Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram sie pobic swoj rekord z 15 :d czyli z 2 porazkami doszedlem do 1 ligi z Lewym i hero Hazardem

Na razie to Piachu dzieli i rzadzi ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o pierwszych ligach a ja właśnie do 6 i to jako mistrz modliłem się w czasie meczu o awans żeby tylko mnie nie wywaliło bo gniotłem gościa aż miło i w końcówce kreci się te kółeczko myślę za jakie grzechy.Na szczęście po 5 sekundach wszystko wróciło i mistrzostwo było formalnością :biggrin:.Jednak sparingi z dobrymi graczami dają efekty i muszę zrobić ukłon w waszą stronę bo jak się uczyć to od lepszych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie spadłem z szóstej, w meczu o utrzymanie prowadziłem 4:0 i też zobaczyłem kółeczko, niestety w moim przypadku skończyło się rozłączeniem i zaliczoną przegraną :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to Piachu dzieli i rzadzi ;D

Ja nigdy sie nie spiesze z liga online, wole poznac mechanizm gry pykajac dziadami na innych kontach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy sie nie spiesze z liga online, wole poznac mechanizm gry pykajac dziadami na innych kontach

Piachu widac poznal szybko :biggrin:

 

Jak ktos chetny na spar to wlasnie wbijam, psnid: Olo2014

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja awansowałem do 7(!) ligi bez porażki, z bilansem 3-6-0 ;D

Jeszcze z głupa zagrałem złoty puchar, który jakimś cudem udało się wygrać i to gładko. Bardzo powoli chyba zaczynam łapać tę grę, ale nadal bardzo dużo jeszcze przede mną.

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu widac poznal szybko :biggrin:

 

Zanim rozpakowałeś fifę, to piachu już był w 3 lidze i wygrał drafty na wszystkich kontach z darmowymi tokenami :D Przecież pisał, że miał 2 tyg urlopu :) Zapewne nie był to przypadek :D Przynołlajfił, jak to mówią na innym forum ;D 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu widac poznal szybko :biggrin:

 

Jak ktos chetny na spar to wlasnie wbijam, psnid: Olo2014

Spokojnie, mam juz Lewego ;) chyba nikt go tak nie kontroluje jak ja :D w 15 na jednym koncie od 10 do wygrania 1 mial srednia prawie 3 gole na mecz ;) po prostu uwielbiam ta karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, mam juz Lewego ;) chyba nikt go tak nie kontroluje jak ja :biggrin: w 15 na jednym koncie od 10 do wygrania 1 mial srednia prawie 3 gole na mecz ;) po prostu uwielbiam ta karte

Miałem takie samo wrażenie co do Sturridga w 15`. Wydawało mi się, że opanowałem karte na maksa. Wiedziałem czy dobiegnie jak się zachowa, że przegra/wygra pojedynek, z jakiej pozycji uderzyć itd... Teraz zabrali mi gwiazdke sztuczek, zwlekałem z kupnem ze względu na cenę ale już jest i będę dziś w nocy testował :)

Staridż, coś mało na niego gram w 16 :)

ano właśnie, ja to samo...Całą karierę miałem go w 15`, spadł z ceny teraz więc zobaczymy czy ...stara miłość nie rdzewieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbotowcy, zobaczcie sobie na rynku transferowym piłkarza z Rubina Kazań - Kverkevelię, bardzo solidny środkowym obrońca do składu z ligi rosyjskiej. Ale ja nie o tym - zwróćcie uwagę jak ktoś robi na nim "fixing". Praktycznie 4 strony kart zamykają się w przedziale 3-4k. Żadnych wyjątków, a jak są to znikają - fixing ;).


BTW, tak patrzę na kartę Butragueno i Shevchenko i jestem pewien, że Ukrainiec to byłby rzeźnik wcale nie gorszy niż Hiszpan, ale wolę wydać 500k więcej tylko dlatego, że Sęp to Sęp. 

