Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Unki ja Ci dam się zgwałcic

Ciebie już znam i wiem jak smakujesz,choć chyba powinienem napisać,że to Ty wiesz jak smakuje moje dupsko. Po kilku naszych spotkaniach do tej pory mam traumę Ruszyłbym coś młodego ,choć jesli obiecasz się "wystawić", pyknę i Ciebie,a co mi tam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman

To tak żeby było gites i majonez .Człowiek ciemny to potem musi sobie zadawać karę.

Panowie a warto sprawdzić Sturridge bo boję się ze poza pecem to on nic nie oferuje.

Unki Zara na pw Ci coś naskrobię ;)

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie już znam i wiem jak smakujesz,choć chyba powinienem napisać,że to Ty wiesz jak smakuje moje dupsko. Po kilku naszych spotkaniach do tej pory mam traumę Ruszyłbym coś młodego ,choć jesli obiecasz się "wystawić", pyknę i Ciebie,a co mi tam

Oj ustawcie się na przyjacielską pomoc we wbiciu trofika za wygranie sezonu towarzyskiego w fut, żeby niby tak ;)

Unkiemu się humor poprawi, a i pucharek brzdęknie :P

Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman Sithman

To tak żeby było gites i majonez .Człowiek ciemny to potem musi sobie zadawać karę.

Ale Ty wariat jesteś :D

Denerwuje mnie ten limit lajków na forum, dziala to jak se chce. Nie mam, za chwilę mam... znowu nie mam :blink:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a warto sprawdzić Sturridge bo boję się ze poza pecem to on nic nie oferuje.

 

krótko i treściwie : Nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ustawcie się na przyjacielską pomoc we wbiciu trofika za wygranie sezonu towarzyskiego w fut, żeby niby tak ;)

Unkiemu się humor poprawi, a i pucharek brzdęknie :P

Szkoda,żeś zdradził system...,pyknął bym i Ciebie

Humorek mam zawsze,tylko czasem gorsze dni,godziny i takie tam

Z doświadczenia wiem,ze za kilka dni będę ślinił sie na myśl o fut czy meczyku ze znajomkiem. Już sie jaram ma dupczeniem Starego,jeszcze tylko Tadeo jako przystawka i będę spełniony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty Staridża niby przyzwoite:

Positioning

Finishing

Shot Power

Long Shots

Acceleration Sprint Speed
Tylko coś siła słaba i agresja. Do tego 2* słabszej nogi no i medium/low.
Więc ... nie :)
Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Bony ma plac aż zawita król Aguero .Dobrze ze mnie ostrzegłeś bo dziś przecedzam winko i mam dziwne pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Bony ma plac aż zawita król Aguero .Dobrze ze mnie ostrzegłeś bo dziś przecedzam winko i mam dziwne pomysły.

Mi jak gram przeciwko BPL to często dokucza Remy. Zreszta to był jeden z moich ulubionych napadziorów w 15, widzę, ze teraz też daje radę.

Zwłaszcza z dyńki sadzi jak nawiedzony. Schematy wrzuta z byle skąd, byle z boku i Remy wbija z bani.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Bony ma plac aż zawita król Aguero .Dobrze ze mnie ostrzegłeś bo dziś przecedzam winko i mam dziwne pomysły.

Hmm...,winko powiadasz

Winko,fifa-lepsze dupczenie

Mam w planach zakup i wymianę Benteke na Bony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie przepłacać bo moich lata ze 30 na liście ☺☺☺☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...,winko powiadasz

Winko,fifa-lepsze dupczenie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hehehe, unki, po bajerce wnosze ze za duzo lodu sypiesz do szklanecki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba składzik do gwałcenia i jak ogarniasz defensywę to nie jeden wyjdzie z meczu :P .Brak mi tylko kogoś z lepszym odbiorem na Spo.

sprawdz pw :biggrin:

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona wróciła. Koniec grania w dzień :sad:

Szkur... a miałem się pytać kiedy coś gramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkur... a miałem się pytać kiedy coś gramy

No właśnie ostatnio myślałem o tym, że mamy XO i ani z Tobą, ani z Maćkiem nie zagrałem. A i jeszcze Tsarovs :) Ale jego nie mam w znajomych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, unki, po bajerce wnosze ze za duzo lodu sypiesz do szklanecki :D

Mam fazę na szklaneczkę bez lodu,pomaga mi w tym świadomość jego braku w lodowce

Kiedy ja znajdę czas na dupczenie Was pany. O Piachu nie wspomnę bo jest tak ciasny w obronie,że nie wcisnę tam nic. Starszego pojadę smarując IF Longa wazeliną,a Tadzia pojadę bez...,na szorstko,tylko kupię Auba

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio myślałem o tym, że mamy XO i ani z Tobą, ani z Maćkiem nie zagrałem. A i jeszcze Tsarovs :) Ale jego nie mam w znajomych :sad:

 

Nie masz? PW ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio myślałem o tym, że mamy XO i ani z Tobą, ani z Maćkiem nie zagrałem. A i jeszcze Tsarovs :) Ale jego nie mam w znajomych :sad:

Z Maćkiem grałem i mnie zgwałcił niemożebnie. Ale mam wytłumaczenie - u mnie była czwarta rano, a u niego wczesny wieczorek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Maćkiem grałem i mnie zgwałcił niemożebnie. Ale mam wytłumaczenie - u mnie była czwarta rano, a u niego wczesny wieczorek :P

 

Kluiverty i inne? ;) Nie nadążam za jego składami, rotacja ciągła ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluiverty i inne? ;) Nie nadążam za jego składami, rotacja ciągła ;).

Z Maćkiem grałem i mnie zgwałcił niemożebnie. Ale mam wytłumaczenie - u mnie była czwarta rano, a u niego wczesny wieczorek :P

Ja mam tak lichy skład, że potrzeba inwestycji. Każdy murzyn mnie dojeżdża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluiverty i inne? ;) Nie nadążam za jego składami, rotacja ciągła ;).

Przyzwyczaiłęm się, bo w 15 mnóstwo meczów rozegraliśmy, a już wtedy tak było :D

On ma taką zabawę i fun z tego :)

 

Ja mam tak lichy skład, że potrzeba inwestycji. Każdy murzyn mnie dojeżdża.

Ja nie mam murzynów, no ... Pogbę tylko, ale reszta bialutka jak Tevez :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fazę na szklaneczkę bez lodu,pomaga mi w tym świadomość jego braku w lodowce

Kiedy ja znajdę czas na dupczenie Was pany. O Piachu nie wspomnę bo jest tak ciasny w obronie,że nie wcisnę tam nic. Starszego pojadę smarując IF Longa wazeliną,a Tadzia pojadę bez...,na szorstko,tylko kupię Auba

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Obcinam Cie wlasnie ukradkiem czasami ale zazywamy "tych" przyjemnosci w innych porach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam murzynów, no ... Pogbę tylko, ale reszta bialutka jak Tevez :laugh:

Ruben Vezo i Gimenez to największe byki w moim składzie. Do tego Rafinha, Benat, Paco Alcacer, czy El Guaje. Jak trafiam na czarną bpl, to jeńców nie biorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruben Vezo i Gimenez to największe byki w moim składzie. Do tego Rafinha, Benat, Paco Alcacer, czy El Guaje. Jak trafiam na czarną bpl, to jeńców nie biorą.

Z tego co czytałem, to idzie Ci nieźle i w ligach jesteśmy podobnych. Poza tym wiesz, ze ja jestem cienki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×