Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ale tylko w weekendy po 16 i tylko fifa ma takie jazdy, może mój dostawca jak widzi, że gram w fife weekendowo to mi kurek przykręca ? ;;P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale tylko w weekendy po 16 i tylko fifa ma takie jazdy, może mój dostawca jak widzi, że gram w fife weekendowo to mi kurek przykręca ? ;;P

To jest nas dwóch. Spisek ??? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzić1:0 by w ciągu 10 min dostać 2x wciepe l1+kwadrat na pełnej bombie na długi słupek. Nic tylko patrzeć jak piłka wpada do bramki. Muszę to ogarnąć, spoko sprawa dla zdesperowanych

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokladnie masz na mysli piszac l1 kwadrat ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokladnie masz na mysli piszac l1 kwadrat ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Lob na długi słupek, jeśli gra na alternatywnym ustawieniu pada.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lob na długi słupek, jeśli gra na alternatywnym ustawieniu pada.

Mocne, cięte, dośrodkowanie nie długi słupek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy mają droższe karty, ważne daty: 27.11.2015 - czarny piątek w USA, 30.11.2015 - "cyber poniedziałek", około 19.12.2015-02.01.2015 (FUTmas), 09.01.2016 - gala FIFA w Zurychu. Sprzedaż zawodników około 20 listopada. Odkupienie 01.12 i później sprzedaż przed FUTmas, żeby odkupić w ostatnich dniach TOTY: 15-16.01.2016. Oczywiście wówczas, pod koniec TOTY ceny będą najniższe. Jeśli macie drogie karty i chce sporo coinsów zaoszczędzić polecam się zapoznać i wprowadzić w życie. 

Edytowane przez Tsarov
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy mają droższe daty: 27.11.2015 - czarny piątek w USA, 30.11.2015 - "cyber poniedziałek", około 19.12.2015-02.01.2015 (FUTmas), 09.01.2016 - gala FIFA w Zurychu. Sprzedaż zawodników około 20 listopada. Odkupienie 01.12 i później sprzedaż przed FUTmas, żeby odkupić w ostatnich dniach TOTY: 15-16.01.2016. Oczywiście wówczas, pod koniec TOTY ceny będą najniższe. Jeśli macie drogie karty i chce sporo coinsów zaoszczędzić polecam się zapoznać i wprowadzić w życie.

Moja najdroższa karta to David Villa. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx tak zapytam z ciekawości w której pykasz lidze i naucz mnie tak grać bo ja oszaleje .

 

Po nocnym maratonie(zaczęliśmy chyba 24 koniec za pięć 6) z Tadkiem doszedłem do wniosku że cofam się w rozwoju i nie ma tu wytłumaczenia on był po % tak jak ja więc szanse takie same .Nasze mecze są zawsze wyrównane i pełne emocji a wczoraj to szkoda gadać i nie chodzi mi tu o porażki tylko o mój styl gry .Zero kombinacji kreatywności jak bym widział swoich niuńków  z 4ligi(na szczęście dziś do przodu) i to mnie przeraża (TADEK ZASPAŁEM NA MECZA).Nawet moja mocna strona strzały z dystansu to jakieś pirdu srirdu .Czas chyba wrócić do kariery jak w 15 na klasę światową rozegrać ze 2 sezony i wrócić do futa .Tadziu popytaj Ty jak to robię De Rossim bo sam nie wiem i mi głupio że nie umie Ci wytłumaczyć .Unki znajdź dziś chwilę na 2 meczyki muszę z Tobą zagrać bo oszaleje i nie chodzi mi tu żeby Cię zgwałcić ale Ty ocenisz co się ze mną dzieje bo graliśmy razem na początku i znasz doskonale moje wady i zalety.

 

Tsarov powiedz no mi kiedy Aguero może być najtańszy do kupienia przy tych galach piątkach itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie jakieś tipy pokroju l1+X to dajcie znać. Intryguje nie fakt, czy trzymanie l2/lt przy przyjęciu poprawia jego jakość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1 gram głównie. Wczoraj natomiast mialem cudowny dzien, ponad 10 porazek z rzedu i zwalilem sie do 3. Aktualnie awansowalem do 2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tsarov powiedz no mi kiedy Aguero może być najtańszy do kupienia przy tych galach piątkach itp.

 

Zdecydowanie najtańszy będzie ostatniego dnia TOTY, jak w paczkach będą gracze z wszystkich pozycji. Ale to dopiero w połowie stycznia. W nadchodzącym czasie - w cyber poniedziałek. Ceny najpierw spadną w black friday (27.11), nie powinny wrócić do normy do 30.11 (cyber poniedziałek, znowu spadki) i wtedy w najbliższym czasie też można kupić. 

Edytowane przez Tsarov
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na 27.11 i wtedy do skladu na atak wjezdzaja neymar z messim. 19 dni na wyprzedanie 90 kart z listy transferowej. Moze styknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumie że największe spadki cen przed Toty to ten czarny piątek.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumie że największe spadki cen przed Toty to ten czarny piątek.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Widze ze o Futmas wszyscy zapomnieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze o Futmas wszyscy zapomnieli

 

Wspomniałem, ale FUTmas będzie miało kumulację w ostatni dzień TOTY, bo ceny po FUTmas (zapewne do 02.01.2016) nie zdążą się w ciągu tygodnia (do 09.01.2016) odbić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intryguje nie fakt, czy trzymanie l2/lt przy przyjęciu poprawia jego jakość?

 

Tak poprawia zwłaszcza przy podaniach górą i występowało to już w poprzednich edycjach. W tej odsłonie bardzo przydaje się przy nowych silnych podaniach. Ułatwia to przyjęcie piłki i od razu nasz zawodnik zastawia ciałem piłkę przed obrońcą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie należysz do tych Panów którzy mi farfocle wbijali na lagach :)

 

Co ciekawe na tym spowolnieniu strzały nie mają mocy, skutecznie gra się skrzydło i wrzutka na dynie

Nie ta liga ja latam między 6 a 5 ligą nie mogę się przebić dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole sobie pod koniec listopada zlozyc sklad, ktorym bede gral juz do konca. Nie bede przeciez do stycznia sie mordowal kasztanami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bardzo sceptyczny co tych przewidywań krachów na rynku.

Zobaczcie, że w tym roku jest wszystko do góry nogami, ea się stara jak może, żeby nie dopuścić do takich sytuacji.

Juz miały być załamania po wyjściu niektórych kart i nic z tego nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czarny piątek może nie bedzie dużego krachu (rok temu był Messi RB ), ale święta i toty to jest pewniak :)

Rok temu hh, to było święto. Teraz święto jest, gdy hh nie ma. Jak walna, paki pod koniec listopada za 50, 100k to tak. W innym wypadku bedzie lekki spadek. Dużo zależy od totw, który przypadnie na ten okres.

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ceny sie zalamaly, jak EA wypuscilo paczki po 50k i taki Cuadrado kosztujacy 50k, raptem kosztowal 36k, to i w czarny piatek ceny spadna. Przynajmniej na pare dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne Panowie, oby tak było. Też oszczędzam coins na te dni. Ale jakoś mnie ten rynek osłabia w tym roku.

Wczoraj śledziłem np. kartę Sheringhama na futbin, to oczopląsu można było dostać.

Skoki z 240k na 299k i spowrotem.

To oczywiście tylko jeden z przykładów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×