Jak ktoś testował w 16 Larssona to też niech się podzieli wrażeniami, bo w 15 to był niezwykły napastnik. Nie wiem czy przy obecnej mechanice gry będzie równie dobry, ale w 15 wielką sztuką było nim nie strzelić w meczu bramki. Niezależnie z kim się grało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduje. Tarasov namieszales mi w glowie. DeB out, if B. out, DiM in, Ibra wyrwany botom z przewodu.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tylko dobre zmiany to wprowadzi ;). Pokaż jak to po modyfikacjach "11" wygląda. Teveza odstawiłeś? Jak tak to ciężka decyzja. Cholernik jest doskonały, tylko ta liga nieszczęsna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez wraca do składu. Ibra przy nim wygląda jak Ślusarski przy Lewandowskim.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza ikonka krawatu u zawodnika?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj obskoczyłem dobry wpie...ol w forumowej lidze :D bardzo słaby dzień wczoraj miałem, przed patchem mam wrażenie, że lepiej mi się grało w obronie :( chyba więc trzeba wrócić do gry ustawieniem 4231, z dwoma CDM, żeby trochę wzmocnić obronę, lub 41212 bez skrzydeł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez musze zmienic formacje bo w drafcie gram zawsze ofensywnie ze skrzydlowymi a w lidze (4-1-2-1-2) i pomocnicy strasznie zamulaja, zmienialem im juz wytyczne zeby biegli do przodu itp itd i jedynie gralo mi sie dobrze zmieniajac na atak cala druzyna ale wiadomo jak to sie moze skonczyc ;p kontry z pp i lp ida jak krew z nosa, co innego 4-3-3, karty zmian pozycji pojda w ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że kilka tyg. po premierze wjechać do 2,1 ligi to małe piwo bo wybaczcie ale gdzieś do 3 ligi to nie są przeciwnicy poważni. Zaraz po premierze piąć się w górę to już trudniejsza sprawa bo gra się z najlepszymi ;) a to, że miecha po premierze starridz strzela milion goli na mecz w lidze 8 to nawet nie warto o tym pisać jeżeli przerasta się rywali o klasę.

Doskonale pokazuje to sytuacja w złotym pucharze, gdzie gram fitness składem żeby podladowac szwabow, poziom tam niski, od premiery raz przegralem w półfinale bodaj. Tam rzadko spotyka się poważnego rywala bo nagrody są nie warte gry. Kozaki to albo liga albo draft

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trzaskam się między2/3 liga i jak trafię3 bramy na mecz to jest cud a tutaj napal bo ktoś strzelił 7 bramek w 7 lidze kayle walkerem na st z 3 chemii i oczywiście polecam bo jest super!@! :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trzaskam się między2/3 liga i jak trafię3 bramy na mecz to jest cud a tutaj napal bo ktoś strzelił 7 bramek w 7 lidze kayle walkerem na st z 3 chemii i oczywiście polecam bo jest super!@! :-)

Ja ze dwa dni po premierze nie mogłem z 3 wyjść, trochę się przetasowaly ligi i poszedłem wyżej, później udało się wygrać pierwszą ale wiem, że to był mój dzień konia, bo 8 spotkań wygrać w 1 to trudniejsza sprawa

Pada mało goli bo dopóki ktoś nie strzeli to gra się dosyć defensywnie - ktoś strzeli, gra się otwiera i wtedy ewentualnie można coś więcej wbić. Ale kilka spotkań 1-0,0-0 zagralem

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej zasadzie w fucie dobiera przeciwnikow ale dziwne rzeczy się tu dzieją. 4 ligę wygrałem bez przegranej, wychodziło mi wszystko i miałem wrażenie że dobiera mi samych leszczy, 3 mecze w wyższej lidze to samo ale od tamtej pory jakas masakra. Same koks składy i z 10 meczy w plecy :-\

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pomyslu do trejdowania poza snajper shotem, zerkam na streamy twitcha i w sumie to wszyscy leca tym sposobem, zerkam na ich liste sprzedanych kart, moze jakis rodzynek sie trafi na ktorym bedzie mozna cos zarobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×