Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślę i chyba puszczę topowe nify, kupię dobrą Legendę i nakupuje tanich odpowiedników... I poczekam co się będzie działo.

Bo jak spadną o kolejne 40%-50% to będę w dupie. 

Max sprzedaj drogie NIF karty i kup ewentualnie Legendę. Popatrz na moje składy. Uwierz mi, że obrona i środek pola są absolutnie mocarne, a kosztują grosze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś albo w piątek z mega packami oczywiście :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam zbierać baty w 7 lidze, czas sobie odpocząć od FIFY :/ dobrze, że wyszedł dodatek do Wiedźmina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam zbierać baty w 7 lidze, czas sobie odpocząć od FIFY :/ dobrze, że wyszedł dodatek do Wiedźmina ;)

I tak wrócisz, szybciej niż Ci się wydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zrobiłem sobie przerwę. Aż jeden dzień trwała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES, dzięki tak zrobię - za szybko tylko wystawiłem - z zawyżonymi cenami, nie przemyślałem, że te mendy mogą dać Ronaldo RB i wtedy będzie za późno.

Wczoraj pograłem w dodatek Wieśka i mi racjonalne myślenie wróciło...

EA w tej edycji ma jedno zadanie - nie dać zarabiać, by sobie paczki otwierać za coinsy beztrosko. 

Natomiast w paczkach, człowiek zaczyna się cieszyć jak za 7 500, wpadnie mu jeden gold rare, którego można na QS puścić za 600 coinsów - ale to odbije się im czkawką, bo ludzie w końcu powiedzą - fuck you, nie kupuję, bo i tak nic nie mam z tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja z 0 pojęciem o handlu trochę zrobiłem tzn że da się zarabiać, mi się odechcialo bo trzeba nad tym siedzieć, a ja wolę grać. Nie wyobrazam sobie, że ktoś ogarnięty w handlu płacze, że nie da się zarobić :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno Wam napiszę... Nie ma co inwestować w IF.

1) Będą dorzucać tyle nowych, że ludzie będą chcieli wymieniać i nie będą przetrzymywać* tego co mają.

2) Jak jakaś karta będzie osiągała max to nim to nastąpi, EA obetnie górne widełki lub nie będzie podwyższać. 

*Fresh może być na + , ale patrzcie punkt 2. 

 

Zarobić się da, ale nie mówimy o wacikach tylko o złotych strzałach... A to jest zbyt ryzykowne.

Powiedzmy, że mam z nif 11 obecnie 900 000, RB Ronaldo, SIF Lewandowski, promocje, wianki i sialalala i mam jutro 450 000. 

Za dużo niewiadomych i administracja EA, która może nagle zmniejszyć widełki lub wywalić handel... I co wtedy. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygodnia nie gram w to i mimo lekkiego ciśnienia dobrze mi z tym.

Trzeba tylko sobie znaleźć inną grę, bo inaczej umarł w butach.

Najśmieszniejsze jest to, że pisząc ten tekst przyszło mi do głowy iż brzmi to jak wyznanie jakiegoś narkomana :D

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja z 0 pojęciem o handlu trochę zrobiłem tzn że da się zarabiać, mi się odechcialo bo trzeba nad tym siedzieć, a ja wolę grać. Nie wyobrazam sobie, że ktoś ogarnięty w handlu płacze, że nie da się zarobić :P

Zauważ, że zarobiłeś to przed ceregielami z karami hero, hh, powiększeniem totw (które też wpływa, bo zwiększa szanę na SIFy, TIFy) itp.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym może się w głowach poprzewracalo, że są gejtsami fut, jak coins były po zł i nikk nie patrzył za ile kupuje :D

Zauważ, że zarobiłeś to przed ceregielami z karami hero, hh itp.

Skund wiesz kiedy to zrobiłem ?:p hero smigalo a ja kartami za grosze handlowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo, że de Bruyne, De Gea i Godin mają IF, nie takie słabe to TOTW...


Niektórym może się w głowach poprzewracalo, że są gejtsami fut, jak coins były po zł i nikk nie patrzył za ile kupuje :biggrin:

Skund wiesz kiedy to zrobiłem ? :P hero smigalo a ja kartami za grosze handlowalem

Zaglądam sobie na ladderboards w transfer profit więc wiem :) Był wtedy jakiś jeden hero i bez większych hh. Da się zarabiać, wczoraj np kupiłem 20 Krychowiaków za 4-4.1k, do teraz wszystkie mi zeszły po 4.6k. Jakby mi się chciało 100 kupić to i profit były sensowny :)

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że zarobiłeś to przed ceregielami z karami hero, hh, powiększeniem totw (które też wpływa, bo zwiększa szanę na SIFy, TIFy) itp.

 

Dokładnie, ja zarobiłem hajs w pierwszym tygodniu - później już ciągle lekko w plecy, bo ceny skaczą jak porąbane. 

Dzięki EAA miałem dobre przygotowanie i drop z paczek przed premierą, był diametralnie inny niż obecny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio liczyliście na słabe totw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zrobiłem sobie przerwę. Aż jeden dzień trwała :)

Też zrobiłem sobie przerwę po spadku do 6 ligi... posiedziałem chwilę, zrobiłem spaghetti, co zrobiłem potem ? A no włączyłem właśnie fifę i muszę wybić się z tej wrednej ligi :biggrin: CHCE DO 4!!! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuer jest jeszcze:) na futhead juz jest cały pokazany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabe totw to bedzie - jak sie ligi skoncza ;D a nie sorry, pozniej jest Euro 2016 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widze ze if Boateng zostaje u mnie na dluzej chyba nawet zaczne nim grac bo zrobilem bundes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, De Bruyne i Neuer na liście mi leci lekko powyżej rynkowych - w mordę... Wina Tuska. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×