Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Apka mobilna, po zakonczeniu aukcji wyslij cos do klubu ;)

 

Tylko nie mogę się zalogować do Companiona, bo wywala mi że jestem podłączony do PS4  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mogę się zalogować do Companiona, bo wywala mi że jestem podłączony do PS4 :sweat:

Wylacz ps4 i za 10-15 min zaloguj sie na companion
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mogę się zalogować do Companiona, bo wywala mi że jestem podłączony do PS4 :sweat:

Poczekaj 15-20 minut. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mogę się zalogować do Companiona, bo wywala mi że jestem podłączony do PS4 :sweat:

Nie wylogowałeś się z UT na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mogę się zalogować do Companiona, bo wywala mi że jestem podłączony do PS4  :sweat:

Wychodź z UT przed wyłączeniem konsoli : P Wtedy system "zwalnia" zalogowane konto na konsoli = możesz się zalogować na webappie/appce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak ja to wiem czemu tak jest napisane na Companionie. Nie wyłączałem bo bałem się, że karta pójdzie w eter  :P Mam nadzieję, że przy włączeniu Companiona nie będzie mi kazał od razu przydzielić Aguero  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodź z UT przed wyłączeniem konsoli : P Wtedy system "zwalnia" zalogowane konto na konsoli = możesz się zalogować na webappie/appce.

Nie jak ma karty w unassigned :)

@ Geble Nic nie bedziesz musial, wyslij ktoras karte albo wiecej jak Ci trzeba do klubu, na to miejsce przenies kuna i kogo tam chcesz i jest gicio ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paka za tur fut United i świetny gracz Defoe , fuck u ea

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też zostać na konsoli i poczekać aż czas licytacji się skończy. Wtedy możemy wysłać coś do klubu, albo usunąć z listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w BF podobnie jak w ten weekend ceny pójdą ostro w dół?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w BF podobnie jak w ten weekend ceny pójdą ostro w dół?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak. Pózniej FUTmas, nowy rok i toty. Ceny o 50% niższe niz dzisiaj! Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje kolejną szanse Lewemu zobaczymy jak się spiszę tym razem :)

Jakieś paki po 50k były?

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba EA ma dla mnie dzień dziecka. Na początek opisany wcześniej "problem" z duplikatem Aguero i mega spina czy nie będę w tyłek 300k, a teraz kolejna paczka "na odstresowanie"  :whistling:

12240220_1072168479483300_55839136950329

 

To chyba rekompensata za tych wszystkich Jagielków  :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United za 25k.

Ano tak :) nie wchodze w sklep jak nie ma paczek 50k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba EA ma dla mnie dzień dziecka. Na początek opisany wcześniej "problem" z duplikatem Aguero i mega spina czy nie będę w tyłek 300k, a teraz kolejna paczka "na odstresowanie" :whistling:

12240220_1072168479483300_55839136950329

To chyba rekompensata za tych wszystkich Jagielków :laugh:

Ide sie zamknąć w krypcie 111.

Sprawdź Robbena, + Aubameyang if (widziałem na rynku kilku fresh w bardzo fajnej cenie :))

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego lista transferowa ma tylko 100 miejsc? :(

Ty zyjesz? :D nie widac Cie juz zupelnie zza tej listy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty zyjesz? :biggrin: nie widac Cie juz zupelnie zza tej listy ;)

Ostatnio pojechałem z towarem i mi się zeszło 48h :D Wczoraj w nocy wróciłem, miałem zagrać, ale po dwóch dniach bez snu odleciałem o 20. Dziś może zagram, ale na razie robię zakupy, bo w weekend najlepsze zejście. Zabrakło mi miejsca na liście, mam 5 pozycji na unassigned, więc co? Siedzę na licytacjach. I wkurzam ludzi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem wszystko, taniej niż kupiłem, w dupe z tym handlem, ceny poleciały na pysk w czwartek sie biłem o Zoume za 1600 żeby wyrwać , nakupiłem pełno a dzisiaj sobie BIN lata za 1500 a licytacje to już od 1200, jak tu handlować. Widzę , że najlepiej działa snajperka kupować i odrazu wystawiać za BIN z marnym zyskiem ale zawsze coś, bo takim czekaniem to skład będę robił miesiąc.

 

edit: najgorsze jest to że snajperka to 20 minut i ban, a nie zawsze się ustrzeli w ten czas coś fajnego

no ja tak zarobilem troche ta snajperka i chyba dali mi bana:(Bo co chce kogos zlicytowac to nie moge i jest napisane...ze inny gracz niby dal wyzsza kwote  wlicytacji i nic nie moge zrobic...Wie ktos co to i do kiedy bedzie trwac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tak zarobilem troche ta snajperka i chyba dali mi bana:(Bo co chce kogos zlicytowac to nie moge i jest napisane...ze inny gracz niby dal wyzsza kwote  wlicytacji i nic nie moge zrobic...Wie ktos co to i do kiedy bedzie trwac?

 

Mi to dawali bana ogólnie na rynek nie mogłem wbić bo niby servery nie dostepne.... trwalo to ogolnie 20 minut jakies ale po kilku takich juz dostalem na dobre 6-8h

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to dawali bana ogólnie na rynek nie mogłem wbić bo niby servery nie dostepne.... trwalo to ogolnie 20 minut jakies ale po kilku takich juz dostalem na dobre 6-8h

bez sensu jak daja mozliwosc kupowania i sprzedawania to dlaczego karaja nie wyjasniajac ze tak nie mozna....Zarobliem w 2 h 20 tys co dla mnie jest duza kwota a tu bang..

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety biorą nas za autobuyery, nie pomaga nic nawet chwilowe 2 min. przerwy i tak banuja, nawet mecz zagrałem i ban poszedl po kilku minutach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×