Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sith, daj spokój z if Dybala. U mnie nif gra dwa razy lepiej. Nie masz lepszego kogoś do wstawienia?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

If Dybala jest dobry, nie ma co gadać - takich bramek z lewej nogi jak nim to nikim nie strzelałem :P

 

A Munirek jakie wślizgi strzela :D

 

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith, daj spokój z if Dybala. U mnie nif gra dwa razy lepiej. Nie masz lepszego kogoś do wstawienia?

Wiem, że tak jest, był u mnie już dwa razy. Nawet nie raz pisałem, że ifów nie trawię i to tylko placebo.

Ale jakaś zachciewaja mnie dopadła na taki skład:

http://www.futbin.com/16/squad/81665

 

Nie mam tylko tych ifów.

Sprzedając Inzaghiego kupię obu i jeszcze na waciki zostanie.

Po cichu też liczę, że za jakiś tydzień ceny się podniosą choćby Dybali i Nainggolana właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi za 900k realny w BF?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Myśle, ze tak. Ludzie jeszcze nie pokazali, jak bardzo sa zdesperowani. Chociaż w FUTUnited CR mocno sie trzymał, jednak ilośc specjalnych paczek, co 3h + wiecej za 100k zrobią swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś kupował coinsy z jakichś stronek? Ja patrzylem na futseller.com, ale nie wiem czy mnie nie wykiwaja i zapłacę i w dupie zobaczę coinsy, nie mam czasu i głowy do handlu a trochę coinsow by się przydało. A wogóle to nie wiem czy wypada kupować coinsy, czy to dobrze wygląda, ktoś może pomyśleć że idę na łatwiznę czy jakoś tak, sam nie wiem, ale jak ktoś kupował to jechać poleci jakąś stronkę,a jak nikt nie kupował to ja też nie będę,dzięki

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam kogoś na RM w BBVA, miałem Vele beznadzieja, mam Turana i jest całkiem spoko. Zastanawiam sie czy brać jego IFa czy IFa Carrassco?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z checia bym wrzucil filmik jak Remy porobil no ale trafi to do kolejnej kompilacji. Ogolem gosciu z ktorym teraz gralem chyba nie smucil sie z przegranej bo prawdopodobnie zobaczyl najladniejsze bramki przeciwnika z ktorym przegral :P 3 longshoty zza pola karnego w okna z czego 1  to bomba z woleja ktora prawie zabila bramkarza

Ogolem Remy jest niesamowity, Costa poszedl na sprzedaz zeby go pozniej odkupic ale teraz sie zastanawiam czy jest mi potrzebny... co ja tam o jakims Aguero rozmyslam... Remy takie bramy laduje ze czapki z glow.

No i chyba wpadlem w jakas petle skryptowa, nie moge spasc ani awansowac z 3 ligi, czesto koncze z bilansem 5-1-2 i gdy zostaja mi 2 mecze do konca z czego jeden musze tylko wygrac to caly sklad gra taka kaszane ze az sie plakac chce.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam kogoś na RM w BBVA, miałem Vele beznadzieja, mam Turana i jest całkiem spoko. Zastanawiam sie czy brać jego IFa czy IFa Carrassco?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Vela nie jest zły. W fitnessie mam Feghouliego, bardzo fajna karta. Turbo w biegu, wykończenie niezłe. Bramkostrzelny u mnie.

 

BTW. na LW w BBVA polecam sprawdzić Piattiego, u mnie ma lekko ponad 0.6 gola na mecz, znacznie więcej niż Konoplyanka z pierwszego składu (tyle, że w 1 składzi wszystkim show kranie Suarez, jego ratio goli jest 1 na mecz, gdzie Benzemą ledwo mam 0.54). Piatti ma zajebisty balans ciałem, mega przyspiszenie, malutki to wciśnie się w każdą lukę, z pola karnego lutuje konkretnie. Myślę, czy by go nie dać za Konoplyankę go 1 składu.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolem Remy jest niesamowity, Costa poszedl na sprzedaz zeby go pozniej odkupic ale teraz sie zastanawiam czy jest mi potrzebny... co ja tam o jakims Aguero rozmyslam... Remy takie bramy laduje ze czapki z glow.

Uwielbiałem tą kartę w 15 i od niej zaczynałem skład.

Teraz z kolei mnie wrukwia, bo.... gram serie a i nie raz mnie skarcił Remy :D

Oprócz tego o czym piszesz, to on ma chyba jakieś kosmiczne wykończenie z glówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Piattim w hybrydzie hiszpańsko-włoskiej i potwierdzam, bardzo dobry skrzydłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos u mnie Vela sie nie odnalazł, za drobny jest i ciagle był gdzies z tylu.

Turan dużo bardziej mi leży i skłaniam sie ku jego IF. Feghouliego pewnie sprawdzę bo dobrze wyglada jego karta.

Piattiego miałem i był całkiem w porządku aczkolwiek szybkosc Konoplyanki często sie przydaje ;) Kupiłem Benzeme zagrałem 5 meczy i sprzedałem bo mam nadzieje ze odkupie w BF, ale chyba znalazłem napastnika do mojej drużyny - 5 meczy 9 goli.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vela nie jest zły. W fitnessie mam Feghouliego, bardzo fajna karta. Turbo w biegu, wykończenie niezłe. Bramkostrzelny u mnie.

