Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

panowie to ile tych kont max na drafta da radę? ja założyłem 9 i normalnie wszystko gra, nawet w paczce powitalnej brązowej ifa trafiłem brązowego :)

To było ostatnie konto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam ogromny problem ze znalezieniem przeciwnika w grze. Wiecie w czym może tkwić problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że patent znalazłem bo coś pozmieniałem :) A co później wyskakuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że kart nie przerzuci się na główne konto, tylko coinsy (czyli to co wpadło z paczek trzeba sprzedać) ?

Dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że patent znalazłem bo coś pozmieniałem :) A co później wyskakuję?

Że osiągnięto limit kont fut na tym systemie

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegrywałem 6 meczy pod rząd ostatnio z taktykami róznymi 4-3-3 i tymi z poprzednich części 4-2-1-2 a wystarczyła zmiana na 3-5-2 i mistrzostwo 8 ligi i wydaje mi się dobrze zbalansowana mimo, że nadal mam w obronie jakiś włoskich ogórków nie licząc Maicona, który jest nie do przepchnięcia i jego gra w obronie powoduje,że ręce same składają się do oklasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla wszystkich, którzy mają problemy z zagraniem ze znajomymi. Dodzwoniłem się, do Ea Sport i tam uzyskałem następujące informacje.


Witam serdecznie.



Dziękuję za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts.

Mam na imię Roland i cieszę się, że mogłem Panu pomóc.

Prosze upewnic się, że poniższe porty umożliwiające grę online są otwarte. Mozna to zrobic kontaktujac sie z Pana dostawca internetu. Są to porty, które muszą być otwarte w obu kierunkach przychodzących i wychodzących:

https://help.ea.com/pl/article/online-ports-for-fifa-16
Porty do gry Fifa 16 PS4
UDP 3074, 3478-3479, 3659, 6000
TCP 80, 443, 1935, 3478–3480, 3659, 10000–10099, 42127

Strona z instrukcjami do routerow : http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pomogło w FIFIE 15 wyłączenie w routerze Upnp i wrzucenie IP konsoli do DMZ. Powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pomogło w FIFIE 15 wyłączenie w routerze Upnp i wrzucenie IP konsoli do DMZ. Powinno działać.

A ma to tez jakis zwiazek z lagami w grze online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegrywałem 6 meczy pod rząd ostatnio z taktykami róznymi 4-3-3 i tymi z poprzednich części 4-2-1-2 a wystarczyła zmiana na 3-5-2 i mistrzostwo 8 ligi i wydaje mi się dobrze zbalansowana mimo, że nadal mam w obronie jakiś włoskich ogórków nie licząc Maicona, który jest nie do przepchnięcia i jego gra w obronie powoduje,że ręce same składają się do oklasków.

Miałem to samo (może oprócz 4-3-3 bo jakoś nie lubię bez skrzydłowych grać) i też ostatnio spróbowałem 3-5-2 i gra się świetnie.

W ogóle w tej grze zmiana formacji jest jakoś bardziej zbalansowana niż w 15, piłkarze wiedzą jak się ustawiać i można śmiało poszukiwać ulubionej formacji dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma to tez jakis zwiazek z lagami w grze online ?

 

szczerze wątpię, bardziej lagi są związane z jakością połączenia i netem Twoim i przeciwnika.

Ja prawie zawsze hostuje grę i lagów mało uświadczam.

Najlepiej oczywiście podpiąć ps4 pod kabel wg mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam net 6mbit i zero lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś 70k. W kogo warto zainwestować ? IF Martial ? Gram na pc jak by co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę z przodu postawić Aubama albo z Prawej douglasa Coste...wtedy na srodku zagra Ramos albo z prawej Volland.

 

Ktoś się wypowie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam robie  i probuje wiec pytam ktory wariant byscie wybrali :P na CAM mam mullera wiec srodek jest troszke wzmocniony. Jak wezme coste to na drugie skrzydlo moge wsadzic konoplianke bo jakis grosz zostanie :P

 

chyba ze jeszcze kogos proponujecie na srodek :)

Edytowane przez Frankol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha takie asy w której lidze grają?

6 :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie robisz trikow to nie przeplacaj

tu nie chozi tylko o triki, lewa noga, bundesliga, brazol, ponad 90pace i 75strzelania z 85 dryblingu - po postu dobra karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile chodzi Ronaldo na PS4? NIF

Teraz chyba 1,7k. Ale spokojnie można go wyrwać taniej :)

Co do 16. Ja mam problem z wyszukaniem rywala, który mi wpie****i. Dość długo szuka oponenta. Zastanawiam sie, czy jest to wina 16, czy tego raczkującego jeszcze u nas mega hiper ultra jol internetu lte :)

Niestety netu po kablu nie mam od miesiąca w ps4 i za cholerę nie chce mi sie szukać juz rozwiązania. :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem za 63 więc nie najgorzej :P To na Środek wpróbuję tego Ramosa tak jak mówiłeś. za plecami ma Mullera to dadzą rade chłopaki. A przynjamniej na tym co zaoszczędziłem bedę mógł postawić konopie na lewym ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli handluje teraz grajkami pokroju 4-5k to może być tak że cena ich może bardzo spaść? Jeśli tak to w jaki dzień może to być?

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli handluje teraz grajkami pokroju 4-5k to może być tak że cena ich może bardzo spaść? Jeśli tak to w jaki dzień może to być?

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Możliwe, że jak jutro o 16 ogłoszą TOTW z RL jako RB, to będzie spadek. Ale możemy gdybać jak bardzo ceny siądą ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×