Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalam dzisiaj meczyk a tu Laskowski "dziś mamy halloween miejmy nadzieje że na boisku nie bedzie straszyc" :)

To jest pierwsza edycja gry od ..wszystkich  :biggrin:  gdzie moge grac z polskim komentarzem i on tak nie drazni jak w poprzednich czesciach, troche popracowali nad tym widac. Sentencje sie powtarzaja, są błędy ale nie męczy komentarz tak jak w 14tce czy 15tce.

Jako, że u mnie Tevez jakoś specjalnie nie mordował (cóż poradzić, w cieniu Palacio ciężko się żyje :biggrin: ) to mu znalazłem nową pozycję - cam.

Chemia świetna, bo w ataku Palacio i Higuain, a za Tevezem Pereyra :)

No i "mordować" zaczął.

 

Ponieważ mało gram, to dopiero dziś wpadł trofek za strzelenie 50 bramek jednym zawodnikiem w fut. I kto? I kto? Paaalaaacioooo! :biggrin:

Love this card.

W 15tce Tevez u mnie gral jako CAM za Rossim i Palacio, i genialnie sie tam odnajdywal. Palacio jest best of the best, zaskakujace jest to ze w porownaniu do poprzedniej edycji spadly mu staty a na boisku zupelnie tego nie czuc :)

Ja tez ostatnio bardzo malo gram i widac to potem na boisku, póki co 3/4liga (jakies 120 meczy dopiero w sumie), czasu nie ma, obowiazki nowe doszły i granie poszlo na bok.

Wczoraj zanotowalem z wielkim hukiem spadek z 3 ligii, najpierw moja nieudolnosc a potem jak zaczelem wygrywac pomógło mi UPC robiac przerwy w dostawie neta. Takze fajnie jest :biggrin: , juz nawet denerwowac sie nie ma co.

Teraz troche sklad przemodelowalem i sprzedajac CHielliniego (co za kiepska karta w tym roku!) zakupilem Marchisio, Guarina, Ballotelliego i Meneza, bedziemy testowac.

Sith ktorys z powyzszych cie milo zaskoczyl lub niemiło rozczarował?

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guarin świetna karta silny jak dzik strzały rewelacja rzuty wolne ojojoj ze tak powiem.Za te pieniądze naprawdę warto.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logika EA - Palacio w 15 przypadkiem nie był non rare?

Teraz rare, a staty niby niższe.

Evo gram tylko Guarinem i Marchisio, pozostałych nie testowałem.

Balotelli mnie odrzucił ze względu na low/low.

Guarin gra w pierwszym składzie, Marchisio w fitnesie. Dzisiaj chcę na próbę zamienić ich rolami. Z obu jestem zadowolony.

Chiellini faktycznie nie jest potworem na jakiego wskazywałyby staty, ale dałem mu do pary Bonucciego i  jest lepiej.

W ogóle z magicznej trójki Juve Bonucci najlepsza karta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich ostatnich zakupów:

Hero Wajnaldum - niby na papierze pięknie ale na skrzydle karta bezużyteczna, gdyby miał CAM,cm byłoby inaczej.

IF Bellerin - przyznaje się bez bicia, niczym nie różni się od zwykłej karty na boisku, coś tam asystował ale za te pieniądze bida.

Rooney cm - zaskakująco dobrze jako przecinak, asystuje, dobry strzał i odbiór, zostaje w drużynie.

Kompany - debiut i czerwona kartka haha, agresywny w grze ale czołg - zostaje

I na koniec perełka - Baines , lol kot, gdyby miał więcej pace to byłby lepszy od Alaby, ,zostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logika EA - Palacio w 15 przypadkiem nie był non rare?

Teraz rare, a staty niby niższe.

Evo gram tylko Guarinem i Marchisio, pozostałych nie testowałem.

Balotelli mnie odrzucił ze względu na low/low.

Guarin gra w pierwszym składzie, Marchisio w fitnesie. Dzisiaj chcę na próbę zamienić ich rolami. Z obu jestem zadowolony.

Chiellini faktycznie nie jest potworem na jakiego wskazywałyby staty, ale dałem mu do pary Bonucciego i  jest lepiej.

W ogóle z magicznej trójki Juve Bonucci najlepsza karta.

 

http://www.futhead.com/16/players/373/rodrigo-palacio/compare/15-801/ogólnie statystki ma wyższe, ale niższy rating :p

 

Vietto... w 15stce dostaje UP'a do złotej rare karty, a teraz ma kartę non-rare z wyższym ratingiem -> z wykończeniem ocenionym na 87 i pozycjonowaniem 85 :o Karta warta przetestowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12194747_10153758255594759_8233784644853Pierre-Emerick Aubameyang w formie! Do 18:59 w sklepie FUT znajdziecie duże złote paczki premium z 24 kartami w tym 7 rzadkich w cenie 300 FIFA Points lub 15k monet!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dybala jest ciągle w formie, kto gra trochę w fut to idealne porównanie esswain z fut13, w świecie NC w fut niszczyciel . strzela że wszystkiego, przepycha wszystkich, masakra, mój nemezis

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, wytłumaczy mi ktoś jak to zrobić z tym zawodnikiem koncepcyjnym w zadaniach menedzera, bo próbuje, próbuje i nic nie czaje jak to zrobić, kupiłem drugiego Skrtela i nie wiem jak to zrobić, dzięki

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, wytłumaczy mi ktoś jak to zrobić z tym zawodnikiem koncepcyjnym w zadaniach menedzera, bo próbuje, próbuje i nic nie czaje jak to zrobić, kupiłem drugiego Skrtela i nie wiem jak to zrobić, dzięki

