Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

ktos tu ostatnio wrzucal filmik z pass tutorial, ktory polubilem.

Ktory to bykl > ;d

 

Ja. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja. O co chodzi?

no zgubilem linka a ,a, chwile i chcialem zobaczyc ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi, poklikalem troche dzisiaj, chciałem coś uskubać, i blokada od godziny 20 do tej pory na rynek, nosz k.... Raptem 10k zarobilem. Ile taki nań trwa ? Wczesniej to mialem 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie strasz bo miałem dziś uzupełnić nocką listę a widzę ze te pipki zamiast usprawniać grę zajmują się szpiegowaniem ludzi masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas mam, wystąpił problem z połączeniem, co za gemele. Masakra.Najgorsze ze żyje na bieżąco, nie mogę nawę kondycji ani kontraktu kupic, pajace.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe gdyby kupic tak z 50 brazowych kart i relistowac je co godzine za 10k :p

ciezka sprawa, z napadziorow mam Diego Coste, Teveza, Remyego i ifa Kejna a ustawienie 4-3-3(2) tylko mi pasuje z 1 napastnikiem i kogo tu wybrac... 2 raz pod rzad gralem decydujacy mecz zeby awansowac do 2 ligi i dupa

Hero Wijnaldum troche mnie zaczal zawodzic, z lawki wchodzil Pedro (ktory prawie wszystkimi statami jest od Wijnalduma slabszy ale ma 5 gwiazdek slabszej nogi i 4 sztuczek) i robi roznice w grze. Ciekawe jest to ze karta hero podrozala o 9k hmmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas mam, wystąpił problem z połączeniem, co za gemele. Masakra.Najgorsze ze żyje na bieżąco, nie mogę nawę kondycji ani kontraktu kupic, pajace.

Na web app i companion też nie możesz, czy tylko na konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że o co cho...? :blink:

2luuzav.jpg

Prawdopodobnie podpiąłeś się pod kogoś kto kupował coins. Jeśli przypadkiem (tak wnoszę po reakcji), to nie grzesząc zyskałeś. Obecnie norma na rynku. Wystarczy kupując coins wystawić 10 kart tego samego zawodnika, a w kilka minut znajdzie się chętny za darmo nażreć ;) Z tym, że renomowani sprzedawcy są czujni i nie dają się bzykać. Jeśli na rynku jest liczba kart nie zgadzająca się z zamówieniem, to proszą o wystawienie nowych. Tak słyszałem...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś po prostu przerzucał coinsy tą kartą. No i Ci się trafiło.

 

Prawdopodobnie

podpiąłeś się pod kogoś kto kupował coins. Jeśli przypadkiem (tak wnoszę po reakcji), to nie grzesząc zyskałeś. Obecnie norma na rynku. Wystarczy kupując coins wystawić 10 kart tego samego zawodnika, a w kilka minut znajdzie się chętny za darmo nażreć ;) Z tym, że renomowani sprzedawcy są czujni i nie dają się bzykać. Jeśli na rynku jest liczba kart nie zgadzająca się z zamówieniem, to proszą o wystawienie nowych. Tak słyszałem...

Jednym słowem trafiło się ślepej kurze ziarno :D

W sumie nie mam powodów do narzekania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych meczach musiałem wyłączyć XO, bo bym wszystko wystawił jak leci na listy...

A na koniec dnia, z paczki wypadł Isco i zrobiłem przez przypadek to...

 

sbilnc.jpg

 

F@##$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu najbliższym podobno już tego nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że trafiło na Isco a nie np. Kluiverta.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc nadzwyczaj zdolnym, slepym i bez czucia w palcach aby wystawiac "przypadkiem" graczy za min bin, bez kitu Maxym juz chyba z 10 tak pogoniles...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc nadzwyczaj zdolnym, slepym i bez czucia w palcach aby wystawiac "przypadkiem" graczy za min bin, bez kitu Maxym juz chyba z 10 tak pogoniles...

Ani mi nie gadaj

Na konsoli to poszlo od uja. Zwlaszcza w nocy, morfeusz podpowiada

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc nadzwyczaj zdolnym, slepym i bez czucia w palcach aby wystawiac "przypadkiem" graczy za min bin, bez kitu Maxym juz chyba z 10 tak pogoniles...

Można też być zamyślonym... ale co ja Ci o życiu będę prawił ;)

 

Na podpuchę farfocel mojego ulubieńca "z kitką" :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc nadzwyczaj zdolnym, slepym i bez czucia w palcach aby wystawiac "przypadkiem" graczy za min bin, bez kitu Maxym juz chyba z 10 tak pogoniles...

Tez tak Williana wystawiłem.... trochę wkurzenia + pospiech i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w końcu Lewandowskiego takie moje małe zwycięstwo w tej gierce :) Na ten moment faktycznie przepłacony ale co tam razem z obama yougniem , costą i vidalem mam taki skład jaki chciałem szczególnie oglądając ostatnie gwałty Bayernu :) Za to tak polaceliście na GK ifa Fahrmanna u mnie się nic nie sprawdził , farfocle epickie :)

Wczoraj wrzuciłem IF Fahrmannowi 6 bramek, z czego 3 nie miały prawa wpaść.

 

W chwili obecnej nie da się normalnie grać, przeciążone serwy, każdy mecz jak w smole, ilość AIDS wzrosła o 1000%, w weekend wogole grać się nie da, szczególnie po 16

Takie samo miałem wrażenie wczoraj, opóźnienie, lag, smoła na boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się normalnie grało nawet tempo było zabójczo szybkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie należysz do tych Panów którzy mi farfocle wbijali na lagach :)

 

Co ciekawe na tym spowolnieniu strzały nie mają mocy, skutecznie gra się skrzydło i wrzutka na dynie

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zastanawiałem się nad systemem. Wolny serwer powinien działać na niekorzyść obu graczy. Odnoszę jednak wrażenie, że często jedna strona gra na nitce do czyszczenia zębów, a druga na linie kotwicznej.

Nie orientuję się w rozwiązaniach, ale jeśli w Fifa rozgrywka polega na wymianie danych między klientami za pośrednictwem serwerów EA, to za lagi mogą być odpowiedzialni rownież nasi dostawcy internetu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×