Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

4-3-1-2 czy 4-1-2-1-2(2)

Sam sprawdź :)

Grałem tą i tą i zostałem przy 4-3-1-2. PESimist z kolei widzę, że popyla tą drugą. Więc zaraz możesz dostać totalnie sprzeczne odpowiedzi i co? Plebiscyt zrobisz? :biggrin:

 

edit: a propos - już masz Piacha wpis, zaraz Maxym napisze, że 4-3-1-2 :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie sonde na zlecenie EA :biggrin:

Widzę, że Tevez ma 10 chemii w 4-3-1-2

Edytowane przez Verbatimek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci mówię, że kolorowe karty to placebo.

Jak to w zeszłym roku pisalem to sie wszyscy oburzali :biggrin:

 

Dla mne w tym roku Serie A jednak slabsza niz w zeszlym , brak Vidala i Teveza (nota bene i tak wszyscy go wrzucaja) + Handanovic, Cuadrado  przestali byc OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



debiutowy mecz starym skladzikiem - dlatego sie cholernie zastanawiam nad Ifem Kejnem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w zeszłym roku pisalem to sie wszyscy oburzali :biggrin:

O wypraszam sobie, może w zeszłym roku więcej polemizowaliśmy niż w tym, ale akurat m.in. po tych Twoich postach zacząłem ich wywalać z drużyny.

I tylko Costy potem żałowałem.

Placebo nie jest złe, pod warunkiem, że działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bramce jakiś ręcznik.

Julio Cesar - juz wiesz zeby go nie stawiac miedzy slupki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w zeszłym roku pisalem to sie wszyscy oburzali :biggrin:

 

Dla mne w tym roku Serie A jednak slabsza niz w zeszlym , brak Vidala i Teveza (nota bene i tak wszyscy go wrzucaja) + Handanovic, Cuadrado  przestali byc OP.

Haha no nie zgodze się, co drugi skład to makarony, a nie bpl jak rok temu, czemu ? Op :p
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc po drobnych korektach tak teraz to wygląda  http://www.futbin.com/16/squad/42828 wreszcie mam do wyboru do koloru tylu dobrych Argentinos ze az głowa boli kogo gdzie obsadzić szkoda tylko ze brak fajnego bramkarza ale tak widocznie musi być .Romero uciekaj z Man United ja Cie bardzo proszę :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc po drobnych korektach tak teraz to wygląda  http://www.futbin.com/16/squad/42828 wreszcie mam do wyboru do koloru tylu dobrych Argentinos ze az głowa boli kogo gdzie obsadzić szkoda tylko ze brak fajnego bramkarza ale tak widocznie musi być .Romero uciekaj z Man United ja Cie bardzo proszę :P

Masz straszną dziurę w środku pola :laugh:

Powiedzcie mi o co chodzi z tym Chiellinim? Na papierze zabójca, a w meczach jakiś taki niemrawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sprawdź :)

Grałem tą i tą i zostałem przy 4-3-1-2. PESimist z kolei widzę, że popyla tą drugą. Więc zaraz możesz dostać totalnie sprzeczne odpowiedzi i co? Plebiscyt zrobisz? :biggrin:

 

edit: a propos - już masz Piacha wpis, zaraz Maxym napisze, że 4-3-1-2 :biggrin:

Dla mnie zawsze kluczowym jest dobranie odpowiednich kart pod konkretną formację, której wybór powinien być zdeterminowany stylem gry grającego. IMO między 4-3-1-2 i 4-1-2-1-2(2) nie będzie wielkiej różnicy jeśli na pozycji środkowego CM postawi się defensywnego pomocnika ze zmienioną pozycją. Wystarczy jednak postawić pomocnika z ofensywnym zacięciem (H/M) i robi się różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Rudigera to grałem nim bardzo długo, później wrzuciłem do fitnessu, a teraz pożegnałem - z budżetowych obrońców w Serie A lepsi są Juan Jesus i Koulibali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byście sobie pograli, ale musicie pić i jeść ze znajomymi? :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byście sobie pograli, ale musicie pić i jeść ze znajomymi?

Ja bym sobie pograł, ale muszę oglądać sport ;) za dużo tego dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi o co chodzi z tym Chiellinim? Na papierze zabójca, a w meczach jakiś taki niemrawy...

Nie wiadomo co miał na zębach Suarez, może dopiero teraz wychodza efekty? :D

Ja bym sobie pograł, ale muszę oglądać sport ;) za dużo tego dzisiaj.

Ta, też bym pograł, ale Legia to świętość :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo co miał na zębach Suarez, może dopiero teraz wychodza efekty? :biggrin:

Jakiś taki przestraszony biega, coś w tym musi być... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poważnie pisząc, to nie wiem kogo do main składu. Bonucci to pewniak, ale kto do niego?

Manolas i Jesus grają w fitnesie, Caceres jakoś mnie nie przekonuje. Barzagli? Też nie wiem... w sumie z topu tylko Mirandy nie miałem, a wiem, że ktoś tu zachwalał.

Obawiam się tylko jego m/m, bo ja prę do przodu, więc obrona musi zostawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do CB w sA - Bonucci > Chiellini + reszta... Manolas wygląda jeszcze ciekawie ale IF. 

Dwa tygodnie temu Wam tu napisałem, że Bonucci to mega zaskoczenie... Pomijam, że świetnie broni ale jak on w mordę akcje rozpoczyna i ile główek wali przy rożnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do CB w sA - Bonucci > Chiellini + reszta... Manolas wygląda jeszcze ciekawie ale IF. 

Dwa tygodnie temu Wam tu napisałem, że Bonucci to mega zaskoczenie... Pomijam, że świetnie broni ale jak on w mordę akcje rozpoczyna i ile główek wali przy rożnych.

A Ty myślisz, ze czemu u mnie gra? Czytam co piszesz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skleiłem sobie serie A w formacji 4-3-3 (4) i... dostałem wpierdziel jak cholera zaliczając przy okazji pierwszą porażkę w fucie... :( Obrona jakaś taka rozbiegana mi się wydawała plus w ogóle nie było widać Palacio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Znudziło mi się graniem sA... To będzie tydzień sprawdzania innej ligi. 

Wszyscy u "Żyda"... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×