Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kto?

No kto, kto jak nie Ty :D

Takie pytanie mam, jesli posiadacze pietnastu tysiecy kont maja teraz halloweenowe zniwa, czy mozna oczekiwac ze ceny skocza??? :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś grać ten turniej specjalny Monster Ball? Podczas grania offline przy pierwszym meczu z Bayernem za każdym razem po ostatnim gwizdku i jak już ma wchodzić do menu dostaje błąd i wyrzuca grę do menu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę jak wyskakują na rynku falami poszczególne karty i zastanawiam się, czy w jednym momencie drop z paczek nie jest przypadkiem jednakowy w jakimś stopniu.

Przykład np. James - nie było po 70k, nagle 4-7-13, za chwilę pełno fresh po 67... Minęło 5 minut, znów nie ma za 70k. 

I to pierwszy z brzegu przykład. 

 

Piachu, przeanalizowałem karty i nawet na CAM - Tevez > James.

też mnie dzisiaj takie przemyślenia wzięły dokładnie z godzinkę temu, np. Daglas Costa sporo freshy w podobnym czasie i Ronaldo trzech gdzie takiego po minimalnej ze świecą szukać.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ale ten Bellerin to ma tylko pace, w dodatku fizycznie padaka :D co Cie sklonilo by to kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ea to jest tak posrane że szkoda słów, dostałem gifta 4 złote karty non rare a tam zawodnik rare kużwa oni są poj... w pacce za 15k taki as nie wypada :)

post-55430-0-13282500-1446231640_thumb.j

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ea to jest tak posrane że szkoda słów, dostałem gifta 4 złote karty non rare a tam zawodnik rare kużwa oni są poj... w pacce za 15k taki as nie wypada :)

Po tych paczkach za FP drop Ci sie naladowal ;D innego wyjscia nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak na pewno dobrze że Auba if nie wypadł, tak samo jak w złotych paczkach nie rozumiem co robią srebrne karty non rare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak na pewno dobrze że Auba if nie wypadł, tak samo jak w złotych paczkach nie rozumiem co robią srebrne karty non rare

Serio, mowie Ci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych paczkach za FP drop Ci sie naladowal ;D innego wyjscia nie ma :biggrin:

Uhuhuhu i ahahaha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ale ten Bellerin to ma tylko pace, w dodatku fizycznie padaka :D co Cie sklonilo by to kupic?

Świetnie mi się gra zwykłą karta :) mam coins to czemu nie kupić lepszej :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ale ten Bellerin to ma tylko pace, w dodatku fizycznie padaka :biggrin: co Cie sklonilo by to kupic?

 

Wiele osób uwielbia grać srebrnymi kartami, a potem chodzić sfrustrowanymi (mówię o sobie, żeby nie było ;)), że wyniki złe. Mnie kusi np. IF Nagbe. Tempo i drybling ma, niewiele ponad, ale że srebrne IF-y ładnie wyglądają + ciekawa nacja (Liberia) i dość egzotyczna dla wielu liga - MLS, to czemu nie? Niech tylko spadnie z ceną i nic nie tracę. Kupiłem sobie jakoś we wtorek IF-a Nikolica z Legii za jakieś 6.5k, zagrałem trzy mecze w srebrnym składzie Ekstraklasy, jest równie beznadziejny jak reszta amatorów z tej ligi, ale w tym czasie zdążył już podskoczyć do 15k minimum BIN ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą taki hipster fifowy jestem bo mam IF balerona za którego lepszych walkerow by wiadro kupil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą taki hipster fifowy jestem bo mam IF balerona za którego lepszych walkerow by wiadro kupil

Nie przejmuj się krytyką, bądź sobą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie trza grac tym czym latwiej ;) zwlaszcza jak sie juz posiada te szpeszial kuszuli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 30gb materialu zrobilo sie 1,5gb i jak tak patrze na te bramki Barkleya czy Kane'a to kurde... robie drugi stary sklad BPL i bede od czasu do czasu nimi gral bo na szczescie nikogo nie sprzedalem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3nix srebrnymi skladami przetluklem w fytach od uja meczy ze znajomkami i nie tylko i nigdy nikt nie chodzil sfrustrowany. Frajda jak japierdziu!!!! ;) niemoge sie doczekac na polupanie w to w 16 ale kurna zlotym nniestety nie mam czasu pograc :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliscie chyba o czym pisalem, nie w tym rzecz, ze to jest srebrna karta. Chodzilo mi to, ze on jest tragicznie slaby fizycznie i sie nie przepcha z nikim, no moze z choragiewka z naroznika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DB wczoraj się przywitał w pierwszym meczu.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DB wczoraj się przywitał w pierwszym meczu.

 

 

Sprawdź sobie Hristo Stoichkova ;). Rzeźnik. Jestem póki co zachwycony tą kartą. Może grać wszędzie - ST, CF, CAM, nawet CM nie byłoby problemu (tylko kto takiego grajka ustawia w pomocy?).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3nix srebrnymi skladami przetluklem w fytach od uja meczy ze znajomkami i nie tylko i nigdy nikt nie chodzil sfrustrowany. Frajda jak japierdziu!!!! ;) niemoge sie doczekac na polupanie w to w 16 ale kurna zlotym nniestety nie mam czasu pograc :)

Pamiętasz mojego Bifoumę ze srebrnego składu BBVA? Brał na plecy i jechał :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×