Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiadomo, że de Bruyne, De Gea i Godin mają IF, nie takie słabe to TOTW...

Zaglądam sobie na ladderboards w transfer profit więc wiem :) Był wtedy jakiś jeden hero i bez większych hh. Da się zarabiać, wczoraj np kupiłem 20 Krychowiaków za 4-4.1k, do teraz wszystkie mi zeszły po 4.6k. Jakby mi się chciało 100 kupić to i profit były sensowny :)

Sadze, że i dziś da się zarobić dokładnie jak zrobiłem to ja, tylko ja miałem +- 200c na karcie, a na to trzeba czasu żeby coś z tego urodzić.

No widzisz, da się, to to rób, a nie liczysz, że frajerów szybko Ci kieszeń naboje jak w fut15

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem zaraz po premierze to ta gra to większe gówno niż 15 i 14 razem wzięte a teraz po patchu to już w ogóle fajans się zrobił , mam wrażenie jakbym grał w parę lat starszą gre niz rok temu, graficzne błędy na poziomie bety to jest niedpopuszczalne poprostu jak taką niedopracowaną grę można wypuścić na rynek

Też tak uważałem, ale po wyzbyciu się nawyków z wcześniejszych edycji stwierdzam, że jest, to najlepsza odsłona Fifa w jaką grałem. Ma sporo błędów, dalej czuć skrypty, ale nie są już tak dokuczliwe ponieważ przeniesiono akcenty z arcade bardziej na symulację. Koniec łatwych zagrań. Koniec z 80%up skutecznością długich prostopadłych podań mijających wszystkie linie obrony, urealniono skuteczność prostopadłych podań górą (osławione  L1+trójkąt). Nie zauważyłem, by bezmyślne dośrodkowywania ze skrzydeł były skuteczne. Teraz gameplay promuje rozgrywkę jaką lubię i jaką gram. Podania bez przyjęcia są skuteczne, ale na krótkich i średnich dystansach, prostopadłe po ziemi są efektywne tylko na krótkich odległościach. Ja lubię "ciasną" grę i dlatego szybko się odnalazłem. Do tego poprawiono drybling oparty o balans i up tempo. W zasadzie nie mam zastrzeżeń do obrony. Nie tracę więcej niż dwa gole. Na kilkadziesiąt spotkań tylko raz straciłem trzy bramki. Trzy po karnych  ;) 

Na chwilę obecną mogę stwierdzić, że EA spełniło moją prośbę sprzed roku. Połączyli gameplay PES'a i Fifa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calhanoglu moze byc dobra opcja do Bundes, bedzie pewnie blisko discard latal, chyba ze ma inna pozycje niz CM/CAM, bo nie widze z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wrócisz, szybciej niż Ci się wydaje ;)

Na pewno przez dłuższy czas nie będę grał z taką intensywnością jak teraz. Mam dosyć gry z kasztanami, których gniotę przez cały mecz i przegrywam po farfoclu/karnym z dupy/rajdzie z pierdyliardem sztuczek. A taka była fajna gra na początku, nie mogłem awansować z 10 ligi, ale grało mi się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze, że i dziś da się zarobić dokładnie jak zrobiłem to ja, tylko ja miałem +- 200c na karcie, a na to trzeba czasu żeby coś z tego urodzić.

No widzisz, da się, to to rób, a nie liczysz, że frajerów szybko Ci kieszeń naboje jak w fut15

Jak mam czas to robię, miałem półtora tygodnia opóźnienia w starcie i mam 770k transfer profit, może nie cuda, ale drużynę mam przyzwoitą. Teraz kulam na Bale/Neymara, już mam 240k na koncie, ani blisko ani daleko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calhanoglu moze byc dobra opcja do Bundes, bedzie pewnie blisko discard latal, chyba ze ma inna pozycje niz CM/CAM, bo nie widze z telefonu

St ma lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego poprawiono drybling oparty o balans i up tempo.

To brzmi jak kiepski żart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam czas to robię, miałem półtora tygodnia opóźnienia w starcie i mam 770k transfer profit, może nie cuda, ale drużynę mam przyzwoitą. Teraz kulam na Bale/Neymara, już mam 240k na koncie, ani blisko ani daleko :)

Bale nie polecam, lepiej niż rok temu ale nadal kuleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w Krychowiaka się opłaciła, kupiłem 40 poniżej 2000... LOL. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile teraz?

Póki co nie ma już po 3000, są jeszcze po 4000 ale za chwilę też nie będzie... Myślę, że 100%-150% przebitki będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale nie polecam, lepiej niż rok temu ale nadal kuleje

Dzięki. Myślę też o sprzedaniu obecnego BBVA i wymianie na bundes. Nigdy nie grałem w FUT czymkolwiek innym niż BBVA. Mój team jest teraz warty +/- 320k, na koncie mam jeszcze 240k, złoży z tego mocne bundes? Pytam bo ludzie pisali tu o milionie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w Krychowiaka się opłaciła, kupiłem 40 poniżej 2000... LOL.

Ale tyle co żeś się naplakal to należało Ci się :)

Dzięki. Myślę też o sprzedaniu obecnego BBVA i wymianie na bundes. Nigdy nie grałem w FUT czymkolwiek innym niż BBVA. Mój team jest teraz warty +/- 320k, na koncie mam jeszcze 240k, złoży z tego mocne bundes? Pytam bo ludzie pisali tu o milionie...

Milion to fantazja :p zlozysz za to co masz z palcem w nosie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Myślę też o sprzedaniu obecnego BBVA i wymianie na bundes. Nigdy nie grałem w FUT czymkolwiek innym niż BBVA. Mój team jest teraz warty +/- 320k, na koncie mam jeszcze 240k, złoży z tego mocne bundes? Pytam bo ludzie pisali tu o milionie...

Ceny leca tak w dol, ze spokojnie zlozysz mega sklad za 500k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA w tej edycji ma jedno zadanie - nie dać zarabiać, by sobie paczki otwierać za coinsy beztrosko. [...] Natomiast w paczkach, człowiek zaczyna się cieszyć jak za 7 500, wpadnie mu jeden gold rare, którego można na QS puścić za 600 coinsów - ale to odbije się im czkawką, bo ludzie w końcu powiedzą - fuck you, nie kupuję, bo i tak nic nie mam z tego. 

Jak już ludzie zrozumieją, że na chwilę obecną w paczkach jest szrot jak nigdy dotąd i przestaną kupować FP, to EA zwiększy drop i ludzie rzucą się ponownie na zakupy. Wbrew temu, co wielu głosi w EA nie pracują idioci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Kanadyjczycy nie potrafią nawet statystyk na kartę przenieść. Krychowiak nie będzie miał 77 defensywy, bo jego NIF ma 82. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 nieźle ab zadziałał. W ciągu kilku minut skupione zostały wszystkie karty Krychowiaka z przedziału 4,5k - 5.5k. Jakoś nie wierzę, że to ludzie wykupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mi Neuer poszedł za 220 000... Kupiłem z dużą przebitką - ale i tak mnie nerw złapał.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×