Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniam Benteke na Falcao, dla mnie belg jest jakis drewniany i 3* sztuczek go jednak dyskwalifikują :/
Grał ktoś w tej edycji Falcao ?

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Miałem w drafcie ostatnio Rondona z WBA i jaki to jest koks to nie mam pytań, szybki, silny z dobrym strzałem, myślę żeby go sobie do swojego składu zaciągnąć bo jest w dość dobrej cenie. Mi po paru meczach posuchy odpalił Martial i chyba trzeba się nim nauczyć grać, ogólnie niezły kot. Welbeck w tej nowej fifie jakiś taki mizerny w 15 uwielbiałem nim grać tak teraz no mocno średni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też sprzedałem Welbecka. U mnie objawieniem jest Jerome, niby słaby, ale przywalić umie. Ma więcej goli od Remiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Miałem w drafcie ostatnio Rondona z WBA i jaki to jest koks to nie mam pytań, szybki, silny z dobrym strzałem, myślę żeby go sobie do swojego składu zaciągnąć bo jest w dość dobrej cenie. Mi po paru meczach posuchy odpalił Martial i chyba trzeba się nim nauczyć grać, ogólnie niezły kot. Welbeck w tej nowej fifie jakiś taki mizerny w 15 uwielbiałem nim grać tak teraz no mocno średni.

Mam Rondona i gra rotacyjnie z innym napastnikiem. Zdecydowanie najlepsza trójka napastników BPL za stosunkowo niską cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C3ny leca jak uj, wczoraj karty szly po 4k dzisiaj chodza 2k. Pewnie skocza po poludniu, ale jutro pewnie powoli w dol znowu

Fatalnie, trochę w ify wczoraj zainwestowałem :/

Ja musze przestać w to grać z gorączką... z handlem nie trafiam, do 10 9 ligi spadłem po samych porażkach... a i tak nie mogę się powstrzymać od grania.

Wczoraj nie dałem rady odpalić, ale dziś już nie wytrzymam.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też sprzedałem Welbecka. U mnie objawieniem jest Jerome, niby słaby, ale przywalić umie. Ma więcej goli od Remiego :)

To jest nas trzech po tym jak dobrze mi się grało Welbeckiem w 15-tce postanowiłem go wypróbować i po paru meczach poszedł do żyda

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś spara? Przyblokowalem sie cos i musze poczuc fantazje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie fajnie, ale trochę opóźnienia czasem sprawiaja ze gra sie tak ch**owo :D

Trzeba wyczuc wykonczenie akcji bo wiele meczy remisowalem badz przegrywalem przez nieskuteczność. Aaa i gra mnie chyba nie lubi bo tyle poprzeczek mam i slupkow ze glowa mala :D

Ping mam 70-100 i nie więcej więc chyba nie jest to wina neta ? Wiem ze to dosc sporo ale ping tak nie skacze

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś  Di Natale na CAM? Właśnie wyrwałem za 1500 jako backup dla Callejona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Grał ktoś  Di Natale na CAM? Właśnie wyrwałem za 1500 jako backup dla Callejona.

 

Nie grałem, ale ze statystyk zapowiada się nieźle - podania, strzały dobre. Callejon to u mnie najlepszy strzelec, ale gorzej z podaniami.

Zastananawiam się czy z Cerciego nie spróbować zrobić CAM.

Koledzy czy można kupić gdzieś sam dodatek DELUX do mojej zwykłej edycji?

Poszukaj na alledrogo czy ktoś samych kodów nie sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cerci to w prawdziwej piłce właśnie bardziej ofensywny pomocnik niż skrzydłowy, powinien się sprawdzić. Możesz spróbować, a na prawe skrzydło polecam Berardiego, niedrogi i bardzo solidny.

 

BTW mój nowy pomysł na LW to Perisić, trochę wolniejszy od reszty, ale za to podania, strzały i drybling 80, a siła 74. 

 

BTW2 Wczoraj się ucieszyłem, że trafiłem "okazję" i wziąłem Palacio na handel za 6300, teraz nie mogę go sprzedać z głupim 500 zysku :/

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cerci to w prawdziwej piłce właśnie bardziej ofensywny pomocnik niż skrzydłowy, powinien się sprawdzić. Możesz spróbować, a na prawe skrzydło polecam Berardiego, niedrogi i bardzo solidny.

 

BTW mój nowy pomysł na LW to Perisić, trochę wolniejszy od reszty, ale za to podania, strzały i drybling 80, a siła 74. 

 

BTW2 Wczoraj się ucieszyłem, że trafiłem "okazję" i wziąłem Palacio na handel za 6300, teraz nie mogę go sprzedać z głupim 500 zysku :/

Berardiego kupiłem 20 minut temu :D

Perisic u mnie gra, narazie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perisićia masz na LM, czy LW? Boję się, że na skrzydłowego trochę zbyt wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz takim czymś cisne.

d2912e0dba8252ab3434c462fa058bb6.jpg

Brakuje mi Cazorli/De Bruyne, ale co zrobię? Nic nie zrobię :) Irytuje mnie strasznie ta chemia od kilku edycji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perisićia masz na LM, czy LW? Boję się, że na skrzydłowego trochę zbyt wolny.

Na LM, jeszcze nie próbowałem żadnej taktyki ze skrzydłowymi. Po rozczarowaniu 4-1-2-1-2 gram teraz 3-5-2 i jest lepiej. Dużo lepiej.

 

@Foxter zacnie dobrany skład. Gratki.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie taki skład i jeszcze bańka na koncie xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z IFów narazie tylko Baccę dorwałem wczoraj. Dzisiaj pierwsze testy. W pierwszym meczu chłopak był trochę nieśmiały, ale w drugim hattrick i piękna ocena:

 

1qn5f9.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie taki skład i jeszcze bańka na koncie xD.

To jest mój fitness :)

@up Higuaina koniecznie dokup :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Higuaina koniecznie dokup :)

Wiem, czaiłem się na niego wczoraj, ale w końcu zainwestowałem w inne ify na handel i narazie nie mam za co.

Może do wieczora coś sprzedam, to będę polował na niego.

A jak nie dziś, to byle do środy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy jest w plecy bo ceny spadły :P

Zacząłeś ogarniać podstawy, to teraz lekcja druga: cierpliwości ;)

Jak nie teraz, to w weekend się odkujesz.

 

Zauważyłem na XO co jest trendy w tym roku - oczywiście BPL i koniecznie! Janek Bolasie w składzie. Co drugi przeciwnik tym gra.

A jak na PS4?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że przetrzymać karty i sprzedażą się w weekend? Bo średnio około k jestem w plecy na karcie w chwili obecnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×