Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wg Was jest lepszy, Nainggolan czy Marchisio? Bo nie wiem kogo do głównego a kogo do fitnessu.

Jeszcze jedno, czy zielone połączenie daje coś więce niż pomarańczowe? Mimo, że przy jednym i drugim jest 10 chemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nainggolan jest chyba najbardziej opłacalny może grać na każdej pozycji w srodku zaczynając od cdm a kończąc na spo.Marchisio jak nim grałem to jakoś się nie mogłem do niego przekonać na pewno w 15 był o klasę lepszy takie moje zdanie.
 
 
takie coś znalazłem w dzisiejszej prasie :biggrin: :whistling: :biggrin: Urban naprawił Gajosa. Gra już akcje jak na PlayStation

 

Pany wiem że było już wiele razy(gdzieś mi to uciekło) ale gdzie najlepiej sprawdzić dziś jaka może być drużyna tygodnia.

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w ogóle nie ma znaczenia, czy 4, czy 8, czy 7, ważne żeby główna chemia była 100. Wsadziłem Teveza do swojego BPL bez żadnego Argentyńczyka obok, a lata jak poparzony z jednej strony na drugą i piłka szuka go wszędzie. Tevezinho na środku, na lewej Sanczopansa, a na prawej Willianowski. Chodzą jak przecinaki. 

 

Takim czymś pomykam -> http://www.futhead.com/16/squads/4346221/

 

Ta czerwona nić z przodu w ogóle mnie nie rusza ;)

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesza się notorycznie, przy szukaniu przeciwnika, paranoja .....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesza się notorycznie, przy szukaniu przeciwnika, paranoja .....

Strasznie mnie to wkur*** !!! Czekamy w takim razie na patcha

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mieszkał w USA i był w miarę kumatym prawnikiem to bym normalnie złożył pozew grupowy o odszkodowanie przeciw tym Kanadyjskim bobrom

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie to wkur*** !!! Czekamy w takim razie na patcha

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

O ile się doczekamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zostawić dybale if czy wziąć nif i kupić pogbe w miejsce de rossiego?

 

Pogdba to przekot, ale nie marnuj go na cdm przypadkiem.

To jest kreator, strzelec wyborowy i przy okazji czyściciel. Ale z naciskiem na te dwie pierwsze cechy.

 

Kto wg Was jest lepszy, Nainggolan czy Marchisio? Bo nie wiem kogo do głównego a kogo do fitnessu.

U mnie Nainggolan gra w głównym, Marchisio w fitness.

 

 

Wrzucam mój main skład, może ktoś skorzysta z poszczególnych pozycji:

http://www.futhead.com/16/squads/4347580/

 

Na ławce część z fitness składu dla jasnośći :)

Di Maria gra w pierwszym składzie, wchodzi z ławy, albo od pooczątku.

Jak zaczyna od początku, to zamieniam miejscami Pereyrę z Nainggolanem.

W firtnessie na cam mam Hernanesa, który jest grenialną kartą.

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam te legendy i fajnie by pasował Vieri do mojej serii A :biggrin: Ogrywał go ktoś? (czyt.MaxyM;)

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, jak zmienic stroje herb i stadion domowy? chcialbym z ekstraklasy a nie moge wyszukać jakos ...

Edytowane przez Ali39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, jak zmienic stroje herb i stadion domowy? chcialbym z ekstraklasy a nie moge wyszukać jakos ...

Zacznij od zmiany koloru czcionki przyjacielu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sithman w jakiej lidze ganiasz tymi makaronami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam :)

Po zakupie i słuchaniu wszystkich ochów, achów o trybie fut mam zamiar się zagłębić w temat, ale wyłącznie tak by grać 4fun a nie spędzać 2h po to by zarobić na handlu kartami parę tys.

Co roku fifa ogrywam i przeważnie fut to tylko dla trophy odpalalem. ..

Aktualnie ogrywam początkowe turnieje plus wzmacniam budżet zakupami z katalogu za pkt

Jaki proponujecie stworzyć skład na początek? Budżet 25-30k

Tak by można na nim trochę pograć. ..

Narazie w turniejach zongluje brązowym składem złożonym z Anglików oraz drugim z Niemców...

Może jakieś porady dla swiezaka w rozwoju składu? Co warto ogrywac a czego nie?

