Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie też tak myślę w makaronach plac ma Palacio i jest nie do ruszenia Albicelestes rządzi Tevezunio i tylko Kun może go zdetronizować na cama, więc decyzja podjęta niech pohasa i się wykaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy gadają o tej serie A tutaj więc chyba się zdecyduję na włoską ligę : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dwa podejścia do Dybali, może do trzech razy sztuka? Ale teraz na cam gra Tevez, a na ławce jeszcze Di Maria... trochę brak miejsca dla Dybali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Tevezunio na camie bo kiedyś tam trafi a nie chcę do niego spać ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laporte, varane i Mathieu. Boki jordi i de Marek

Mathieu gralem duzo w sezonach i tam srednio mi sie nim gralo,wolny i klockowaty.Duzo kartek lapal i bledow w podaniach.Co do reszty sprawdze.Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrych obroncow z BBVA ktos moze kogos polecic bo narazie malo coinsow mam a niechce sie wpier..z jakas slaba.Moze byc droga ale warta ceny.Chodzi mi o prawego i srodkowego na lewej mam Gaya.

Na lewo tylko Alba, na środek ktoś z tróki Mathieu (nie wiem jak w sezonach, ale w FUT jest bardzo solidny), Varane, Godin. Na prawo Danilo, bardzo dobra karta za małe pieniądze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Tevezunio na camie bo kiedyś tam trafi a nie chcę do niego spać ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Już wczoraj pisałem, że się odnalazł i wyszedł z cienia Palacio :)

Tak wszyscy gadają o tej serie A tutaj więc chyba się zdecyduję na włoską ligę : D

Bierz włoską, bo jest ciekawa w tym roku.

A  na poprzedniego posta nikt Ci nie odpisał, bo nie da się bezapelacyjnie stwierdzić czym będzie się akurat Tobie lepiej grało.

Musisz sam znaleźć co dla Ciebie najlepsze i co lubisz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to nawet Tadek  nie mógł ze mną się dogadać takie były jajca. To go zmienię na  cama żeby pokazał co potrafi .Własnie zapomniałem o Di Marii ciężko będzie miał ten Dybala .Marysia siedzi u Ciebie na ławie.

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano siedzi, bo Tevez na cam. Ja gram 4-3-1-2, więc chemię mam teraz 10 u wszystkich. W ataku Higuain i Palacio, Tevez cam, a za nim Pereyra.

Połączenie wyszło idealne.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam ale ten skład jest groźniejszy od np. top BPL czy np zespołu z Ronaldo - zawsze jak na ekranie ładowania widzę tych pajacy wiem, ze będzie ciężko

 

http://www.futhead.com/16/squads/3815398/

 

proszę, jeżeli nie ugrasz nic tym składem to już żadnym nie ugrasz hehe :)

Dybala - łamie wszystkich i wszystko, strzela z tak absurdalnych pozycji, że głowa mała :)

Tevez - bije bomby które bramkarz paruje i oczywiście tam zawsze jest Dybala i dobija do pustej

Mertens - szybki, strzela ze wszystkiego  + z miejsca, dostaje pilke w polu karnym i z półobrotu potrafi strzelić stojąc

Najngolan - człowiek który wchodzi takiemu Mangali czy Kompanemu pod pachę, łamie ich jak chrust, najsilniejszy gość w grze jakiego spotkałem na boisku

Perejra - człowiek znikąd, gwiazda fify FUT, broni, strzela, biega, samograj

Z obrony warto wspomnieć o czarnym Hierro, Rudiger, murzyn no name na poziomie legendy

Perin - pajac i czesiek z grajewa, za 900c broni wszystko :)

 

 

Do Bego nie mam pretensji ale dziś mi coś takiego strzelił :D

 

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Piachu dobre recenzje niektórych grajków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Stary grałem chyba już ze wszystkimi, przegrywałem, wygrywałem, ale zawsze serie A robi różnice i czuje się jak zgwałcony. Przegrywam bo serie a, nie dlatego, że jestem słabszy, 3 akcje i 3x Mertens z miejsca strzela Oo, odechciewa się grać :D albo superman Perin, już jak widze ten jego hełm to śmieje się jak głupi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perejra - człowiek znikąd, gwiazda fify FUT, broni, strzela, biega, samograj.

