bpl to moreno, Walker, okore, reid, pantilimon, kuyate, fernandinho, payet, gradel, shaquiri i remy. Wolę dwa silne składy niż jednego gracza. Jutro test!!

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costa i aubameyang to moje największe niewiadome. Widziałem ulomow dla których aubameyang robił cuda to myślę, że u mnie też pogra

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem ok 15 managerow z +1% do negocjacji a w klubie dalej widnieje kontrakty +1% nie wiedziec czemu.jakis bug chyba.

Tylko manager, który do składu jest "podpięty" zwiększa ten procent. Śmiało możesz pozostałych sprzedać.

Zagrałem swoje dwa pierwsze mecze w Fifę 16 w tym jeden z Evo, w którym mnie gniótł prawie cały mecz, ale skończyło się 0:0, ciężko strzelić w tej edycji, muszę się jej nauczyć, bo mam wrażenie, że będzie premiować mój styl gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co blokuję więcej kont dla drafta niż 8, Myślę że to nie jest mac adres bo wifi ma inny mac adres niż po kablu, po za tym można sobie na routerze sklonować mac adres jak ktoś ma taką możliwość .

Często używacie tego nowego podania? Nie stosowałem do tej pory ale widzę że warto.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielcie się, jakie formacje u Was najlepiej się aktualnie sprawdzają? U mnie chyba 4-3-3(5). W 15 ulubiona formacja to było 4-2-2-2, teraz chyba nie jest aż tak efektywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko manager, który do składu jest "podpięty" zwiększa ten procent. Śmiało możesz pozostałych sprzedać.Zagrałem swoje dwa pierwsze mecze w Fifę 16 w tym jeden z Evo, w którym mnie gniótł prawie cały mecz, ale skończyło się 0:0, ciężko strzelić w tej edycji, muszę się jej nauczyć, bo mam wrażenie, że będzie premiować mój styl gry :)

Co za głupoty wypisujesz ? Każdy kupiony manager zwiększa procent kontraktow. Wystarczy po zakupie wylogowac sie z futa i wejsc ponownie aby procent sie zgadzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem coraz blizej wypier..enia tej gry ... Bilans w lidze 1-0-6 z czego to wyglada tak: przegrana-przegrana-wygrana(wysranie z serwera)-wygrana-wygrania(wysranie z serwera)-przegrana-wygrana(wysranie z serwera).

Co za gówno EA znowu wypuściło.

 

Rob - Community Manager EA

"There's been a couple of replies in the thread but to make it clear, the team is working to address this issue as soon as possible. It's not a situation we want any of you to be in.

As soon as I have further news I will update this thread. In the mean time I will lock it and leave it sticked."

 

Czyli jest tego tak duzo ze juz nawet czytac tego nie chcą.

Chyba sie wstrzymuje z grą do pierwszego patcha bo inaczej to sie nerwicy nabawie.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na poważnie zacząłem się bawić w fucie dopiero w tym roku, handel, obserwowanie rynku etc. dlatego mam pytanie jak się zachowują karty które mają informy? Martiala złotego przez przypadek kupiłem za 19k ale widze ze ludzie czasami wystawiają i od razu schodzi, czy jego cena wzrośnie? To samo z if martialem obecnie wart 80k, kupiłem za 75k sprzedać go teraz czy poczekać aż wejdą nowe ify ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pamiętaj, że od każdej sprzedanej karty ea pobiera od Ciebie podatek 5%...

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem coraz blizej wypier..enia tej gry ... Bilans w lidze 1-0-6 z czego to wyglada tak: przegrana-przegrana-wygrana(wysranie z serwera)-wygrana-wygrania(wysranie z serwera)-przegrana-wygrana(wysranie z serwera).

Co za gówno EA znowu wypuściło.

Rob - Community Manager EA

"There's been a couple of replies in the thread but to make it clear, the team is working to address this issue as soon as possible. It's not a situation we want any of you to be in.

As soon as I have further news I will update this thread. In the mean time I will lock it and leave it sticked."

Czyli jest tego tak duzo ze juz nawet czytac tego nie chcą.

Chyba sie wstrzymuje z grą do pierwszego patcha bo inaczej to sie nerwicy nabawie.