 

BTW. na LW w BBVA polecam sprawdzić Piattiego, u mnie ma lekko ponad 0.6 gola na mecz, znacznie więcej niż Konoplyanka z pierwszego składu (tyle, że w 1 składzi wszystkim show kranie Suarez, jego ratio goli jest 1 na mecz, gdzie Benzemą ledwo mam 0.54). Piatti ma zajebisty balans ciałem, mega przyspiszenie, malutki to wciśnie się w każdą lukę, z pola karnego lutuje konkretnie. Myślę, czy by go nie dać za Konoplyankę go 1 składu.

Jak się gra Suarezem jest sztywny tak jak Lewy czy bardziej zwinny ? i czy nie za wolny? :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem tą kartę w 15 i od niej zaczynałem skład.

Teraz z kolei mnie wrukwia, bo.... gram serie a i nie raz mnie skarcił Remy :biggrin:

Oprócz tego o czym piszesz, to on ma chyba jakieś kosmiczne wykończenie z glówek.

Gosciu to majster... jako pierwszy przebil w skladzie bariere 50 strzelonych bramek (zlota trofka wpadla) i to w jakim stylu. W sumie to 3 klikniecia bez ciecia takze wrzucam filmik, bramkarz moze i recznik nie wnikam bo to 3 liga ale pilka ladnie im w tym meczu siadala na noge

czas chyba zostac przy jednym zawodniku na napadzie i dac mu grac... a nie taka zonglerka

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzyłem na swoje dwa składy i wyszło mi, że w BF będę chciał kupić pięciu graczy ;) na razie za wszystkich 110k, mam 85k i tydzień żeby zarobić na graniu. Fajnie by było się wyrobić.

 

Jeśli kogoś interesuje, to moja lista zakupowa zawiera Di Marię i Marchisio do Serie A, oraz Cazorlę, Schweinsteigera i Remy'ego do fitnessu BLP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith wiem ze jesteś fanem palacio ale nie chciałeś spróbować kuna? Mnie wprowadził do 1 ligi a na x1 jest jeszcze tańszy niż na ps4

Tapniete z Z3 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba niezłe bramki strzelasz, pokaż skład jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith wiem ze jesteś fanem palacio ale nie chciałeś spróbować kuna? Mnie wprowadził do 1 ligi a na x1 jest jeszcze tańszy niż na ps4

Uważnie czytasz forum widzę :P

Wiem, że to świetna karta, ale na tą chwilę za droga dla mnie, poza tym ja mam jakąś blokadę wewnętrzną przed czerwonymi połączeniami i brakiem pełnej chemii.

Musiałby grać na zmianę z Tevezem, albo wchodzić z ławki.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero HR sprzedany i nif za jego miejsce 35 meczy 36 bramek i dzięki temu awans do pierwszej ligi zaliczony HR gorsza wersja kuny (m/m) nie gryzie jak nif

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dybala nie przestaje mnie zadziwiać. Dla mnie już na starcie legenda Fifa 16. Gdy nic nie wychodzi i mam ochotę wyrezać z dysku tę grę on w przegranym 3:5 meczu zdobywa hat tricka. Każdy gol, to poezja. Wymieniłbym NIF na IF, ale boję się. Mam chłopaka od początku. Punktuje i zawstydza Stoichkova oraz Shevchenko. Piękna karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dopadl syndrom tak jak wielu tutaj, ze fitnessem sie lepiej gra od glownego skladu. A na dodatek Palacio zawstydza Teveza i Aguero. Mega karta :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero leci na łeb z prędkością światła. W BF będzie w cenie palacio :-X

Btw. Jak w tej edycji kościelny, naldo i cech?

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra Suarezem jest sztywny tak jak Lewy czy bardziej zwinny ? i czy nie za wolny? :)

Nie mam porównania do Lewandowskiego, bo nim nie grałem. Suarez jest bardzo zwinny, odczuwalny pace jest dużo wyższy niż 82 z karty. Grając nim czujesz, że to jest topowa karta, że umie więcej niż reszta. Przykładowo lekko gałką skręcisz a on coś dziwnego zrobi przed obrońcą i się przedostanie za niego. Przepcha się kiedy trzeba, bo silny fizycznie. Nie odpuszcza, jest zawsze pod grą. Można nim rozegrać i strzelić. Wykończenie nieziemskie, z pola karnego co uderzy to wpada. Czasem sam się dziwię, oddaję nim strzały z nieprzygotowanych pozycji, albo z linii pola karnego z obrońcą przed sobą, nic nie szkodzi, wali po oknie. Sam na sam, piłka między nim a bramkarzem, inny napastnik wpadnie na bramkarza, Suarez gdzieś tam wyciągnie nogę i kopnie do bramki. Gra mi się nim lepiej niż Messim w 15. Polecam. Karta zostaje ze mną do końca FUT 16. Paru kolegom z forum zaaplikował dublet, a Ojcowi Tadeuszowi wczoraj 3 albo 4 :)

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakrycznie sie Suarez zachowal, zwlaszcza ze przez pierwsze 25min "rzadzilem" na Twojej polowie :D skonczylo sie chyba na 6 w plecy, w poerwszej polowie 3 razy dotknal pilke i 2 bramki strzelil. Szczypalo jak uj :D

...mialem o tym napisac wczesniej, ale nie bylo czasu na takie refleksje ;) gratki :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ogólnie spoko mecz był. Sorrki za brak rewanżu, ale wjechał mi obiad na stół, a potem powrót od rodziców... :) Chętnie zagram dziś czy kiedykolwiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×