Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

7856b9d4692fe6dc91ed902e3175639c.jpg

Po wprowadzeniu widełek mówiłem koledze, że EA w 16ej edycji zrobi wszystko, by maksymalnie ograniczyć zarobek z handlowania. Będą handel tłamsić dalej. Kasa musi się zgadzać, a jak widać chociażby po tym temacie ludzi, którzy kupili lub/i kupują FP nie brakuje. Zatem handel ograniczamy, organizujemy często HH przy okazju "niby" podnosząc drop i liczymy $. BTW. Tak żałosnego dropu jak obecnie nie było w żadnej edycji.

Z uśmiechem obserwuję i czekam. Jak coins będą tanie, to dam zarobić jakiemuś handlarzowi. Dałbym zarobić EA, ale oni chcą mi sprzedać g*wno i obietnicę, że może następnym rtazem bardziej mi się poszczęści.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tydzien 23 informy w totw. Czyli nie tylko ławka, ale i trybuny. Nie 18, a 23 karty.

Fajnie, będzie więcej tanich IF dostępnych dla zwykłych ludzi :D

Piachu zmienilbys cos w tym skladzie ?

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=kPLsvvC8nL0kz:FFA16PS4

 Gundogan mizernie gra i nie wiem co z Matipem i Boatengiem.

 

W 5 lidze jechalem jak burza a w 4 trafiam na takich typow ze glowa mala, byle wygrac :<

Nie mogę na tablecie tego linku odpalić ale IF Matip i KPB to koksy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopracowałem składy.

BPL

b47b0f8b27acbf09.jpg

Serie A

d26e9c2523edfff1.jpg

Mam dwóch faworytów. Roberto Pereyra oraz Payet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panny taka sprawa wiem ze dużo ludzi chwali Insigne, jako LS, ale mnie jakoś nie podszedł ten kolega i w jego miejsce zawitał Felipe Anderson za grosze w porównaniu z Włochem i ku mojemu zdziwieniu stał się nieoceniony wiem, że to troszkę śmieszne, ale ten kolo sam kiwa ma strzał i niezłe podanie.Teraz zastanawiam się czy sprzedać dziada w najbliższym wolnym terminie czy potraktować go, jako inwestycję i poczekać parę tygodni i wtedy atakować.Na razie to lata po giełdzie od 150 kup teraz 300 dałem mu srebrne doładowanie 99 kontraktów i kartę snajpera wiem ze to musiał by być złoty strzał, więc Was zapytam, co robić pany.

Ps.Też jestem uzależniony od tych dziadoskich paczek i czekam tylko na 19 :shok: :P

Da ktoś jakąś rade,i pouczy człeka co ma robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up w obecnej sytuacji, to loteria. EA może ciągnąć z HH do TOTY. Rozwalająć rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestycje zawsze są ryzykowne, dlatego nie każdy pija szampana, to chyba oczywiste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tys to chyba piachu jakiegoś coins sellera okradł, masz w ciul transfer profit a ty zazwyczaj grałeś a nie tradeowales :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Isco w tej edycji? Zastanawiam się nad jego zakupem, ale statystyki nie powalają jak na gracza o overall 84. Giovinco mu niczym nie ustępuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem 4 mecze. Przeciętność to słowo, które najlepiej go okresla. Niczym się nie wyróżnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygląda to tak. Sprawdzam tę formację, bo zdaje się solidna w obronie. Kilka słabych punktów w tym składzie to w zasadzie lewa strona. Beasley to ręcznik, słaby fizycznie, Castillo poza tempem nie ma nic. Jones haruje. Skład zbudowany tak naprawdę pod chemię Giovinco. 

To jest pomysł pod Isco. Chociaż nie mam przekonania czy będzie lepszy od Giovinco. Poprawiona lewa strona z Tremoulinasem i Jese, za którego może wjechać też Konoplyanka. Wtedy do zgrania Hiszpanowi będzie potrzebny Valero i Montoya z Serie A. Berardi na razie w fazie testów, taka wydaje mi się tańsza alternatywa dla Candrevy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szampana nie lubię wolę whisky Chivas Regal :P Kupiłem go za 40k i jak tak mówicie ze ea wali na kasę to polata troszkę po tej giełdzie za te 150-300 i jak nie znajdzie się amator na czarno srebrnego ifa to w sobotę idzie tak jak rynek podyktuje warunki.

