Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.futbin.com/16/squad/57735 taki skladzik bede mial w czarny piątek. Jak wam się podoba? Nie moge sie doczekac az tym pogram.. Poki co mam.. if krychowiaka! :P

Z 85 chem to nie ugrasz nic :)

 

PS Matje i Danilo do wyjazdu, Kiko z bramki też. Rakitic z Iniesta stronami zamień

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no4bpl dzięki za meczyka  i napisze ze następny kolo który fajnie gra super coraz więcej takich znajomych i zapomnę o lidze bo braknie na nią czasu.

Dzięki, dobrze bronisz, podpowiesz jak?

Gralem Modricem i Rakiticem, obaj sa switeni

Rakitic must have, Modric tez spoko ale ta cena..

Ja mam wszystkich 3 i najlepiej z nich gra mi się Iniestą, potem Modriciem, Rakiticiem najmniej. Pewnie dlatego, że dość mało uderzam z dystansu, więc zalet Rakiticia nie mam jak spożytkować. Jak zwykle, warto przetestować wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze szmata albo szmatlawiec, ew szczur :biggrin:

aa tak, szmata i szmatlawiec tez.

szczurem na slasku nazywamy taki kąsliwy strzal po ziemi  ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie w czarny piątek przywędruje Neymar, Suarez albo Bale. Myślałem o Naymarze, ale w/g futhead różnice między nim a Konoplyanką są niewielkie, za to Suarez deklasuje Benzemę w statystykach. I mam teraz dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no4bpl dzięki za meczyka  i napisze ze następny kolo który fajnie gra super coraz więcej takich znajomych i zapomnę o lidze bo braknie na nią czasu.

Prawda. Kolejna osoba z forum, z którą zawsze fajnie mi się grało. Normalne mecze nawet w takim crapie jaką była 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral Suareza, jest w gazie co mecz brama ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z 85 chem to nie ugrasz nic :)

 

PS Matje i Danilo do wyjazdu, Kiko z bramki też. Rakitic z Iniesta stronami zamień

 

Neymar i Messi z podskocza do chemii 7, wiec ugram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych rejonach polszy ale na slasku hasla typu:

- farfocel

- babol

- kiks

- kakałszlag

czy taśtaś sa uzywane na porzadku dziennym jesli chodzi o takie "bramki z dupy" ;d

Nie wiem jak w innych rejonach... przeca jo synek z familoków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Neymar i Messi z podskocza do chemii 7, wiec ugram.

O ile ich wiatr nie zdmuchnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa tak, szmata i szmatlawiec tez.

szczurem na slasku nazywamy taki kąsliwy strzal po ziemi ;d

Nie tylko u Was ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wkoorwie to wrzuce Varana tarana z 8 chemii zamiast Metje i zobaczymy co sie stanie...

Z tego co widze to Jukezz trzaska CDM na CB czy LW/RW na ST i mu to nie przeszkadza wiec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile ich wiatr nie zdmuchnie :)

ZIK ZAK i przejdzie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wkoorwie to wrzuce Varana tarana z 8 chemii zamiast Metje i zobaczymy co sie stanie...

Z tego co widze to Jukezz trzaska CDM na CB czy LW/RW na ST i mu to nie przeszkadza wiec..

Robiłem w ten weekend 3 podejście do Varane'a i lipa. Szybki i wysoki, tylko co z tego skoro zawsze jest w złym miejscu. Ustawienie to jakaś pomyłka. Dosłownie niewidoczny obrońca, coś niesamowitego. Godin i Mathieu zapieprzają w obronie, widać efekty ich pracy. Jak zmieniam Godina na Varana to czuję się jakbym grał tylko Mathieu w obronie.

