Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się robić bbva ? Taki np 433-2 z moya, gaya, laporte, varane, de Marcos, krycha, Perez, rakitic, Konopka, vela i martinez? Szczególnie martinez 88 finishing, 82 strzał, 81 tempo i 4/4 to musi być maszyna!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być trochę ciężkie do zrozumienia, ale jak się robi takie szybkie ruchy/zwody lub jakieś szybkie zagrania z piętki (nie jest to heel chop, tylko trochę szybsze i nie łamie aż tak bardzo w inną stronę). Bo oglądam sobie jakieś streamy lepszych graczy, gdzie właśnie tymi szybkimi kombinacjami + jakieś efektywne sztuczki i przechodzą przez obronę jak nóż w masło, a ja w ataku się męczę niesamowicie bo te lepsze sztuczki tylko czasem wyjdą, a podać momentami nie ma do kogo. Czasem za pomocą L1 coś podobnego wychodzi, ale jednak on odpowiada za ten no touch dribbling i często gubię przy tym piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się robić bbva ? Taki np 433-2 z moya, gaya, laporte, varane, de Marcos, krycha, Perez, rakitic, Konopka, vela i martinez? Szczególnie martinez 88 finishing, 82 strzał, 81 tempo i 4/4 to musi być maszyna!!

Ja zrezygnowałem, bo środek pomocy słaby fizycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak Wy to robicie, ze macie Ibre, DeBruyne itp itd. Dzisiaj drugi raz zainwestowałem w punkty bo są te mega paczki. Wydałem ponad 80zł i najlepsza karta jaka trafiłem to Totti który poszedł za 900 coinsow. Za pierwszym razem trafiłem tylko Nasriego. Podsumowując mam Francuza trochę kontraktów i jakieś 30 tys coinsow za 164 złote. Nie liczę od razu na Ronaldo, Messiego czy Ibre no ale bez jaj. Czuje się niezłe w*******y przez EA, botowcy pływają w coinsach a mi sie nawet jedna karta nie należy za cieżko zarobioną gotówkę.

Moze te 30tys zainwestuje w drafty, opłaca sie to w ogóle?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez sulivein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak Wy to robicie, ze macie Ibre, DeBruyne itp itd. Dzisiaj drugi raz zainwestowałem w punkty bo są te mega paczki. Wydałem ponad 80zł i najlepsza karta jaka trafiłem to Totti który poszedł za 900 coinsow. Za pierwszym razem trafiłem tylko Nasriego. Podsumowując mam Francuza trochę kontraktów i jakieś 30 tys coinsow za 164 złote. Nie liczę od razu na Ronaldo, Messiego czy Ibre no ale bez jaj. Czuje się niezłe w*******y przez EA, botowcy pływają w coinsach a mi sie nawet jedna karta nie należy za cieżko zarobioną gotówkę.

Moze te 30tys zainwestuje w drafty, opłaca sie to w ogóle?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Od dziś grasz w fife? Paczki to zuo. Fp również. Draft jeśli czujesz się na siłach wygrać to tak. Jeśli mają to być ostatnie coinsy to średnio się opłaca

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak Wy to robicie, ze macie Ibre, DeBruyne itp itd. Dzisiaj drugi raz zainwestowałem w punkty bo są te mega paczki. Wydałem ponad 80zł i najlepsza karta jaka trafiłem to Totti który poszedł za 900 coinsow. Za pierwszym razem trafiłem tylko Nasriego. Podsumowując mam Francuza trochę kontraktów i jakieś 30 tys coinsow za 164 złote. Nie liczę od razu na Ronaldo, Messiego czy Ibre no ale bez jaj. Czuje się niezłe w*******y przez EA, botowcy pływają w coinsach a mi sie nawet jedna karta nie należy za cieżko zarobioną gotówkę.

Moze te 30tys zainwestuje w drafty, opłaca sie to w ogóle?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Niestety fut to takie gówno że jeżeli chcesz pograć lepszymi kartami to od pierwszego dnia trzeba ostro handlować, czasami kosztem grania bo np. jak akurat są ceny kosmicznę na daną kartę to aż szkoda nie sprzedać żeby później odkupić taniej,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tez wydać 1000-10000zl na grę i będziesz grał lepszym składem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krychowiak i Perez dają fizycznie radę, może któryś dostanie ifa to już w ogóle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panny taka sprawa wiem ze dużo ludzi chwali Insigne, jako LS, ale mnie jakoś nie podszedł ten kolega i w jego miejsce zawitał Felipe Anderson za grosze w porównaniu z Włochem i ku mojemu zdziwieniu stał się nieoceniony wiem, że to troszkę śmieszne, ale ten kolo sam kiwa ma strzał i niezłe podanie.Teraz zastanawiam się czy sprzedać dziada w najbliższym wolnym terminie czy potraktować go, jako inwestycję i poczekać parę tygodni i wtedy atakować.Na razie to lata po giełdzie od 150 kup teraz 300 dałem mu srebrne doładowanie 99 kontraktów i kartę snajpera wiem ze to musiał by być złoty strzał, więc Was zapytam, co robić pany.