Żeby nie było sami ze mnie doją darmozjady sam głupi otwieram te paczki i pewnie jak bym podliczył to starczyło by na dobrej marki szampana i parę Chivas-ów. :biggrin:

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygląda to tak. Sprawdzam tę formację, bo zdaje się solidna w obronie. Kilka słabych punktów w tym składzie to w zasadzie lewa strona. Beasley to ręcznik, słaby fizycznie, Castillo poza tempem nie ma nic. Jones haruje. Skład zbudowany tak naprawdę pod chemię Giovinco. 

To jest pomysł pod Isco. Chociaż nie mam przekonania czy będzie lepszy od Giovinco. Poprawiona lewa strona z Tremoulinasem i Jese, za którego może wjechać też Konoplyanka. Wtedy do zgrania Hiszpanowi będzie potrzebny Valero i Montoya z Serie A. Berardi na razie w fazie testów, taka wydaje mi się tańsza alternatywa dla Candrevy. 

Patrząc na zdolność podawania Twoich zawodników dziwię się, że potrafię 3 podania wymienić bez staty piłki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ten patch co był jakiś czas temu spieprzył równo gierkę... teraz jest tak że kilka meczów nachrzaniają zawodnicy jak głupi sprintem, by w następnych przy full kondycji nie móc do nikogo podbiec... wystarczyło zagrać więcej meczyków by to ogarnąc

spadek do 6 ligi, brakło 2 punktów, z 3 meczy mnie wywaliło, dwa przegrałem po śmiesznych karnych w 90" buhaha :biggrin:

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG, co to w ogóle ma być? :D

No jak to co, fifa. Beautiful game, it's in the game!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem zaraz po premierze to ta gra to większe gówno niż 15 i 14 razem wzięte a teraz po patchu to już w ogóle fajans się zrobił , mam wrażenie jakbym grał w parę lat starszą gre niz rok temu, graficzne błędy na poziomie bety to jest niedpopuszczalne poprostu jak taką niedopracowaną grę można wypuścić na rynek

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grającym skłądami BPL polecam na CM Milnera i Cabaye (rewelacyjnie podłącza się do ataku mimo M/M) oraz na CAM Payeta. Kompletna pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pora na ważne pytania...

Lepiej wyprzedać nify i kupić IF, Legendy - bo będą trzymać ceny? Czy ze względu na tak zajebisty drop z paczek, gdzie np. ja wydałem przez tydzień 1 200 000 i najlepszy piłkarz jakiego trafiłem to Aubołamaga, którego notabene wystawiłem za 6100, bo zamiast compare price wcisnąłem transfer, te dobre nify dalej będą trzymać cenę?

Mam dość sporo w kartach ale nimi gram - na ławce leszcze, zarodników w klubie 22 i nie wiem co robić - ten rynek jest tak popieprzony, że zaczynam się gubić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mądrego nie można powiedzieć, bo EA steruje rynkiem. Obstawiam, że raczej dużych wzrostów cen (zwłaszcza na NIFach) nie będzie, bo stosunkowo niskie ceny są na rękę EA (nawet jak wypadnie Ci w miarę dobra karta, to zamienisz ją na mniej paczek niż kiedy jest drogo, więc potrzebujesz więcej FP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę i chyba puszczę topowe nify, kupię dobrą Legendę i nakupuje tanich odpowiedników... I poczekam co się będzie działo.

Bo jak spadną o kolejne 40%-50% to będę w dupie. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się jeszczę jaki totw będzie dzisiaj, jak będzie słaby to w weekend powinieneś drożej ich sprzedać niz dzisiaj, tak mi się wydaję więc w razie czego żeby nie było na mnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie o ile EA nie wrzuci w ten w piątek tak jak w ostatni jakiejś magicznej karty z paczkami promocyjnymi :)


Przemyślany handel na tę chwilę nie ma racji bytu, za wiele zależy od EA, które jest dużo bardziej nieprzewidywalne niż rok czy 2 lata temu.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ramireza z paczki warto nim grac czy lepiej sprzedac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać fresha po zawyżonej cenie i odkupić taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×