Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Z Donovana taka legenda futbolu jak że mnie papież , EA piniazki od hamburgerow chce i dała takiego papraka do legend

Dokładnie to samo pomyślałem jak jeszcze przed premierą patrzyłem na spis legend.

Ale żeby mu nie było smutno to jest jeszcze Alexi Lalas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Donovana taka legenda futbolu jak że mnie papież , EA piniazki od hamburgerow chce i dała takiego papraka do legend

 

To jest i tak nic, Lalas to jest dopiero zonk. Koleś grał chwilę w Serie A, reszta MLS i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby był Deyna to  bym pewnie wszystkie coinsy wydał nie bacząc na skład...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby był ktoś z lat 70/80 z Wielkiego Widzewa to Xbox juz by dawno zagościł w moim domu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Boniek albo Deyna?!?!

 

Boniek w Classic XI ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziadki znudzone też nie gram za dużo (może raz w tym tygodniu) i wczoraj późnym wieczorem przysiadłem na ostro.

I z mojej strony chciałem jeszcze raz serdecznie podziękować koledze Mat Eyo za ten pro tip z L2+X (LT+A).

Miazgę to robi z cholernych kiwaczy jak się opanuje! Zresztą dobrze działa nawet przy pressingu w ataku.

W pracy dziś nieprzytomny jestem, bo siedziałem za długo :D

No, ale jak szło, to szkoda było przerywać - dwa awanse z rzędu i witam 5 ligę.

Mistrzostwo 7 i 1 punkciku zbrakło do mistrzostwa 6.

Była moc, było grane :)

To ja mam Downa, nie umiem tego l2+X połapać. Niby śledzi nisko na nogach ale jakoś dziwnie się porusza, mijają mnie łatwiej niż wcześniej. Może ktoś mnie oświeci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Van tego nie używasz do gonienia przeciwnia, tylko jak jesteś przed nim. Jak Cię mi ie, to pozamiatane i trzeba migiem przełączyć na kolejnego naszego, który jest bliżej bamki niż atakujący. Wtedy ładnie go śledzi. Nie umiem ibaczej tego wytłumaczyć.

Może w najbliższym czasie spróbuję jakiś film wrzucić.

W każdym razie ja wczoraj załapałem to i wtedy zaczęła się radocha z grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się, że na tym nikogo nie dogonie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również już się tego nauczyłem, swoją drogą dziękuję osobie która tutaj to zamieściła, wybacz niestety nie pamietam nicka :) Wczoraj np, dzięki temu udało się wybronić w końcówce meczu wygraną, bo gość dobrze mnie cisnął przez ostatnie 20 minut meczu, ale dochodził tylko do pola karnego, bo obrońcy pięknie odbierali piłki na 16 metrze, i dzięki tej wygranej zdobyłem tytuł 3 ligi. Teraz czas na atak 1 ligi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerzeze mnie akurat te tzw ulatwiacze w obronie strasznie denerwuja...Coraz wiecej ulatwien robia w grach,smieje sie ze niedlugo gole za nas tez beda strzelac,albo pilke odbierac samoczynnie:)Jestem z tych graczy ktorzy lubia bardziej skillowa rozgrywke robiac wszystko samemu.Dlatego tez nie probuje nawet tej obrony z x,lubie prosta gre jeden przycisk do odbioru jeden do strzalu itp:)Gram na PS od jedyneczki i coraz mniej satysfakcji odczuwam w grach...:(.Co do BF to tez dla mnie idealna odskocznia choc nie mniej nerwowa niz Fifa.

 

Powoli zaczalem grac fut online bo coinsow caly czas malo ale powoli do przodu,choc mozlonie kupuje graczy to cieszy kazdy nowy nabytek podwojnie:)Doszedlem do 6 ligi sezon po sezonie,ale teraz juz sklady z innej planety sie zaczynaja,trzeba dozbierac na jakis konkurencyjnych grajkow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Baku się uspokuj z tymi awansami bo Cię nie dam rady dogonić w tej edycji. ☺☺☺☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka komiczna sytuacja z wczoraj: wylosowało mi gościa, który 3/4 składu miał srebrnego rare.

Czarodziej, magik, esy floresy, mega pressing i chyba każda możliwa sztuczka w grze... cisnął mnie niesamowicie, przez pierwsze 15-20 minut nie mogłem wyjść z własnej połowy.