Ja wiedziałem ze będą z niego ludzie jak grał jeszcze w River Plate  ale to z racji szajby do Argentyny :P

Muszę sprawdzić tego mudzina co go tak ładnie opisałeś bo jakoś Mangalia mnie nie przekonuje a przecież dobry z niego grajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzony jest ten Rudiger 190cm i 80 pace, chyba wiecej nie trzeba go reklamować :) jak on gra w rzeczywistości jak w FUT to za rok Real albo Barcelona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mniejsze średnio sie wykazywal, lepiej grał jednak na Spo.

Dybala jest cofnięty. Zawsze, to podkreślam. Myślę, że jako CAM gra lepiej niż jako samotny ST na szpicy. To on inicjuje akcje i albo kończy albo asystuje. U mnie gra jako drugi ST do pary z Joveticiem.

 

Ja miałem dwa podejścia do Dybali, może do trzech razy sztuka? Ale teraz na cam gra Tevez, a na ławce jeszcze Di Maria... trochę brak miejsca dla Dybali.

Nic na siłę kolego. Jest wiele fajnych kart. Nie wszystkie musimy mieć w składzie podstawowym. Jednak uważam, że warto mieć kartę Dybali nawet trzymając ją w głębokich rezerwach. Mój skład Serie A jest tak poukładany, że nadal podtrzymuję opinię o nim jako najlepszym składzie jakim grałem w historii swojej przygody w FUT, a grałem wieloma full TOTS/TOTY squads. Na boisku wszystko jest tak poukładane, że nawet w okresach kryzysu gra się nim przyjemnie.

Moi najlepsi z najlepszych (na ławie legendy :P ):

4cbfb0f28ad1bc10.jpg

Największym odkryciem obok Pereyry jest dla mnie karta Kondogbia. Niesamowita karta. Czyści w obronie wszystko. Podciąga grę i rozgrywa. Najdziwniejsze, że ma więcej zdobyczy bramkowych od Hernanesa. Absurdalne, ale prawdziwe. Wszystkie zdobyte w końcówkach meczu.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuję i objaśniam, mój obecny main skład:

http://www.futhead.com/16/squads/3816784/

 

Jeszcze tylko kombinuję czy za Guarina nie dać Marchisio (będzie zielono aż w oczy zakłuje na liniach :biggrin: ) albo wrócić Nainggolanem do głównego składu, bo obaj narazie w fitnesie grają.

No i ostatnie ogniwo to Chiellini do zmiany. Wczoraj zagrałem Solem Campbelem, którego dostałem na wypożyczenie na 5 meczów i ten facet gwałci każdego atakującego.

Ale to melodia przyszłości, bo kasa się nie zgadza :P

 

Dybalę chyba jednak znów kupię i potrenuję w fitnesie nim, bo tam bieda i ciągłe eksperymenty z atakiem. Testowałem już Jovetica, Dzeko, Mandzukicia i Moratę i narazie tylko ten ostatni mnie przekonuje.

Może dam mu Dybalę do pary i niech się wykaże?

Z drugiej strony słabiutki fizycznie Dybala chyba lepiej jakby miał obok Mandzukicia?

 

Aha i kolejny if okazał się kupą - Miałem Perisica, próbowalem na cam i na st i dla mnie to drewno.

Jak wszystkie ify. W 15 jedyny if, który rządził u mnie (a ograłem ich trochę) to był Diego Costa (pozdro Tadzik :D ), reszta to placebo.

Miałem wziąć Gervinho if na st, ale sprawdziłem staty i to jakaś kolejna kupa jest.

Perisic już lepszy był nif, jak grałem skrzydłami.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z if od makaronów Guarin dziś mnie krzywdził :sad:

Miałem, ale pograłem dla testów zwykłym i nie widziałem różnicy. Walił z dystansu takie same, z wolnych też.

Ogólnie postanowiłem olać ify, chyba że Tevezunio dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mourinho mnie dziś rozbawił jak nigdy tym wywiadem : 

 

Tak samo bym udzielał wywiadu po przegranym meczu o pierwszą lige :biggrin:

Edytowane przez skomerek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dostanie to pewnie kwestia czasu ale wtedy byłby z niego potwór

A ja Ci mówię, że kolorowe karty to placebo.

Dam się na to nabrać tylko z Tevezem. Będzie potwór i owszem, ale dzięki autosugestii.

Tyle, że to też czasem potrzebne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez to Tevez, sami sobie wmówimy że potwór i się nim stanie w naszych rękach.

Dlatego jak już, to kupować ify tylko swoje ulubione.

 

edit: nie chce też prowokować kolejnej dyskusji na temat momentum, handicapu i skryptów, niech każdy zostanie przy swoim zdaniu.

Mi jednak jakoś zawsze gorzej się grało mając kolorowe karty w składzie.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×