Ps.Też jestem uzależniony od tych dziadoskich paczek i czekam tylko na 19 :shok: :P

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ekspertem nie jestem, ale parę osób pyta tu o chemię i jak się sprawa tyczy, gdy cały skład ma 100 chemii, ale niektórzy z zawodników nie mają fulla. Otóż jak przełączymy na statystyki karty to obok każdej statystyki (Tempo, Strzał itp.) jest taki daszek, który może się okazywać na 2 sposoby: biały lub zielony. Zielony oznacza, że piłkarz wykorzystuje 100% ze swoich umiejętności z danej statystyki, natomiast biały nie- chociaż nie wiem o ile mniej. I na przykład z 10 CHE wszystkie daszki są zielone, z 9 jeden nie, z 8 dwa nie, dalej nie wiem., nie pamiętam. Jest to chyba randromowe, które z umiejętności przy braku całkowitej chemii są u danego zawodnika słabsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie jestem ekspertem ale chyba piszesz o dodatkowych umiejętnościach po dodaniu karty stylów gry więc ja na to nie zwracam uwagi  u mnie cała drużyna musi mieć chemię 100 a jak sa czerwone linie to zawodnik nie może spaść z poziomu 7.Najlepsze jest to jak dałem Andersona zamiast makarona to Tevezowi wskoczyło na 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można założyć na konsoli 10 kont, na których dostaje się darmowy żeton na drafta? Co w przypadku gdy założy się więcej? Zbanują wszystkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ekspertem nie jestem, ale parę osób pyta tu o chemię i jak się sprawa tyczy, gdy cały skład ma 100 chemii, ale niektórzy z zawodników nie mają fulla. Otóż jak przełączymy na statystyki karty to obok każdej statystyki (Tempo, Strzał itp.) jest taki daszek, który może się okazywać na 2 sposoby: biały lub zielony. Zielony oznacza, że piłkarz wykorzystuje 100% ze swoich umiejętności z danej statystyki, natomiast biały nie- chociaż nie wiem o ile mniej. I na przykład z 10 CHE wszystkie daszki są zielone, z 9 jeden nie, z 8 dwa nie, dalej nie wiem., nie pamiętam. Jest to chyba randromowe, które z umiejętności przy braku całkowitej chemii są u danego zawodnika słabsze.

 

Zielone to liczba rozegranych meczów. Poniżej 10 = biały, 10 i powyżej = zielony. +1 do chemii. Nic więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty stylu po prostu modyfikują umiejscowienie tych daszków. Przy normalnym stylu gry (tym domyślnym) przy każdej umiejętności jest po jednym "daszku". I sprawdź sobie, jakie Twój Tevez przy 8 CHE ma statystyki pomniejszone, bo może to być np. tempo i strzał :P

@Tsarov Ty mówisz o ikonce "tarczy" przy ikonce krawatu od menadżera. Ja mówie o "daszkach" przy statystykach, nie umiem wklejać tu zdjęć, bo rzadko używam forum, nie wiem jak wam pokazać. W WebAPP gdy w składzie wejdziecie do menu chemistry style, tam są te daszki :D

Edytowane przez kepasagetebese
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mówicie tu o rzeczach oczywistych ! Mniejsza chemia zabiera kolor zielony daszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można założyć na konsoli 10 kont, na których dostaje się darmowy żeton na drafta? Co w przypadku gdy założy się więcej? Zbanują wszystkie?

podczepiam sie do pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się kombinowałem na wszystkie sposoby przy 11 próbie Ea powie Ci ze do konsoli jest już przypisany limit kont do gry czy jakoś tam.Myślałem ze po moich problemach z netem i zmianie adresu ip na publiczny  to tym razem ja ich wydymam ale nic z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze co?

Co tydzien 23 informy w totw. Czyli nie tylko ławka, ale i trybuny. Nie 18, a 23 karty. Edytowane przez bartbuks
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh.

 

Gram w FUT od FIFY 11 i nigdy ta gra mnie tak nie wkurwiała. W każdej FIFIE szedłem do 1. ligi online zdobywając mistrzostwa we wszystkich niższych ligach pokolei a potem wachałem się między mistrzostwami 1. ligi, a utrzymaniem w 2. lidze. Teraz po większych męcznarniach doszedłem do 1. ligi, następnie spadłem do 2. i... coś się zacięło. Moi zawodnicy w ogóle nie podchodzodzą do rozegrania. Gdy mam piłkę w obronie - nie mogę jej rozegrać bo na całej szerokości przeciwnik zakłada mega pressing, jak tylko gdzieś podam to przeciwnik jest tam w momencie. Gdy uda mi się przedrzeć pod pole karne - znowu nie mam komu podać!!! Atakuje może 3-4 zawodników, wszyscy kryci. Obrońcy rywala dobiegają do mnie sprintem i na pełnej ku***ie odbierają piłkę. Mimo, że odbijam na boki i tak tę piłkę wezmą. Gdy ja tak atakuje rywala to albo jest faul, albo mijam się z nim.

 

Wyniki w 1. i 2. lidze to jest dopiero śmiech. Jak w meczu padną więcej niż 2 bramki to cud. Nie dla mnie 2 bramki, tylko w całym meczu :) 80% bramek pada z rzutów karnych. A karne oczywiście gwizdane z dupy.

 

Coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem PESa, w którego nie grałem chyba z 9 lat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczepiam sie do pytania

Nic się nie stanie, nie można założyć 11 i tyle bo wyskakuje limit :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×