Z góry dzięki za merytoryczna odpowiedz :)

Poradzi ktoś swiezakowi :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzi ktoś swiezakowi :biggrin:

moze cos takiego z BPL?

http://www.futbin.com/16/squad/60388

tylko drugiego napastnika dobierz, najlepiej w miare szybkiego bo Kane to bomby z daleka sadzi wiec proponuje Remyego. Zaczynalem praktycznie takim samym i do niego czesto powracam (w tym ze Kane to IF) czasem zagram nimi w 3 lidze i daja rade ale bardziej gram tym skladem puchary.

pamietaj ze przed zakupem na kazdego zawodnika mozesz poswiecic z 3 min i probowac wyklikac taniej minimum o te 1k, wtedy jak skladzik Ci nie podejdzie to sprzedajesz wszystkich i wychodzisz na 0.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podpowie? Jak zmienic stroje itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, klikasz na stroj i uzyj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w mój klub---szukaj w klubie ----rodzaj karty i zamieniasz :P ;)

 

Więc i ja się powtórzę jaka strona jest najbliższa co do typów drużyny tygodnia 

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzi ktoś swiezakowi :biggrin:

1. Nie martw się, że nie masz chęci/czasu na handel, to ci nie odbierze całkowitej zabawy z gry.

2. Ja od siebie standardowo proponuje skład BPL, ale nie wiem czy BPL z małym budżetem jest dla każdego, więc zaproponuje ci Serie A, które każdy poleca w tej edycji :D http://www.futbin.com/16/squad/60392

3. Nie kupuj paczek!

4. Nie kupuj paczek!

5. Nie kupuj paczek!

6. Jeśli chodzi o rozwój tego składu to wymienił bym później ŚPD i dwóch ŚO, ale są spoko na początek. Ogólnie jak kupisz ten skład to nie ulepszaj go od razu tylko zbieraj na drugi skład, tzw. fitness który uzupełnia kondycję pierwszemu składowi (Serie A). Może być coś takiego: http://www.futbin.com/16/squad/60441

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie martw się, że nie masz chęci/czasu na handel, to ci nie odbierze całkowitej zabawy z gry.

2. Ja od siebie standardowo proponuje skład BPL, ale nie wiem czy BPL z małym budżetem jest dla każdego, więc zaproponuje ci Serie A, które każdy poleca w tej edycji :D http://www.futbin.com/16/squad/60392

3. Nie kupuj paczek!

4. Nie kupuj paczek!

5. Nie kupuj paczek!

6. Jeśli chodzi o rozwój tego składu to wymienił bym później ŚPD i dwóch ŚO, ale są spoko na początek. Ogólnie jak kupisz ten skład to nie ulepszaj go od razu tylko zbieraj na drugi skład, tzw. fitness który uzupełnia kondycję pierwszemu składowi (Serie A). Może być coś takiego: http://www.futbin.com/16/squad/60441

Jak czytam ze ktos nie mw czasu na handel, to zaczynam sie zastanawiac, czy swiat zwariowal.

Przeciez kupienie 100 graczy, 5 x 20, wystawienie ich o 1k drozej to jakies 15 min roboty. Klikniecie relist w telefonie to jakies 20 sekund.

NIE OGARNIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sithman w jakiej lidze ganiasz tymi makaronami?

Narazie w 5. Ale ja nie mam skila to raz, a dwa, że gram raz na ruski rok, bo nie mam czasu.

Ostatni mecz zagrałem chyba w piątek, poprzednio mając jakieś 2 tygodnie przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam ze ktos nie mw czasu na handel, to zaczynam sie zastanawiac, czy swiat zwariowal.

Przeciez kupienie 100 graczy, 5 x 20, wystawienie ich o 1k drozej to jakies 15 min roboty. Klikniecie relist w telefonie to jakies 20 sekund.

NIE OGARNIAM

A ja nie ogarniam po co sie w ogole w handel bawic  tej grze :biggrin: :biggrin: :biggrin:  W te 15 minut caly jeden mecz rozegrasz. czy na pewno swiat zwariował?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega farfocel... Podbijam poprzeczkę. 

 

 

V. - Vieri - Bestia / Wykończenie chirurgiczne ale on raczej jest jako taran i przyłożenie nogi, bo sterowanie nim przypomina bieganie szafą... Ale fun jest. On na 7 (chyba) meczy strzelił mi w każdym bramkę jak już był w polu karnym, strzał kosmiczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×