 

Spróbuję De Marcosa za Danilo skoro tak chwalicie. Choć Danilo gra mi się dobrze w obronie, przydatny też w ataku, nawet kilka bramek zasadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dziwne bo dla mnie Varane to obrońca nr 2 w BBVA zaraz za Ramosem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem go w parze z Mathieu, Godienm i Nacho, niewidoczny. Może miałem pecha i po prostu przeciwnik był dużo lepszy. Choć około 15 spotkań nim zagrałem i po każdym jedynym wrażeniem jakie miałem z jego gry było gdzie jest Varane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obczailem W/R mathieu i varane i chyba jednak zdecyduje sie na duet Pepe/ Godin. Jak obronca maial atak na High, to zawsze cos mi przeszkadzalo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja około setki pykłem i złego słowa na Rafała nie mogę powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Kolejna osoba z forum, z którą zawsze fajnie mi się grało. Normalne mecze nawet w takim crapie jaką była 15.

Dzięki za miłe słowo :) Szkoda, że gramy obecnie na różnych platformach, bo dobrze wspominam nasze mecze późnowieczorne :).

Wlasnie obczailem W/R mathieu i varane i chyba jednak zdecyduje sie na duet Pepe/ Godin. Jak obronca maial atak na High, to zawsze cos mi przeszkadzalo..

Pepe nie grałem, Godina bardzo polecam, będzie Pan zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem jakiegos taniego fitnessu, bo mialem na niego az 9k i stworzylem potwora zlozonego z zolnierzy putina:

 

http://www.futbin.com/16/squad/57697

 

Ja ppierdziele co to za potwory i kazdy za discard value (doumba 700c na kup teraz XDDDDD).

Swietny jest Fernandes, Promes -> jak ktos lubi lewa noge to moze byc tosic.

Ogolnie cala pomoc + atak wszyscy z 4/4 za wyjatkiem doumbii 4/3*.

Polecam kurewsko bo sa za cene 8 kart fintessu druzynowego a mozna nimi walczyc naawet w 1 lidze ! (3 mecze 2 remisy bramkowe + wygrana).

Ja mam taki fitness :) Ten Promes faktycznie dobry na prawej stronie :) http://www.futbin.com/16/build/57854

Turecko rosyjski hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mała rewolucja w składach po tych wszystkich informacjach o piątkach świętach itp. wszystko co miałem najlepszego lata już ma liście .Buduje nisko budżetowe składy i latam nimi az do świąt na awansach już mi nie zależy więc postanowiłem pograć rodakami i wyszło mi coś takiego  http://www.futbin.com/16/squad/57859 po 2 meczach ze znajomymi z forum jestem z nich zadowolony choć nie mogę patrzeć na Boenischa i tu muszę znaleźć jakąś alternatywę. Niech ktoś poda jakąś fajną ligę gdzie można za drobniaki złożyć drugi skład odpadają ruskie bo ich nienawidzę i grać nimi nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa tak, szmata i szmatlawiec tez.

szczurem na slasku nazywamy taki kąsliwy strzal po ziemi ;d

Ze wzgledu na nazwe, nie mozna bylo zapomniec o zmorze bramkarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet pomysłu na niskobudzetowke nie mam. ^^

Lacazette if, juz w środę ;)

Ciekawe z czego dadzą kolejne totw. Kwalifikacje MS? Baraże?

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tanich lig: próbował ktoś ligę portugalską? W 14 (krótko grałem) dawała radę, w 15 pamiętam, że na początku grałem nią i jako w sumie debiutant fut dobiłem do 6 ligi.

Nani coprawda poszedł do Turcji, ale są Carvalho, Jefferson, Gaitan, Luisao... itd.

A pewnie Naniego też da radę jakoś wkomponować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o tej lidze i przeglądam tamte rejony. Jak przypasi pod moje 4231 to ich biere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o tej lidze i przeglądam tamte rejony. Jak przypasi pod moje 4231 to ich biere

Jonas albo Slimani na atak :)

Obaj mają ify jak lubisz.

Slimani widzę killer jeśli chodzi o główki.

W 15 sporo goli nim strzeliłem, fajnie chodził.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×