Jednak dzięki właśnie L2+X przetrwałem to oblężenie i nadarzyła się okazja do rozprowadzenia ataku. Pyk - pyk - pyk tiki -sraka, jestem już przed brakmą, strzał, piłka leci w bramkę i...

....gościu się rozłączył :/

Kuźwa... zmieniam skład na fitness i czekam na kolejny mecz. I znowu ten sam koleś :biggrin:

Nie poznałem po nicku, tylko dopiero jak składy się wczytały, bo był ten sam kropka w kropkę.

Chyba on mnie też nie poznał, bo ja skład zmieniłem na fit więc mecz zaczęliśmy grać.

I tu ciekawostka - już nie dał rady tak cisnąć, wyłączył się po 4-1 dla mnie około chyba 65 minuty :P

Tak czy siak debil - nie znoszę rozłączaczy, bo marnują mój czas, a to było późno w nocy, a dziś do roboty.

Ciekawostka jednak taka, że na tym przykładzie najbardziej zauważyłem, że ostatnio lepiej mój fitness chodzi od głównego składu.

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest w naszych głowach, ja grając fitnessem jakoś bardziej się skupiam i nie robię takich baboli jak grająć głównym ;)

Chociaż z drugiej strony to ciężko nazwać skład z Pogbą fitnessem :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest w naszych głowach, ja grając fitnessem jakoś bardziej się skupiam i nie robię takich baboli jak grająć głównym ;)

Chociaż z drugiej strony to ciężko nazwać skład z Pogbą fitnessem :laugh:

Może coś w tym jest :)

Ale ogólnie jakoś przyjemniej mi się fitnessem gra, przynajmniej od kliku spotkań tak się porobiło.

Wcześniej było na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś w tym jest :)

Ale ogólnie jakoś przyjemniej mi się fitnessem gra, przynajmniej od kliku spotkań tak się porobiło.

Wcześniej było na odwrót.

Bo głównym to musisz wygrywać, a fitnessem możesz ;)

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz co z tym updatem? Jakies odzwierciedlenie w gameplayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz co z tym updatem? Jakies odzwierciedlenie w gameplayu?

Z tego co rano czytałem na innym forum, to pisali, że nic się nie zmieniło w kwestii gejmpleja.

Poczekajmy kilka dni to sami się przekonamy, a grać będziemy tak czy siak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam Downa, nie umiem tego l2+X połapać. Niby śledzi nisko na nogach ale jakoś dziwnie się porusza, mijają mnie łatwiej niż wcześniej. Może ktoś mnie oświeci?

Ja też, czasem próbuję to zastosować, niby śledzi, ale to jest tak łatwe do ogrania sensownym podaniem, że jak tylko przeciwnik prezentuje choćby elementarny poziom to sobie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz co z tym updatem? Jakies odzwierciedlenie w gameplayu?

Co by nie zmienili to i tak będziemy dostawać wciry od gimnazjalistów :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumplaczek mi mówił ze karne były jak są pace jak był tak jest. Jedyne co pochwalił to ze nie zjebana. .... jeszcze bardziej. ☺☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co pochwalił to ze nie zjebana. .... jeszcze bardziej. ☺☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

I z tego powinniśmy się cieszyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, czasem próbuję to zastosować, niby śledzi, ale to jest tak łatwe do ogrania sensownym podaniem, że jak tylko przeciwnik prezentuje choćby elementarny poziom to sobie radzi.

W tym rzecz, żeby płynnie zmieniać zawodnika, a nie trzymać kurczowo jednym typem te przyciski, bo wiadomo, że każdy Cię objedzie.

Jak wspomniałem już - to jest kwestia ogarnięcia tego.

I nie ma to nic wspólnego z automatem jak tu wcześniej ktoś sugerował, bo jak widać nie łatwo się tego nauczyć.

To jest połączenie jockey i pressingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, mnie graniem samym jockey'em daje przyzwoite rezultaty, ale skoro tak chwalicie to spróbję jeszcze dać tej metodzie szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak można nie naprawić karnych tego nie zrozumie bo pace wiadomo 12-13 latki by już nie grały i kasa by się nie zgadzała. Sam się o tym przekonałem jak młodemu dopiero po paczu zaczęło w miarę grać i wtedy dopiero poprosił o doładowanie fp. Mówię mu tłumaczę graj jak tata o on na to tato ale moje kumplaczki grają tylko na pace i nie miał bym z nimi szans. I moim zdaniem tutaj jest pies pogrzebany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×