Ta gra to jeszcze wieksze gowno niz rok temu, zawodnicy sie potykaja o siebie, pilka jkos dziwne lata i ogolnie gra w zbijaka sie zrobila, kto wiecej razy trafi przeciwnika pilka :-) zobaczycie za jakis czas jak pierwsze mylne wrazenie minie jak bedziecie pisac. A i jeszcze strzaly z dalwka jeszzcze wiecej ich wpada za kolnierz bramkarza niz w 15 . Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro już 150k coins idzie kupić za stówaka, jak myślicie: warto? Bo się waham

W życiu... :)

Co do GK. To dzisiaj jeden typek sie machnął i wykonał rożny bramkarzem. Kij tam, problem w tym, ze jak wracał do bramki wyj***l sie na murawę i tak sobie lezal :)

A juz wgl boki zrywać, gdy ktoś ma setkę i wyrzuca go z serwera. Bardzo często spotyka to moich rywali, ja w sumie DNF nie przypominam sobie :) (z winy serwerów)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeszcze wieksze gowno niz rok temu, zawodnicy sie potykaja o siebie, pilka jkos dziwne lata i ogolnie gra w zbijaka sie zrobila, kto wiecej razy trafi przeciwnika pilka :-) zobaczycie za jakis czas jak pierwsze mylne wrazenie minie jak bedziecie pisac. A i jeszcze strzaly z dalwka jeszzcze wiecej ich wpada za kolnierz bramkarza niz w 15 .

Pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić.

Ja jakoś nie tracę wcale bramek z dystansu zbyt wielu, a napewno mniej niż w poprzedniej odsłonie.

Zbijaka aż takiego też nie doświadczam, po prostu trzeba wiedzieć gdzie i jak się podaje.

Nie gniewaj się, ale może pora naprawdę poćwiczyć na offline granie na analogu?

Sorry, ale ja bym chyba połamania kciuka dostał w tej edycji gdybym miał grać na krzyżaku.

I wcale nie jest to jakiś przytyk z mojej strony, bo sam wychowując się na ISS/PES jak w którymś roku weszło sterowanie analogiem, to miałem cholerny z tym problem.

Roku już nie pamiętam, ale samo uczucie i to jak dziwnie bezwładnie mi się na początku grało już tak.

Tylko że to było lata temu!

Tej edycji można sporo zarzucić - rozłączające serwery, karne z kapelusza, kilka drobnych glitchy z zakupami z katalogu, ale do cholery nie gameplay!

I wybacz, ale gorszego gówna niż Fifa 15 to się nie da wypuścić. Chyba, że ostatnie PES-y, ale to inny temat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja to mam chyba szczescie. Rozegralem ponad 100 meczów i ani razy mnie ne wywalilo, lagi moze na palcach jednej reki...

Obym se nie wykrakal hehe. Cos wiadomo o patchu w najblizszym czasie jakimkolwiek ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na xboxie rozłączało wiele razy podczas weekendu , trudno choč kilka epitetów poszło soczystych :) Rzut oka na forum ea , widzę że wiele wątków z obu konsol dotyczy tego problemu więc raczej nie jest to "net" .. Ale gra się świetnie tak czy siak , fajne są te dryblingi i ogólnie więcej jest przypadkowości w tej części choćby te karne nieraz z kapelusza ale taki jest futbol przecież , ja bym ogólnie nawet dał randomowe pomyłki przy spalonych ale pewnie już by curvicy niektórzy dostali hehe :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez poszedł draft na swoim koncie(zawodowiec) na razie 2 mecze do przodu i nagle słyszę wyłącz bo leci top model. Podpuściłeś mnie Unki tymi draftami liczę, ze jutro uda nam się zagrać.

Nie wiem czy to jakiś babol,czy problem z serwerami,ze nie udało nam sie połączyć. Na tyle prób choć jeden raz powinno nam sie udać zagrać.

Z drugiej strony to może to i dobrze,bo miałem takiego stresa przed tym meczem,ze pad mi w rękach latał :)

Tadziu,może z Tobą uda mi sie policzyć ?

;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja to mam chyba szczescie. Rozegralem ponad 100 meczów i ani razy mnie ne wywalilo, lagi moze na palcach jednej reki...

Obym se nie wykrakal hehe. Cos wiadomo o patchu w najblizszym czasie jakimkolwiek ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Ja mam to samo Tom, lagów praktycznie zero, rozłączeń również. Co do samej ry Malix to również się nie zgodzę, praktycznie nie odczuwam żadnej ingerencji, balans zajebisty, można spokojnie bez trików zrobić fajny zwód, do tego Fight jest na całej szerokości boiska, akcja toczy się non stop, wyniki również to pokazują, bardzo mało hokejowych, ja osobiście stwierdzam, że to najlepsza odsłona Fify począwszy od 09 , w którą grałem jeszcze na PC, oczywiście masz prawo do swojeo zdania, ale pisząc , że jest orsza od 15, wnioskuję , że rajdy Ci pasowały :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×