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Wybierasz zawodnika koncepcyjnego i kupujesz do składu jego zwykłą kartę-jesli dobrze pamietam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dybala jest ciągle w formie, kto gra trochę w fut to idealne porównanie esswain z fut13, w świecie NC w fut niszczyciel . strzela że wszystkiego, przepycha wszystkich, masakra, mój nemezis

A planujesz ifa Kejna kupic? zwykla karta mi sie w miare dobrze gralo, na chwile obecna lata za 53-55k bin ale szkoda mi Coste na lawe wrzucac bo to potwor jest i mi co mecz strzela bramke, cholera... tylu grajkow a tylko 11 moze grac :P

Juz mogli sie nie osmieszac z tymi "paczkami" jakies gowniane silver gifty na quick sella za 150 coins...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/16/players/373/rodrigo-palacio/compare/15-801/ogólnie statystki ma wyższe, ale niższy rating :P

Dzięki. W sumie jest to jedyna karta, której w ogóle nie analizowałem. Nad całą resztą czasami potrafię godzinę spędzić na FH.

Palacio wziąłem na samym początku z polecenia Bartbuksa i Evo i od razu się roztrzelał, więc nie było potrzeby :)

 

Jedno jest pewne: na rating i te kilka cyferek na karcie w ogóle nie ma co patrzeć w tej edycji, bo można się nieźle oszukać.

Warto chwilę poświęcić na przejrzenie danej karty szczegółowo.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W sumie jest to jedyna karta, której w ogóle nie analizowałem. Nad całą resztą czasami potrafię godzinę spędzić na FH.

Palacio wziąłem na samym początku z polecenia Bartbuksa i Evo i od razu się roztrzelał, więc nie było potrzeby :)

 

Jedno jest pewne: na rating i te kilka cyferek na karcie w ogóle nie ma co patrzeć w tej edycji, bo można się nieźle oszukać.

Warto chwilę poświęcić na przejrzenie danej karty szczegółowo.

Dodatkowo fajną rzeczą na którą warto patrzeć jest sylwetka zawodnika w grze :D Dwóch losowych zawodników może mieć, np. 85 siły... gdzie jeden z nich wygląd jak Messi, natomiast drugi jak Rondon :D Wiadomo wtedy u którego tę siłę czuć bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dybala jest ciągle w formie, kto gra trochę w fut to idealne porównanie esswain z fut13, w świecie NC w fut niszczyciel . strzela że wszystkiego, przepycha wszystkich, masakra, mój nemezis

Podkreślam, to od początku 16tki. IMO karta lepsza niż wszystkie karty Dybala (wliczając kartę TOTS) 15tki. Jej cechy idealnie wpisują się w silnik 16tki. Jak ktoś ogarnia jego kartę (nieskromnie wspomnę, że daję radę), to można nią zniszczyć przeciwnika odbierając mu nadzieję i chęci do gry. Jak czytam opinie, że ma słaby drybling i jest nieskuteczny, to na moich ustach pojawia się uśmiech. Z bliska wchodzą nawet silne strzały ze słabszej nogi (2*). Genialny drybling z kontrolą tempa. Zwinność, kontrola piłki, balans jak w przypadku topowej karty. Do tego świetne pozycjonowanie i wykończenie. Jeśli miałbym zdecydować, która z obecnie posiadanych kart będzie ze mną do końca FUT 16, to wytypowałbym właśnie kartę NIF Dybala.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12194747_10153758255594759_8233784644853Pierre-Emerick Aubameyang w formie! Do 18:59 w sklepie FUT znajdziecie duże złote paczki premium z 24 kartami w tym 7 rzadkich w cenie 300 FIFA Points lub 15k monet!

84 sCHoting??

japier*ole... te trolle z ea..

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrych obroncow z BBVA ktos moze kogos polecic bo narazie malo coinsow mam a niechce sie wpier..z jakas slaba.Moze byc droga ale warta ceny.Chodzi mi o prawego i srodkowego na lewej mam Gaya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrych obroncow z BBVA ktos moze kogos polecic bo narazie malo coinsow mam a niechce sie wpier..z jakas slaba.Moze byc droga ale warta ceny.Chodzi mi o prawego i srodkowego na lewej mam Gaya.

Laporte, varane i Mathieu. Boki jordi i de Marek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Dybali to ja na początku miałem do niego jakieś ale i wolałem Palacio  i jego kucyka.Dam mu jeszcze jedną ale porządną szansę wykazania się i hasania tylko lepiej wsadzić go na spo czy jako napastnik wiem samemu można sprawdzić ale lepiej wysłuchać waszych opinii i mniej błądzić.Ustawienie 4231.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale EA po cichu zacieśnia min. widełki.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

84 sCHoting??

japier*ole... te trolle z ea..

to bedzie chyba niemieckie bo zamiast PAC jest TEMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale EA po cichu zacieśnia min. widełki.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Tzn.? Jakieś konkrety, bo nie mam dostępu do kompa ani konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Dybali to ja na początku miałem do niego jakieś ale i wolałem Palacio i jego kucyka.Dam mu jeszcze jedną ale porządną szansę wykazania się i hasania tylko lepiej wsadzić go na spo czy jako napastnik wiem samemu można sprawdzić ale lepiej wysłuchać waszych opinii i mniej błądzić.Ustawienie 4231.

U mniejsze średnio sie wykazywal, lepiej grał jednak na Spo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×